Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uefa samo ceka da nas izbace. vas su vec skoro izbacili, a nismo ni mi daleko. prekida nece biti, bit ce osiguranja ko u prici. molim vas raspored? PS veceras hrv vs arabija, 1. utakmica SP U-20, koga to zanima. nema vukusica i vrsaljka.

    Comment


    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
      uefa samo ceka da nas izbace. vas su vec skoro izbacili, a nismo ni mi daleko. prekida nece biti, bit ce osiguranja ko u prici. molim vas raspored? PS veceras hrv vs arabija, 1. utakmica SP U-20, koga to zanima. nema vukusica i vrsaljka.
      Misliš za kvalifikacije za SP U Brazilu, zato treba da se sastanu sve reprezentacije iz grupe i odrede raspored, ako se ne dogovore FIFA daje svoj raspored. Tako je do sada bilo valjda se nije promjenilo.

      Comment


      • Najcrnje je grupa I tj zadnja grupa u kojoj su Francuzi i Spanci ... Zasto ? Zato sto je 5 timova i automatski manje meceva , 8 umesto 10 i recimo ko bude 2 u toj grupi vrlo lako moze da ne izbori ni baraz pa da na SP ostanemo bez Spanaca ili Francuza jer 2 tim ce imati znatno manje bodova nego 2 timovi iz ostalih 8 grupa ali nek se bore pa cemo videti ... Srbija i Hrvatska je po meni jako glupo zbog navijackih nereda ali jako dobro zbog jacine tima , BiH ako sada ne bude 1 nece nikada ... Izvukli su najjaci tim po FIF-inom rankingu iz sesira 1 i 2 sto da su birali ne bi tako izabrali tako da mogu da se spremaju polako za Svetsko ... Do kvalifikacija ima jos lepih godinu dana a napomenut cu da su Crnogorci u grupi smrti sa Englezima,Poljacima i Ukrajincima
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Miko ja mislim da svaka 2 ekipa u grupi ce izboriti baraz bez obzira na bodove, tako je bar pre bilo koliko se secam...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Grupe sa 6 repki, na kraju se svima oduzimaju bodovi od zadnje plasirane ekipe i onda su istom polazuju grupe sa 5 repki, samo ne znam koliko iz europe ide.

            Edit: ukupno 13 reprezentacija iz Europe, znaci 9 prvi i 8 najbolji drugoplasirani ide u baraz.
            Last edited by danijelkr; 31-07-11, 11:51.

            Comment


            • danijelkr, hvala

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Grupe sa 6 repki, na kraju se svima oduzimaju bodovi od zadnje plasirane ekipe i onda su istom polazuju grupe sa 5 repki, samo ne znam koliko iz europe ide.

                Edit: ukupno 13 reprezentacija iz Europe, znaci 9 prvi i 8 najbolji drugoplasirani ide u baraz.
                Tako je !! Znachi da nisu francuzi i spanci osteceni....to fifa nikada ne bi dozvolila

                Comment


                • Ali Slovačka me oduševljava

                  Najlakša grupa za SP 2010. pa onda najlakša za EURO 2012. i sada za SP 2014...

                  Hoće ih...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                    uefa samo ceka da nas izbace. vas su vec skoro izbacili, a nismo ni mi daleko. prekida nece biti, bit ce osiguranja ko u prici. molim vas raspored? PS veceras hrv vs arabija, 1. utakmica SP U-20, koga to zanima. nema vukusica i vrsaljka.
                    Kakav je igrac Vrsaljko ?? koliko ima god ?? jednom sam ga gledao-solidan je bio...jel bese levi bek ?? Za njega ide pricha da vec sad Mamic moze da ga proda za ludilo 12-15 miliona !!??

                    Comment


                    • momchilo, ma sta ja znam. malo sam ga gledao, a i ne svidja mi se. ono sto sam vidio je da je izrazito pokretljiv, a i brz je. lani je u obrani plivao, sad je odigrao jako dobro obranu u helsinkiju. forte su mu fizicke predispozije. s obzirom da ga veliki klubovi prate i da ga mamic hvali bit ce dobar igrac, makar je po meni vida odlican desni bek (a sad igra stopera), daleko bolji od njega. od te generacije 1991. i mladji, po meni je najbolji arijan ademi. taj moze postat velik igrac, kao i vukusic. obrati pozornost i na filipa ozobica, nisam ga nikad gledao (jer je u moskvi), ali ga jako hvale. kazu da je novi modric. debitirao je jesenas u LP za spartak.

                      Comment


                      • Ok...realno mi je sve sto si napisao..gledao sam Vukusica-odusevio je !!!
                        Hvala

                        Comment


                        • Vucinic i Stankovic,bez pogovora!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Indigo, ne idu svi , 9 prvoplasiranih timova ide direktno na SP a 8 drugoplasiranih ide u baraz za SP , naravno najboljih drugoplasiranih , Francuska i Spanija ce imati 8 meceva a ostali timovi iz drugih grupa 10 sto je 6 max bodova vise i vrlo lako se moze desiti da imamo SP bez jedne od dve svetske sile ali ima jos do pocetka ... Ovo je preliminarni zreb
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Miko nema veze sto je u grupi gdje su Spanija i Francuska manje utakmica ...

                              Jer se onda kod drugoplasiranih iz grupa A-H gleda sam skor protiv prvih 5 reprezentacija iz grupe , ne i protiv seste , i ja sam mislio da je tako , ali sinoc sam se uvjerio da nije , sto znaci da ce se na kraju racunati kao da su sve drugoplasirane reprezentacije odigrale 8 utakmica ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Procitao sam da je moguce uvodjenje tehnologije za gol liniju u PL za sezonu 2012/13....

                                Ne znam da li je to samo glasina, ali u svakom slucaju to treba uvesti!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X