Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    Dok nisu postojali penali desavale su smjesne stvari kad su se bacali novcici. Znam stari mi je pricao (posto on navija za Dinamo Zagreb) da je Dinamo Zagreb prosao u finale Kupa velesajamski gradova nakon bacanja novcica, ali je prije toga kapiten Dinama Zambata rekao je svojim igracima da se raduju sta god da padne. Zamislite danas tu situaciju
    ...cirkus.

    Nema drugog resenja od penala. Najjednostavnije pravilo, veliko uzbudjenje, izlivi emocija i napetost i na kraju jedni padnu na travu i placu a drugi trce kao blesavi.
    Ovako sa novcicem ja bih prvi sirio neku teoriju zavere ,,bacio sudija ovako onako ajde da ga napadnemo''

    Da da Zambata je objasnio par stvari...Smekerica.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Blater je dovoljno unistio fudbal i ladno hoce dodatno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Blater je dovoljno unistio fudbal i ladno hoce dodatno.
        Ja sam zato napisao ovde ono pitanje...Zapitao sam se da ne lazu ovi gde citam pa rekoh da ne zna neko jer nisam verovao da moze da mlati tako kornjaca glupa... Kad ono stvarno to pricao na kongresu u Budimpesti (i levom i desnom)
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s247141/Sport/Fu...vaj_drugi.html

          What a fucking bullshit. Cak i temu imamo ovde o rankingu, zasto pobogu pa ovo je takva smejurija da je preterano.

          Comment


          • Hrvati su na zanimljivom broju.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Hrvati su na zanimljivom broju.
              Kad bi mogao nas neko da nosa bilo bi odlicno Sa Mihom pak necemo mi u top20 u skorije vreme.

              Comment


              • Ma lista nema veze sa vezom, Hrvati ispred Italijana a Danci na 9. mestu.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Ma lista nema veze sa vezom, Hrvati ispred Italijana a Danci na 9. mestu.
                  Rekoh vec da je velika glupost ali nasa pozicija je tu negde oko 25.

                  Comment


                  • Енглези треба да су испод десетог места, људи ладно шести.

                    Comment


                    • Normalno da ne moze svima odgovarati kriteriji po kojima se dobijaju bodovi. U ovom postu sam objasnio kako se boduju utakmice http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post706537 . Ako zelis da budes u vrhu pored kvalifikacija u kojima reprezentacije ne odlucuju s kim ce igrati, dok za prijateljske mogu napraviti neki mix izbor ''jakih'' i ''slabih'' utakmica. U slucaju da pobjedis neku iz 10 prvoplasirani to je premija. Tako ovo je mislim najrealniji metod bodovanja.

                      Na sljedecem rankigu ce BiH i Srbija jos izgubiti bodova i najvjerovatnije nazodavati jos koju poziciju.

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • http://sport.blic.rs/euro-2012/vesti...divio-naucnike

                          U najmanju ruku interesantno.



                          Pogledajte, necete se pokajati.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Van Marvijk podneo ostavku na mesto trener Holandije.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Juce u jutarnjim casovima izjavio kako ne racuna vise na Van der Varta, Huntelara i Hejtingu.Mislim da je sada svima jasno sta se desava.Krivo mi je sto je otisao zbog ''umisljenih zvezdica'' i podrzavao sam ga u odluci posto je evidentno da su ta trojica kvarili atmosferu.

                              Comment


                              • Taman kad covek pomisli da FIFA ranking ne moze biti smesniji, oni stave Engleze na 4. mesto

                                Comment

                                Working...
                                X