Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa koje rekao da nema kvalitete ja sam rekao da to nije mjerilo da bude među ovim u anketi. Pandev nije među ovim jer individualno nije bolji ni od jednog ponuđenog i.

    Comment


    • vidic je bez pogovora najbolji. ostalo je ko ce ga znati, tj. dosta izjednaceno.
      recimo olic prije ozljede je svakako drugi, mozda i prvi kad je sa bayernom igrao finale LP-a. ali to je bilo prije ozljede.

      Comment


      • Europske jakosne grupe kvalifikacija za SP 2014. godine:
        Grupa 1: Španjolska, Nizozemska, Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka
        Grupa 2: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švicarska, Slovačka, Danska, Švedska
        Grupa 3: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Bugarska
        Grupa 4: Litva, Albanija, Mađarska, Bjelorusija, Gruzija, Armenija, Sjeverna Irska, Škotska, Poljska
        Grupa 5: Austrija, Estonija, Latvija, Finska, Makedonija, Moldavija, Cipar, Azerbajdžan, Wales
        Grupa 6: Island, Luksemburg, Farski Otoci, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino
        Volio bi iz prve dvije ako ikako mogu doci Norveška i Slovačka.

        EDIT: Izvlačenje je 30.7.
        Last edited by danijelkr; 06-06-11, 21:18.

        Comment


        • Odakle Norveska u prvoj grupi?
          sigpic

          Comment


          • I ja sam pravo Ali neka ih lakše je protiv njih. Mi(BiH) dosta jaki ce izbjeci.

            Comment


            • Inače žreb je 30. jula.

              Srbiji je zamalo izmaklo mesto u prvom šeširu...

              http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FI...fication_(UEFA)
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Po meni idealna bi bila grupa za proci mada sto se tice toga nista nije idealno jer smo naopaki ali eto ''idealna''
                Norveška
                Slovačka
                BiH
                Armenija
                Estonija
                San Marino

                pretjero sam malo

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Europske jakosne grupe kvalifikacija za SP 2014. godine:
                  Grupa 1: Španjolska, Nizozemska, Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka
                  Grupa 2: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švicarska, Slovačka, Danska, Švedska
                  Grupa 3: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Bugarska
                  Grupa 4: Litva, Albanija, Mađarska, Bjelorusija, Gruzija, Armenija, Sjeverna Irska, Škotska, Poljska
                  Grupa 5: Austrija, Estonija, Latvija, Finska, Makedonija, Moldavija, Cipar, Azerbajdžan, Wales
                  Grupa 6: Island, Luksemburg, Farski Otoci, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino
                  Volio bi iz prve dvije ako ikako mogu doci Norveška i Slovačka.

                  EDIT: Izvlačenje je 30.7.
                  Cuj Norveska i u prvoj grupi i Crna Gora u drugoj grupi (ovu su im tek druge kvalifikacije ja mislim)

                  Iz prve grupe bih volio Norvesku.
                  Iz druge Sloveniju,Slovacku ili CG.
                  Iz cetvrte Armenija.
                  Iz pete Azerbejdzan,Moldavija,Cipar
                  A iz seste je svejedno jedino mozda Island ne bi zelio.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • HAhaahaha , ovo mora da je greska

                    Ne mogu vjerovati ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • CG rame uz rame sa Francuskom

                      Idealna grupa bi bila
                      Grcka/Norveska
                      CG
                      Bugarska
                      Bjelorusija/Jermenija/Letonija
                      Moldavija/Kipar
                      Svi sem Island
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je Norveška zadnji put igrala neko veliko takmičenje 2000. I bili su s nama u grupi na EP kad je Milošević dao gol i pobedili smo tu, a Kežman je inače dobio crveni na tom meču čim je ušao sa klupe...
                        I sad su oni u 1. šeširu!?

                        Crna Gora u 2.!? Samo zbog ovih kvalifikacija za EP!!!

                        Voleo bih Slovaci sad da dobiju neku tešku grupu, ne mogu ni oni više da se provlače već 2 kvalifikacije zaredom!
                        I Grci i Hrvati da dobiju neku tešku, da budu u grupi sa Francuzima, Rusima...

                        I čudno mi je malo da su Turska i Ukrajina u 3. šeširu!? Ukrajina ispašta jer ne igra kvalifikacije za EP...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Прорачунао сам да ово треба овде да напишем

                          "Вечерас" у 2:50 игра се пријатељска утакмица Бразил - Румунија. То не би било тако занимљиво да то није опроштајна утакмица Роналда. Биће занимљиво, а најавили су ваљда и неки спектакл на полувремену. Легенда одлази и "званично" из фудбала Иначе у 3:00 је НБА, тако да је баш ок време почетка утакмице, и до јаја је то што се поклапа. Мислим да нема текме на ТВ-у, тако да стрим нам не гине. Можда и има на Арени, али ја то бар немам
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Odlazi najbolji napadac kojeg sam ikad gledao

                            Svakako se takav nece roditi,ostaje nam da uzivamo u filmovima o njemu

                            Comment


                            • Ljudi ocete pratiti Kopa Ameriku i ustajati nocu da gledate?Da znam da li da otvaram temu kad dodje vreme.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja vec napravio nesto u vezi teme,ali ako ti je zelja izvoli
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X