Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko da cemo izdrzati ovo do kraja.Kako ide posle,produzeci ili penali?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Sta odbrani mrtvi Rus.

      Comment


      • Perverze, Fukin i Pula!

        EDIT: Ne zaslužujemo polufinale...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kakav seljacki nacin da se primi gol
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Koji user od gola.

            Comment


            • Gde je onaj Sulejman Kulibali, sto je izdominirao na ono svetskom za decicu ? Znam da ga je uzeo Totenhem, pa ga prebacio u klince, da li djuska negde na pozajmici ili se igra sa vrsnjacima ?
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Gde je onaj Sulejman Kulibali, sto je izdominirao na ono svetskom za decicu ? Znam da ga je uzeo Totenhem, pa ga prebacio u klince, da li djuska negde na pozajmici ili se igra sa vrsnjacima ?
                Igra sa malo starijima, sad je igrao protiv Liverpula u U19 Ligi Sampiona, samo ga Vizdom stavio u dzep.
                sigpic

                Comment


                • Sto kaze jedan pametan deckic na serie a temi cini mi se, Khouma mora da proradi FM nije promasio igraca vec cirka 6 godina. I kad promasi to je retkost. Ne racunamo bagove na CM-u.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Sto kaze jedan pametan deckic na serie a temi cini mi se, Khouma mora da proradi FM nije promasio igraca vec cirka 6 godina. I kad promasi to je retkost. Ne racunamo bagove na CM-u.
                    Daj brate ima ih koliko hoces, prvi Genero Zeefuik.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Daj brate ima ih koliko hoces, prvi Genero Zeefuik.
                      Nije on dominantan kao Khouma Genero se brzo razvije ali nije world class.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nije on dominantan kao Khouma Genero se brzo razvije ali nije world class.
                        Vala kod mene je u 08 bio spic broj 1, igrao u Realu sprdao se.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Vala kod mene je u 08 bio spic broj 1, igrao u Realu sprdao se.
                          Ma to si ti patchovao i apdejtovao Samo originalnu dejtabejs racunam.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Sto kaze jedan pametan deckic na serie a temi cini mi se, Khouma mora da proradi FM nije promasio igraca vec cirka 6 godina. I kad promasi to je retkost. Ne racunamo bagove na CM-u.
                            Lulinha, Marquinhos...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Lulinha, Marquinhos...
                              Lulinha jeste, Marquinhos nije wclass. Kazem ima gresaka ali su retke od 2006. kada su poceli imaju sigurno 80% uspesnosti kad su mladi igraci u pitanju.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Lulinha jeste, Marquinhos nije wclass. Kazem ima gresaka ali su retke od 2006. kada su poceli imaju sigurno 80% uspesnosti kad su mladi igraci u pitanju.
                                Marquinhos na 08 ili 09 (nisam siguran) posle nekoliko sezona ima najbolje ocene u menadzeru, bude po 7-8 godina zaredom najbolji igrac sveta, po 70-80 golova daje u sezoni. A Fazio? Pa i Garay-a su promasili...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X