Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Summer 2013 Leagues Transfer Window Countdown

    http://www.epfl-europeanleagues.com/...fer_window.htm
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Jedan jedini !

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • on više voli ove slobodnjake od penala....

        majstor sa jedinstvenim stilom ...

        Comment


        • Obozavao sam da ga gledam, 42. rodjendan!

          sigpic

          Comment


          • I ja isto! Legenda .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Pravi Ronaldo izabrao Mesija

              http://www.espn.co.uk/football/sport/story/239883.html

              Rekao jednu veliku istinu, nekad je koncentracija kvaliteta bila mnogo veca nego danas.
              sigpic

              Comment





              • Spoiler
                Počnimo od tvog djetinjstva...

                "Živio sam u odličnom naselju, imao odlične prijatelje. To je opasno naselje. Kada razgovarate sa ljudima koji nisu iz tog djela grada, oni su govorili kako ih je strah da dođu. Mi to nismo razumjeli. Nama je bilo odlično. Ne kažem da je dobra stvar ukrasti auto i sve te lude stvari. Nama je to bilo dragocjeno iskustvo. Nismo trebali kavijar i nismo pili šampanjac. Ja sam odrastao tu i zaista sam uživao. To je nešto što nikada neću zaboraviti. To me učinilo ovakvim kakav sam danas."

                Kada je fudbal postao dio tvog života?

                "Mislim kada sam imao 17 godina. Mislim da do tog trenutka niko nije mislio da ću postati dobar igrač. Jednog dana me je trener pozvao, a ja sam pomislio, 'šta sam sada uradio?' Jer kada god me trener zvao to je bila neka kazna, a on mi je rekao da ću trenirati sa velikim momcima, da idem u prvi tim. Preskočio sam sve one koji su bili talentovani i počeo raditi sa najboljim u klubu. Nisam želio puno pričati, mislio sam da će promjeniti mišljenje, pa sam samo rekao, 'Dobro vidimo se u ponedjeljak.' Ja sam bio drugačiji od drugih. Bio sam talentovan, ali sam znao da moram trenirati mnogo. To je moj mentalitet, volim da treniram mnogo. Jer možete biti talentirani, ali talent vas neće odvesti do kraja."

                Kako bi te opisali ljudi koji te ne poznaju?

                "Mislim da bi rekli da sam jako arogantan, to je ono što slušam sve vrijeme. Ima loš karakter, ali kada me upoznaju kažu kako mi taj imidž ne odgovara. Zato kažu da nikada ne treba osuđivati osobu dok je ne upoznaš, jer je to jako opasno."

                Kako bi ti opisao sebe?

                "Mislim da sam momak koji voli usrećiti druge. Sebe uvijek stavim na drugo mjesto. Za mene je uvijek važnije da je sretna grupa, pa tek onda ja."

                Da li misliš da si ti igrač sa kojim treneri teško izlaze na kraj?

                "Ne mislim da se takav stav nametnuo i to me prati gdje god da idem. Ako razgovarate sa trenerima samo će možda jedan reći, nisam 100% siguran da je to tako, a to je Guardiola. Imao sam san da dođem u Barcelonu, ali poslije sam rekao možda sne treba ostaviti neispunjene. Jer taj san me mogao, ne uništiti, ali mnogo otežati i prvih šest mjeseci je bilo odlično. Imao sam odličan odnos sa Barcelonom. Želio sam učiti igrati Barcelonin stil."

                Guradiola?

                "Slušao sam Guradiolu. Međutim desilo se nešto na šta nemam odgovor. Jer ako neko ima problem sa mnom, treba doći meni i rješiti ga. Kao čovjek. Jer je smiješno, ne razgovaraš sa igračem koji traži odgovore. Onda sam odlučio, ili ću ostati i osvojiti sve i biti nesretan. Ili ću otići negdje drugo. Otišao sam u Milan i bio sam opet sretan. Osvojili smo prvenstvo, Superkup i cijenili su me jer igram tu."

                Mourinho?

                "Mourinha nisam poznavao. Znao sam šta je uradio u Chelseaju. Međutim kada sam ga upoznao bilo je nevjerovatno. Izvukao je iz mene ono što nijedan igrač nije. Kada sam igrao osjećao sam se kao terminator, imao sam veliko samopouzdanje. Kako vas pripremi za utakmicu, njegov govor prije utakmice. Od mačke sam postao lav. Igrao sam odlično. Bio sam najbolji strijelac u Italiji i mislim da je to najteže takmičenje fudbalsku."

