Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dati decku od 18 godina broj koji su nosili George Best, Eric Cantona, Bryan Robson i drugi genijalci nije mala stvar. Ferguson nije budala, video je on tacno koliki je potencijal Ronaldo i sam dokaz za to je kada mu prepusti glavnu rec i da slobodu sa 22 godine u jednom Manchester Unitedu. Ferguson ga je usmerio sto je i normalno, ne moze to nikako da se uzme kao argument u korist Bale-a. Bale da je bio sa 18 godina kao Ronaldo i on bi bio u velikom klubu na samom pocetku karijere i imao trenere kakave je imao/ima Ronaldo. To da li je bio glavni ili ne u toj sezoni necu ni komentarisati. Najbolji strelac, liga sampiona, najbolji igrac sveta. Ne treba tu ni da se vodi rasprava. Ronaldo u Realu je masina, covek daje golove kao navijen. Nije mu niko poklonio te bolje saigrace, vec je svojim radom dosao do toga. Messi kao Messi, zvanicno najbolji igrac sveta, nemam ja Bale-a sta da pominjem u istoj recenici sa njim. Izdominirao, bio peti sa Spurs-ima, pored nikad losijeg Arsenala i Chelsea-a koji je bio u rasulu citave sezone. Malo za top 3...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Pa budalastina je i misliti da trener nema nikakav uticaj na njhove karijere, pogotovo tako uticajni treneri kao Fergie i Pep.

      Players are judged by their performances in all competitions, domestic and international, and at club and national team levels throughout the season.
      Ukratko definicija ove nagrade. Pa vi ovo mozete posmatrati kako hocete, ali po meni, jasno je da se gledaju performanse tog igraca, i uticaj tih igara na plasman kluba.
      Ribery mi nekako najlogicnije resenje, a Robben bi mi bio mozda izbor da je igrao cele sezone standardno, sto nije bio slucaj, smesno bi bilo ako on uzme, zaista. Muller, rekao sam, nije mi taj potencijal za najboljeg igraca Evrope, ne ide mi on uz tu nagradu, iako je sjajno igrao, jednostavno ne ide.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • @D-Wade

        Bejl je imao ponudu Junajteda koju je Sautempton odbio, ne znam koliko je iznosila ta ponuda.Tada je imao 18 godina kada je prelazio u Totenhem i prvobitna suma za njega koju su Pevci platili Sautemptonu je iznosila nekih 10 miliona funti, a njegova prvobitna pozicija je bila levi bek.Nema sumnje da bi Bejl bio dominantan kao Ronaldo da ga je vodio Ferguson, a ne pijanica Hari.Ronaldo je sa pravim trenerom dospeo do vrha, Bejl nije i u tome je razlika izmedju njih dvojice.Bejl na neki nacin i ispasta sto je zaglavljen u Totenhemu, druga bi bila prica da su mu saigraci fudbaleri Junajteda.I to ide u korist Ronalda, bolji saigraci cine njega jos boljim.Razlika u njihovim karijerama je taj prvi i pocetni korak koji je uticao na to gde se danas nalaze.Uporedi Mesiju poslednju sezonu pre Gvardiole i prvu sezonu sa Gvardiolom i razlika se itekako primecuje.

        Comment


        • Да је Јунајтед купио Бејла врло вероватно би то данас био најбољи леви бек на свету, а не ова зверина коју данас имамо у нападу.

          Comment


          • Ima tu istine, mada se znalo vec tada da pokriva celu levu stranu tako da bi cak i kod Fergusona moglo da se desi da ga gurne napred.S jedne strane imao si Gigsa i Evru koji je tada vazio za jednog od najboljih levih bekova u Evropi, opet tesko mi je da razumem kako nisu poslali vecu ponudu od Totenhemove koji su na kraju za Bejla platili 7 miliona funti, a prvobitno je bilo dogovoreno da ce dati 10.

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=732188

              Bas je skroman

              Comment


              • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • RESPECT

                  Comment




                  • Pa ti posle neko pomene onu smesnu, vestacku, ocajnu tvorenu nazvanu bas onako hibridno kako i dolikuje, Premijer Ligu, dodje ti da ga iskljucis iz svakog daljeg razgovora o fudbalu.

                    Kakva atmosfera, koja strast. Kult!
                    Last edited by LBJmvpFORlife; 18-07-13, 23:56.

                    Comment


                    • Kazu Englezi i Spanci da uzima Messi. Dobro je, iako je covpa, bolje nego neka drva.

                      Comment


                      • Atletico Mineiro osvojio Copa Libertadores

                        Sinoć je na rasporedu bio revanš susret finala Copa Libertadores-a u kojem je Atletico Mineiro savladao Olimpia-u rezultatom 2:0.
                        Kako je u prvom susretu Olimpia slavila identičnim rezultatom susret su odlučili jedanaesterci, a Atletico je slavio sa 4:3.

                        Domaći su u vodstvo stigli na samom početku drugog poluvremena, a strijelac je bio Jo u 46. minuti susreta.

                        Produžetke je izborio Silva golom nakon asistencije Bernarda u 87. minuti susreta.




                        jedan je čovjek ušao u istoriju

                        Comment


                        • Pojacanja Totenhema me uopste ne impresionaraju, Cadli nije neki igrac koji im moze dovesti prevagu.Treba videti kako ce Paulinjo privici na PL posto je veliki skok prelazak sa brazilske na englesku ligu, jedino ne sumnjam da ce pogoditi sa Soldadom.Samo je problem kod njega broj godina i sto je dobro resenje samo u kratkom roku, a bacice puno para .Kako su poslovali u prethodnih par sezona(a isli su po principu koliko zarade od prodaje toliko kupuju) mislim da ce ostati bez Bejla.

                          Comment


                          • Nije Chadli toliko los koliko ga ti predstavljas Maricu, dobar igrac, nije svetska klasa, ali je barem klasicno krilo za razliku od igraca koji su tu igrali prosle sezone.

                            Arsenal je i prosle sezone imao srece kod plasmana u top 4, a Tottenham je sigurno jaci, ako nista imaju dobru rotaciju. Arsenal je prestigao kokoske kada se Bejlara povredio.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne znam gde sam rekao da je los, kada kazem da nece da donese prevagu mislim da je prosek poput Holtbija, Dempsija i Sigurdsona.

                              Tu se malo varas, Totenhem je samo jedan mec PL igrao bez Bejla i tu je izgubio 2 boda, zapravo oni su poceli da gube bodove nakon utakmice sa Arsenalom bas zbog prenatrpanog rasporeda i ritma cetrvrak-nedelja.

                              Comment


                              • Avgust je poceo, a Wenger se izgleda samo fokusirao na Suareza, osim ako ne izvuce nesto sto nijedan mediji nece preneti. Nijedno korektno pojacanje sem Yaye koji ce verovatno igrati za rezerve...

                                Chadli upgrade na sva krila u Spursima, cak i za Lennona. Maric odavno prolupao, ne zna sta prica.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X