Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo sa 4-2-3-1 prelazi na 4-3-3

    Izvor: B92, marca

    Trener Real Madrida Žoze Murinjo promeniće formaciju naredne sezone i sa 4-2-3-1 preći će na 4-3-3.
    www.marca.com
    www.marca.com

    Ova promena najviše će pogoditi Anhela Di Mariju koji će mesto u startnih 11 ptrepustiti Nuriju Sahinu.

    Prošle sezone ispred neprikosnovenog Ikera Kasiljasa stajali su Serhio Ramos, Pepe, Karvaljo i Marselo. Dva zadnja vezna bili su Ćabi Alonso i Sami Kedira, dok su iza Karima Benzeme uglavnom delovali Ronaldo, Ezil i Di Marija.

    Nakon najavljene promene formacije startna postava neće pretrpeti velike promene. Poslednja linija trebalo bi da ostane nepromenjena, na sredini bi pored Kedire i Alonsa zaigrao Sahin, dok bi napadačku trojku činili Ezil, Ronaldo i Benzema.

    Centralnog veznog igrao bi Alonso, levo bi bio Sahin, a desno Kedira. Benzema bi se u napadu menjao sa Iguainom, Ezila bi menjali Kaka i Di Marija, dok Ronaldo nema zamenu.

    Ne znam koliko je ovo tacno posto sam procitao na B92 mada i Marca tako pise ali videcemo.U svakom slucaju,Zoze je lud ako mu Di Maria ne bude igrao.
    sigpic

    Comment


    • Di Maria ce verovatno igrati, a Mourinho ce igrati istu formaciju kao prosle sezone sigurno. ;)

      Iker-Ramos-Pepe-Carvalho-Coentrao-Xabi Alonso-Sahin-Ozil-Di Maria-Ronaldo-Aguero

      Klupa: Benzema, Higuain, Khedira, Kaka, Marcelo...........

      Analiticari koji prate Real kazu da nema nista od 4-3-3.....

      Mourinho forsira napad preko krilnih igraca, tako da cisto sumnjam da ce ovo da se desi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Nek prodaju Kaku, nije on igrač za klupu...

        U svakom timu bi mogao da igra takav igrač u prvoj postavi! Čudi me da se samo spominju Inter i Milan za njega
        Junajted traži plejmejkera, Čelsiju bi isto dobro došao, Siti uvek traži najbolje... Mogli bi da probaju da ga uvale na ostrvo...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa mogli bi, ali traze 40 miliona za njega, nije svako spreman da rizikuje.

          Ali, Jose nece menjati formaciju, mozda pocne tekme sa 4-3-3, ali ce tu biti sigurno igraci koji mogu da se transformisu u 4-2-3-1.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Maltene su te 2 formacije slične... U Čelsiju je forsirao 4-3-3 a u Interu 4-2-3-1... U ovoj prvoj formaciji bočni napadači su više ofanzivniji nego u ovoj drugoj formaciji gde on zahteva i da se oni vraćaju u defanzivu...

            Ma nema potrebe za nekom revolucijom, opet će biti 2. najbolji tim na svetu, draće sve redom ali protiv Barselone neće moći jer ovi nisu sa ove planete
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • To nema veze sa zivotom prvo jer iako se formacija promeni promenice se samo u tome sto vise nece imati 2 zadnja vezna nego jednog a dvojica centralnih veznih ce igrati ispred dok ce dva spoljna spica imati opet gomilu defanzivnih zadataka i biti vise krila nego spicevi.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                To nema veze sa zivotom prvo jer iako se formacija promeni promenice se samo u tome sto vise nece imati 2 zadnja vezna nego jednog a dvojica centralnih veznih ce igrati ispred dok ce dva spoljna spica imati opet gomilu defanzivnih zadataka i biti vise krila nego spicevi.
                Ma nije fora u toj promeni formacije toliko nego pise da ce Di Maria ispasti iz prve postave a covek je ubica,ne treba Murinjo to da radi..A ta 2 spoljna bi u tom slucaju bili Ozil i Ronaldo.

                @Krle,cisto sumnjam da ce biti 2. najbolji,mislim da je sledeca sezona Realova.
                sigpic

                Comment


                • Vule gledaj gde se namešta

                  http://www.mondo.rs/s209912/Sport/Pr...u_zatvoru.html
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • http://www.vijesti.me/sport/reprezen...i-clanak-25701
                    sigpic

                    Comment


                    • Cuo sam za ovo,ali tek sada vidim slike,pa ne lice ni malo na zene
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment




                      • O boze Djovani dos Santos, O BOZE! Da sam na njegovom mestu batalio bih 100%

                        Comment


                        • Viva Mexico!!!
                          I to jos preokrenuli rezultat.Steta sto na Copa America dolaze u mnogo slabijem sastavu, doduse bice brace dos Santos.

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=521806


                            Brazilski fudbaler Žulijano Beleti objavio je da završava karijeru jer fizički više ne može da izdrži profesionane obaveze.




                            "Telo, jednostavno, više ne sluša i zbog toga sam odlučio da završim karijeru", rekao je bivši fudbaler Barselone, Viljareala i Čelsija na svom Tviter profilu.

                            Autor čuvenog gola kojim je Barselona 2006. godine osvojila Ligu šampiona, istakao je da "entuzijazam, snaga volje i ljubav prema fudbalu" ne mogu da nadjačaju stalne bolove koje oseća u telu.

                            Tridesetpetogodišnji Beleti je bio član reprezentacije Brazila koja je 2002. godine osvojila titulu šampiona na prvenstvu sveta u Japanu i Južnoj Koreji.

                            "Pobedilo me je sopstveno telo, da budem precizniji Ahilova tetiva", rekao je Beleti.

                            On se izvnio upravi, igračima i navijačima Seare za koju je potpisao pre svega desetak dana, što ne može da ispuni ugovorene obaveze. Beleti se 2010. godine iz Evrope vratio u Brazil i potpisao za Fluminense sa kojim je osvojio prvenstvo Brazila.

                            Beleti je za brazilsku reprezentaciju igrao 23 puta i postigao jedan gol.

                            "Voleo bih da radim kao sportski komentator, ili savetnik u klubu", rekao je Beleti o planovima za budućnost.
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment




                            • Solo Diego!

                              Comment


                              • http://www.goal.com/en/news/467/turk...tions-of-match

                                Ne znam za druge ali u Turskoj se odavno sumnjalo na nameštanje utakmica!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X