                Capello?

                "Za njega je disciplina bila jako važna. Kada sam stigao u Juventus rekao mi je. Izbacit ću Ajaxov sistem iz tebe. Jer sada smo u Italiji. Moraš postizati golove. Ne interesuju me druge stvari, driblinzi. To nije važno za mene. Moraš postizati golove. Moramo pobijediti. Ne interesuje me kako. To je taj pobjednički mentalitet."

                Ancelotti?

                "Kada sam upoznao Ancelottija on je bio također stara škola trenera, ali je kao osoba nevjerovatan. On je bio najbolja osoba koju sam imao za trenera. Nikada nisam imao odnos sa trenerom kao sa Ancelottijem. Jer on je bio moj trener, prijatelj, skoro kao otac. Kada je otišao bilo nam je žao, ali u fudbalu je tako. Jedan dan si tu, drugi nisi. Drago mi je što je u Realu i mislim da će biti uspješan."

                Kako je bilo igrati sa Beckhamom?

                "Kada sam došao u Pariz privlačio sam pažnju gdje god sam otišao. Potom je došao Beckham i preuzeo svu pažnju. Bilo mi je drago. Kao osoba on je nevjerovatan. Ko ima nešto loše reći o njemu je, ili ljubomoran, ili ga mrzi. Jer o njemu se nema šta loše reći."

                Da li ćeš možda jednog dana igrati u Engleskoj?

                "Ne znam, to nikada ne znate. Ovaj projekat sa PSG-om je zaista nevjerovatan i izazovan. Raste jako brzo. Imamo mnogo šampiona u ekipi. Veoma sam sretan i uživam u Parizu, kada bi rekao drugačije lagao bi. Vrijeme za odlazak u Englesku je možda prošlo, ali nikada ne znate šta se može desiti u fudbalu. Kada sam došao u Barcelonu mislio sam da ću tamo ostati pet godina, a ostao sam jednu. Svaki put kada isplaniram svoju budućnost ona se promjeni. Tako da je najbolje ići dan za danom."

                Za kraj...

                "Kada pogledam unazad i pomislim odakle sam došao. Ko bi rekao da će momak iz Rosengarda uraditi sve ovo? Ko bi rekao da će momak iz Rosengarda biti kapiten reprezentacije? Ko bi rekao da će momak iz Rosengarda obarati rekorde? Kada se jednog dana povučem mislim da će priča biti jako dobra."


                http://sportsport.ba/ino_fudbal/ibra...raktera/114166
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=757648

                  Jel moze neko da mi objasni( pod uslovom da je ovo istina) kako je Dortmund dopustio da Levandovski ode bez obestecenja? Bas se ne razumem u te stvari i dugo me vec kopka, pa ako neko moze da mi objasni?
                  Slican primer Llorentea i mnogih drugih
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Nije Levat hteo da potpise za drugi tim. Mozda se dogovore sa Bayern-om, da barem neko obestecenje dobiju. Odbio je Real i Chelsea, kako Levat kaze..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jel on hteo ranije da ode u Bayern ili je sad to odlucio? Ako je hteo ranije sto ga nisu pustili, ako su znali da ce do ovoga doci, barem da uzmu neke pare?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Jeste hteo na samom pocetku da ode, al' Watzke nije hteo da ga pusti u Bayern, posto je bio skandal oko Gotze-a. Nudio im je Bayern 30-35 miliona, tako nesto...

                        A i ovaj sivonja navalio na Bayern, kao da su jedini tim na svetu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kapiram. Pa normalno da je navalio, Bayern je savrsen klub za polu-kvalitetne napadace kao sto je on. Ima da ode tamo i zagarantovano mu je 30 golova po sezoni.

                          Aj da kazemo da tu pricu mogu da skontam, al jel mozes onda da mi objasnis Llorentea? Secam se basnoslovne novce nudili za njega, AB standardno ne damo naseg, pre bismo crkli, ceo grad zivi za njega i on zivi za njih i onda covek ode bez obestecenja?
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Nije hteo da produzi ugovor, Bilbao nije hteo da ga proda. Njima pare nisu potrebne, s obzirom da samo Baski igraju za njih..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Malo je cudno da prica o tome da ce u januaru da potpise predugovor sa Bayernom, jer ja koliko znam po Bosmanovom pravilu to moze samo sa klubovima iz inostranstva, ne i iz svoje lige
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Novi veliki udarac za Bundesligu. Deluje mi da će Bajern da postane najomraženiji klub u Nemačkoj!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X