Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Бразил
    2. Уругвај
    3. /

    Еј момцови, па кад почиње ? Има бре да устајем, као за НБА
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/259...ave-Milosevica

      Saucesce Savi...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Au bas sokantna vest...

        Zaboravih naravno na Paragvaj i njih strasno gotivim pored Brazila...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Koliko samo bizarna vest Otac sina



          Da se vratim temi, navijaću za Čile na Kopi Alexis Sančez je tu

          Ali naravno tu su i Brazil i Argentina ;) I naravno očekujem neke majstorije Mesija!

          Urugvaj će isto biti opasan tim ;)
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • brazil do titule ali nekako i urugvaj igra lijep fudbal
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Na vecu glupost nisam mogao naleteti.

              A sto se tice PL, sve mi se cini da ce uskoro doziveti svoju kulminaciju, pa ce doci do blagog pada.

              Comment


              • Mislim da je glupo postavljena stvar u tekstu, pa PL klubovi su vec godinama u minusu, funkcionisu na kreditima i dubokim dzepovima vlasnika. Nece se to skoro promeniti.
                A Seria A nikad nece biti kao pre, oni skandali su ih jako kostali. Uz to, padaju im rezultati u Evropi, i ne izgleda da ce se taj trend promeniti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Serija A bi mogla opet da bude jaka za 2 sezone kada Juventus udje u LŠ sa Konteom ili bude makar 4. pa u LE, onda Roma će biti jača nego ikad uz već standardne Milan i Inter. Napoli isto postaje ponovo ozbiljan tim, a evo Lacio je uspeo da dovede Klosea što je veliko pojačanje (imaju para i oni, spominje se da hoće i Sisea), Fiorentina bi trebala da bude mnogo bolja no prethodne sezone...

                  Vidim ja poboljšanja za italijanski fudbal. Ali teško da će i dalje da stignu Engleze, ovamo su veće pare, manji porezi i timovi više troše... Mada sve zavisi i kakav će biti ovaj finansijski fairplay koji nastupa od naredne godine!?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Povukao se jedan od najboljih zadnjih veznih igraca u poslednjoj deceniji,Klod Makelele.Nekako je Realu sve poslo nizbrdo kad su doveli Bekama,a dali Kloda Celsiju,nisu htjeli da mu daju jacu platu jer nisu smatrali da je zvijezda.Bio je zvijezda!

                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Serija A bi mogla opet da bude jaka za 2 sezone kada Juventus udje u LŠ sa Konteom ili bude makar 4. pa u LE, onda Roma će biti jača nego ikad uz već standardne Milan i Inter. Napoli isto postaje ponovo ozbiljan tim, a evo Lacio je uspeo da dovede Klosea što je veliko pojačanje (imaju para i oni, spominje se da hoće i Sisea), Fiorentina bi trebala da bude mnogo bolja no prethodne sezone...

                      Vidim ja poboljšanja za italijanski fudbal. Ali teško da će i dalje da stignu Engleze, ovamo su veće pare, manji porezi i timovi više troše... Mada sve zavisi i kakav će biti ovaj finansijski fairplay koji nastupa od naredne godine!?
                      Pucice od dugova zutaci i to vrlo brzo.

                      Comment


                      • Danas je pretres povodom tužbe R. Antića protiv FSS za raskid ugovora pred Sportskim apelacionim sudom u Lozani. ;)

                        EDIT: Evo šta kaže Aca Englez, po tom pitanju, na tweetu:

                        Nezvanicno: u SAS u Lozani bili Karadzic, Lakovic i gospodja iz FSS, povodom tuzbe R. Antica. Njega zastupali M Raznatovic, sin Dusan...
                        Pratim dalje.
                        Last edited by miloolja; 15-06-11, 23:33.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pogledajte ovo,zna ruska policija koga treba tuci
                          http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...Danka-Lazovica
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Pogledajte ovo,zna ruska policija koga treba tuci
                            http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...Danka-Lazovica
                            Daleko najbolji nas spic poslednjih 5 godina, ali daleko.

                            Comment


                            • Otvorio sam temu za UEFA Evropu 2011 2012 nadam se da mi tema nece biti zatvorena jer nema razloga ... Ako moze u sticky da se ubaci , ako ide pod lock da znam zasto posto mi je u kosarci isto tema u lock otisla
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                                Otvorio sam temu za UEFA Evropu 2011 2012 nadam se da mi tema nece biti zatvorena jer nema razloga ... Ako moze u sticky da se ubaci , ako ide pod lock da znam zasto posto mi je u kosarci isto tema u lock otisla
                                Nece ici pod lock,ja sam ionako sad hteo da otvorim a sad cu sticky da stavim. ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X