Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da se podsetimo drevne reprezentacije kolumbije u vreme najludjeg perioda njihove zemlje...kada su protutnjali kroz kvalifikacije pobedivsi argentinu 0-5 u gostima u kljucnom mecu...malo njih zna da je kolumbija tada imala istu kvotu kao brazil za osvajanje svetskog prvenstva i njih dvoje su se kotirali kao prvi favoriti..cak je i pele rekao da je kolumbija po njemu prvi favorit za osvajanje svetskog prvenstva,pored brazila u kome su bili dunga,bebeto,romario,rio,aldair,kafu,tafarel i mnogi drugi..krah je nastao posle ubistva pabla eskobara jermafija koja je dosla na celo nije imala razumevanja za njih i krenula je da im otima decu i da im preti i to se zavrsilo pogubno

    evo ga sastav kolumbije... http://en.wikipedia.org/wiki/Colombi...FIFA_World_Cup

    evo legendarnih 0-5 protiv argentine u kvalifikacijama


    i obavezno pogledajte dokumentarac o jednoj od najvecih generacija






    ostale delove sami potrazite,ne znam da li ce stati u post
    Cuj prvi maj

    Comment


    • evo i ostalih delova poucne i tuzne price jedne generacije,valjda me nece kikovati zbog spama







      Cuj prvi maj

      Comment


      • Bernd Stange dobio otkaz s mjesta bjeloruskog selektora

        Nijemac je selektorsku dužnost obnašao od 2007. godine



        Njemački 63-godišnji trener Bernd Stange neće nastaviti selektorski posao na klupi bjeloruske reprezentacije, potvrdio je u petak predsjednik Bjeloruskoga nogometnog saveza Sergej Rumas...
        Nijemac je selektorsku dužnost obnašao od 2007. godine. Savez mu neće produžiti ugovor nakon što se nije uspio plasirati na završnicu Europskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini.
        Danas će na gostovanju kod Rumunije u dvoboju D-skupine posljednji put voditi momčad u takmičarskoj utakmici. Od igrača će se oprostiti u utorak u prijateljskom meču protiv Poljaka.

        Comment


        • IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Leo Mesiiiiiiiiiiii... Arg leti sa Iguainom i Mesijem...

          Comment


          • Kojem južnoameričkom igraču, bivšem fudbaleru Malage, je amputirana noga?

            Zašto Roj Kin nije igrao na SP 2002 u Japanu i Južnoj Koreji?

            Comment


            • Pod 1 je Dario Silva ako se ne varam, a zasto Roy Keane nije igrao stvarno se ne secam.
              Moguce da je imao neku suspenziju ili tako nesto.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Pod 1 je Dario Silva ako se ne varam, a zasto Roy Keane nije igrao stvarno se ne secam.
                Moguce da je imao neku suspenziju ili tako nesto.
                Jeste, u pitanju je čuveni urugvajski napadač Dario Silva.






                Pre pojave Suareza, Forlana i Kavanija napad Urugvaja je činio tandem Abreu-Dario Silva, iza njih Alvaro Rekoba.

                U kojem italijanskom klubu je Rekoba stekao punu afirmaciju?


                btw

                Drugi odgovor je netačan.

                Comment


                • rekobu je kupio inter ali je pokidao na pozajmnici u veneciji...a kin se sa onim menadzerom mekartijem posvadjao rekao mu da je lazov,da ga ne postuje ni kao trenera a ni igraca...bio je to bas eksces koliko se secam...
                  koliko me secanje sluzi on se kao kapiten iznervirao jer su neki igraci jeli neke sendviche sto je protiv dijete koje su se dogovorili pa je optuzio menadzera da nema autoritet i tako nastade cela frka,mozda i gresim
                  Last edited by asprilja; 09-10-11, 14:45.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Bogami Faustino barataš dobrim informacijama.

                    Oteran je iz tima, tačno dan pred početak SP.


                    Koji igrač je tokom jedne godine uspeo da u poslednjem kolu izgubi titulu nacionalnog prvaka, finale nacionalnog Kupa, finale Lige šampiona i finale Svestkog prvenstva?

                    Comment


                    • Kog ne mrzi, nek pogleda ovaj odličan video gde su prikazana 10 najbolja gola u dresu Intera popularnog El Chino-a. Inače ljubimca Masima Moratija...
                      Veliki majstor sa loptom ali uvek mu je falilo to nešto da postane baš veliki igrač. Ali ostaće upamćen u Interu!!!

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • e ovo jebem li ga ne znam kapiram da je igrac igrao u 2 tima za godinu dana jer da je u jednom timu bio,to bi poslo za rukom nekolicini igraca...ovo stvarno ne znam,aj dalje

                        edit: jel znate da je rekoba kao i martins bio falsirao godiste i tu je nastao neki veliki skandal
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          e ovo jebem li ga ne znam kapiram da je igrac igrao u 2 tima za godinu dana jer da je u jednom timu bio,to bi poslo za rukom nekolicini igraca...ovo stvarno ne znam,aj dalj
                          2002. godina. Sva 4 trofeja su mu izmakla u roku od dva-tri meseca.





                          Da li je Balak (lužički) Srbin?

                          Stoper fulama ima s majčine strane srpsko poreklo, o kome se radi?

                          Znam sve o Martinsovim mahinacijama sa datuomom rođenja. Ispričaj šta je Alvaro muljao?

                          Comment


                          • Senderos

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Senderos
                              Tačno. Majka mu je Srpkinja, a otac?

                              Comment


                              • Originally posted by Farfan View Post
                                Tačno. Majka mu je Srpkinja, a otac?
                                Ne bih znao Jel ono bese i Taribo West imao par godina vise nego sto pise u licnoj karti?

                                Comment

                                Working...
                                X