Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Mislim da je tema Liga Sampiona a ne koja je jaca liga ... Ako se mene pita Engleska je po neizvesnosti jaca ali Barsa i Real drze Spaniju u vrhu , Nemacka je neizvesna , Calcio dosadan u zadnje vreme ;)
    Lako ce da prebacimo u opstu diskusiju momak, ne sekiraj se za to. Kad dobra diskusija traje pustis da ide, vidis gde ce da ode i prebacis tamo. A sad malo ozbiljnije pricamo i tesko da ti je mesto u svemu tome.
    sigpic

    Comment


    • Kao sto rekoh Nash, meni PL nije najjaci, tebi jeste. Nemam ja sta da uporedjujem igracki kadar, jer to nista ne govori. Real je imao jaci igracki kadar od Lyon-a, pa nije mogao da dobije.

      Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Smalling-Vidic-Ferdinand-Evra je tu negdje sa Rafinha-Boateng-Badstuber-Lahm?
      Ferdinand sada bolji od Boateng-a? Smalling bolji od Lahm-a? Jesu li bolji Joe?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Smalling-Vidic-Ferdinand-Evra je tu negdje sa Rafinha-Boateng-Badstuber-Lahm?
        Pa svakako da su ovi Bajernovi mladji i da je pred njima buducnost za razliku od tih Junajtedovih. :P
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Lako ce da prebacimo u opstu diskusiju momak, ne sekiraj se za to. Kad dobra diskusija traje pustis da ide, vidis gde ce da ode i prebacis tamo. A sad malo ozbiljnije pricamo i tesko da ti je mesto u svemu tome.
          Meni se ucinilo da si ti meni rekao da neces quotati moje postove a ni ja tvoje ...
          Inace cisto sam ti rekao , Engleska - 1 , Italija - 2 , Spanija - 3 , Nemacka - 4 , pa sve ostalo , samo su Talijani nesposobni u Evropi pa izgubise mesto u LS
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Kao sto rekoh Nash, meni PL nije najjaci, tebi jeste. Nemam ja sta da uporedjujem igracki kadar, jer to nista ne govori. Real je imao jaci igracki kadar od Lyon-a, pa nije mogao da dobije.
            Pa isto tako i Celsi ima jaci igracki kadar pa veceras nije mogao da dobije. Po tome je Bundes jaci od PL znaci i Ligue 1 jaca od Primere.
            sigpic

            Comment


            • Cuj Calcio ti dosadan Miko , pa bas se ove godine nista ne zna i bit ce ekstremno interesatno , ali jbg svako ima svoj izbor .


              Ja ne bih mogao reci koja je najjaca stvarno , meni je bitno da iz sedmice u sedmicu gledam dobar fudbal u svim ligama petice , malo manje mi je bitno za Francusku .

              Engleska je vjerovatno najneizvjesnija i sigurno jedna od najjacih , ali sad da li je bas najjaca ne znam . Mislim da je to sve stvar izbora i mozete se vi do sutra ubjedjivati i davati argumente , ali ce svako ostati na svom .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Kao sto rekoh Nash, meni PL nije najjaci, tebi jeste. Nemam ja sta da uporedjujem igracki kadar, jer to nista ne govori. Real je imao jaci igracki kadar od Lyon-a, pa nije mogao da dobije.


                Ferdinand sada bolji od Boateng-a? Smalling bolji od Lahm-a? Jesu li bolji Joe?
                Boateng bolji .I Smalling ne igra na istoj poziciji ko Lahm.Kakve veze ima Aco sto im je odbrana mladja pa i Sarajevo ima mladju odbranu pa sta?
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Cuj Calcio ti dosadan Miko , pa bas se ove godine nista ne zna i bit ce ekstremno interesatno , ali jbg svako ima svoj izbor .


                  Ja ne bih mogao reci koja je najjaca stvarno , meni je bitno da iz sedmice u sedmicu gledam dobar fudbal u svim ligama petice , malo manje mi je bitno za Francusku .

