Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Partizan je na 52. mestu a Zvezda na 66. mestu.


    http://www.iffhs.de/?3d4d443d0f04390...ec70aeedbc871a
    [/quote]


    Ja sam navijac pre svega Liverpoola,pa zatim Milana,ali mi nije jasno kako je Liverpool ispred Milana i kako je Real tek 8? $%&5qw7
    Nikada se nisam obazirao na ovaj iffhs pa necu ni sada,to je cista glupost...kao i FIFA rang lista.


    Da i ja pozdravim Ronalda i pozelim mu srecan ostatak zivota &8@^J ...za mene najbolji napadac kojeg sam gledao, a mozda i svih vremena, mada ne mogu o tome suditi.
    sigpic

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      BM,sve valja,samo obrni Liverpul i Milan i sve je na mestu $#^%RT
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Juve 13. $#^%RT $#^%RT
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Ma nije ovo nikakvo merilo,ovde se gledaju i titule osvojene u domacim prvenstvima,a u Spaniji Barselona i Real su neprikosnoveni.Na kraju zavrse cesto i 20 bodova ispred treceg.
          sigpic

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2901.msg248871#msg248871 date=1297723935]

            Ja sam navijac pre svega Liverpoola,pa zatim Milana,ali mi nije jasno kako je Liverpool ispred Milana i kako je Real tek 8? $%&5qw7
            Nikada se nisam obazirao na ovaj iffhs pa necu ni sada,to je cista glupost...kao i FIFA rang lista.


            Da i ja pozdravim Ronalda i pozelim mu srecan ostatak zivota &8@^J ...za mene najbolji napadac kojeg sam gledao, a mozda i svih vremena, mada ne mogu o tome suditi.
            [/quote]

            Liverpool zasluzuje da je treci ako se gledaju Europska takmicenja,ali ako se gleda i prvenstvo onda ne zasluzuje.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2901.msg248943#msg248943 date=1297727895]
              Liverpool zasluzuje da je treci ako se gledaju Europska takmicenja,ali ako se gleda i prvenstvo onda ne zasluzuje.
              [/quote]


              Da,ali Milan je u protekloj deceniji dva puta bio prvak evrope i jednom je igrao finale i jednom je osvojio italijansko prvenstvo.
              sigpic

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Ne volim Milan, ali je u najamnju ruku trebalo da bude ispred Arsenala ..

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  IFFHS je najveca glupost vrv na svetu. Jednom je Sevilja bila prva na svetu a River u top 10 te ljude treba ispitivati.

                  P.S. Najveci napadac svih vremena je otisao veliki najveci FENOMENO!

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    Stavili su Primeru kao najjacu ligu,toliko o njima.
                    sigpic

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • [/quote]

                        Ljudi nemojte zajebavati koji Liverpul a na kraju krajeva koji Real. Koliko god da postujem najveci klub svih vremena, 2 godine nisu uzeli titulu a 6 godina nisu prosli osminu finala LS sramota.

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=494358
                            #%d* #%d* #%d*
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              [quote author=Vladan link=topic=2901.msg253128#msg253128 date=1298330967]
                              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=494358
                              #%d* #%d* #%d*
                              [/quote]


                              znajuci poljake kao navijace nece se ovi dobro provesti ako dobiju mesto na stadionu $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                Bice krvi

                                Comment

                                Working...
                                X