                  Engleska je vjerovatno najneizvjesnija i sigurno jedna od najjacih , ali sad da li je bas najjaca ne znam . Mislim da je to sve stvar izbora i mozete se vi do sutra ubjedjivati i davati argumente , ali ce svako ostati na svom .
                  Nismo se bas najbolje razumeli Meni je Calcio omiljena liga ubedljivo pa Engleska ... Ali bilo je dosadno prethodnih sezona, pre svega mislim na utakmice , ne na tabelu , kada vidis 3 gola na nekom mecu , to je cudo ... U tom sam smislu mislio dosadno , sto se tice tabele - nikad interesantnije
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Meni se ucinilo da si ti meni rekao da neces quotati moje postove a ni ja tvoje ...
                    Inace cisto sam ti rekao , Engleska - 1 , Italija - 2 , Spanija - 3 , Nemacka - 4 , pa sve ostalo , samo su Talijani nesposobni u Evropi pa izgubise mesto u LS
                    Da ne pametujes mnogo ne bih sigurno a kao mod za ovaj deo foruma sam duzan da ti odgovorim za ono za off i gde sta ide.

                    Dale, sta si uvek tako miran i diplomata majku mu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za prethodne se slazem , ali ova je super neizvjesna i efikasnija od proslih , ako izuzmemo ono kolo gdje je bilo vise od pola meceva 0-0 .

                      A ne znam Nash , jbg

                      A sto se Unitedove i Bayernove odbrane tice tu je United mnogo jaci , nema price . Imaju oni tu i starce , ali jbg Rafael , Smalling i po meni najbolji Jones ce za par godina cuda da rade u Unitedu , ali po meni Bayern ima jace ofanzivce ..
                      Last edited by Dale; 23-11-11, 22:52.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Boateng bolji .I Smalling ne igra na istoj poziciji ko Lahm.Kakve veze ima Aco sto im je odbrana mladja pa i Sarajevo ima mladju odbranu pa sta?
                        da vidim ja tu Junajtedovu odbranu za 2-3 godine...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          da vidim ja tu Junajtedovu odbranu za 2-3 godine...
                          Rafael-Dzouns-Smoling-Evra koji ce jos moci da igra na visokom nivou.
                          sigpic

                          Comment


                          • Taj Boateng nije mogao da prismrdi prvom timu u Sitiju ili sam se ja zagubio??

                            Ne mozete da me ubedite da su ove sezone Riberi i Roben bolji od Nanija jer vise ne igraju nego sto igraju.Fil Dzouns je mozda trenutno najbolji junajtedov stoper.Rafinja,Kontetno,Boateng,Badstuber,Breno,sv e to je slabo za Mancester,jedino Lam nesto vredi

                            EDIT:Junajtedova odbrana za 2-3 godine je mozda i jaca od ove sadasnje bez pojacanja...
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Boateng bolji .I Smalling ne igra na istoj poziciji ko Lahm.Kakve veze ima Aco sto im je odbrana mladja pa i Sarajevo ima mladju odbranu pa sta?
                              A, kako keve ti moze igrac koji nije odigrao tri tekme kako treba, biti bolji? Kako?!?

                              Pa sta mene briga sto ne igra na istoj poziciji, to nije moj problem, on igra desnog beka u United-u, a moze jedino vodu nositi Lahm-u...Evra bolji u napadu, ali je ocaj u odbrani. Rafinha je bolji u odbrani od njega, ali generalno je Evra bolji igrac, ali ne mnogo. Ja sam rekao tu su negde, sto ne znaci da je Bayern-ova slabija, a o igrackom kadru da ne govorim. Da nisu u neko doba i Nani i Young bolji od Robben-a i Ribery-a?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Tesko da je bolji od Riberya , covjek se iz kola u kolo sali sa protivnickim odbranama , ali doslovno ih ismijava , probaci im loptu petom kroz noge i onda zabije go , a ove godine nema ni povreda .. Za Robbena se u potpunosti slazem , nema ga skoro nikad , a i kad je tu nije to vise onaj stari Arjen ..

                                Mada naravno United ima i Younga , koji je meni cak i bolji igrac od Nania , mozda sam tu i subjektivan , jer mi je taj covjek jedan od najdrazih igraca u PL .
                                Last edited by Dale; 23-11-11, 22:56.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X