Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Bila je primera na b92 siguran sam,secam se kad je za Espanjol igrao Milosevic,a kalco je ja mislim ranije poceo na pinku ako nije 2002/03 onda 2003/04,mada moguce da je prvo bilo na bk pa na b92 u svakom slucaju znam da je bila na oba kanal
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Kalco je bio na BK krajem 90-ih, pa na RTS-u multiprenos u 3, a uvece-derbi kola , takodje, na BK , koliko se secam .. Onda presli na Pink, a 92-ojka otkupila Ligu sampiona i Primeru .. Sad se sve istumbalo, jedino sto je RTS dno dna .. da nemaju LIgu sampiona, bruka bi bila !! Jebem ti javni servis !!

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Ovako je bilo ako se ne varam:
        2001-2002 na 3.kanalu Calcio i Primera a PL na BK,kao i neki mecevi Primere i tako do 2003-2004 kada zbog sranja oko 3K Calcio prelazi na Pink,Primera na BK a PL na RTS.Onda tako 3 sezone da bi se BK ugasio pred SP koje su trebali da prenose i 2006-2007 je prva i jedina sezona na B92.Primera potom ide 2 sezone na Fox-u a 2008-2009 je bila i na Enteru zatim Arena uzima i prenosi je iskljucivo na digitalnim kanalima.Calcio 2006-2007 uzima Avala da bi posle 2 sezone SK i Kosava uzeli prava.Zatim Arena uzima prosle sezone u 2. polovini i na kraju SK odustaje od prava za ovu sezonu.A za PL znamo kako je islo,hvala bogu da bar to mozemo ko ljudi da gledamo.
        sigpic

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Dabome,samo mislim da je Primera isla neku godinu pre na b92,kad je bilo onaj rezultat plavo narandzasto,ako se secate $#^%RT $#^%RT


          Za ovo ostalo se slazem %QWT&W
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              A Njemci na ES2 do 2015. @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Zaboravili ste da je i SOS kanal prenosio francuze
                Kakav je to cirkus bio pola ekrana u reklamama i rezultatima utakmica ,a tek komentatori. &*#GI(]


                A primera je bila na foksu ali ne svako kolo vec su kupovali sta su stigli ,a tako je bilo i na avali sa Calcom

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  Ma sos je seljacka televizija koje nema nigde,jedino Tegeltija vredi tamo &+I}\


                  Pre je sve bilo lepo rasporedjeno,otprilike svaka liga na svakom kanalu,secam se uvek sam se radovao nedelja 3 sata popodne na pinku serija a,a bio sam mali nista nisam znao $#^%RT tek sam pocinjao da pratim fudbal i od tad sam poceo da navijam za Milan...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg248201#msg248201 date=1297634072]
                    Dabome,samo mislim da je Primera isla neku godinu pre na b92,kad je bilo onaj rezultat plavo narandzasto,ako se secate $#^%RT $#^%RT


                    Za ovo ostalo se slazem %QWT&W
                    [/quote]
                    Pa isla je samo nisam dobro napisao u sezoni 2006-2007 kad se BK ugasio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Legenda Ronaldo u penziji!

                      Jedan od najboljih napadača u istoriji Ronaldo Luis Nazario de Lima- rekao je Ronaldo.

                      Tokom bogate karijere "Fenomen" je igrao za Kruzeiro, PSV, Barselonu, Inter, Real i Milan. Za sezonu 1996-1997, provedenu u Kataloniji, mnogi analitičati tvrde da je jedna od najboljih pojedinačnih sezona u istoriji fudbalske igre.

                      Ronaldo al INTER (1997-2002)
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        Ode mozda i najbolji napadac svih vremena u penziju //h*svb //h*svb //h*svb //h*svb




                        Ronaldo ce za mene uvek biti najbolji, svaka ti cast majstore &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          Moj veciti idol,za mene najbolji igrac $#^%RT $#^%RT


                          Legenda,svakako,da nije imao tolike pehove sa povredama,ne sumnjam da bi ostavio jos veci trag u fudbalskoj istoriji
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Od kad pratim fudbal pratim i Ronaldo i za to vrijeme samo sam jednog igraca vidio boljeg od njega!Povrede su ga dobro usporile,a nije dosao ni do LS koju je toliko zelio,ipak ide u legendu!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              Odlazi kralj

                              Zelim ti sve najbolje , bio si veeeeeeeeeeeliki majstor , jedan od najvecih koje je ova igra ikad imala &8@^J &8@^J

                              Jedina zamjerka je to sto si igrao u Realu , ali svejedno covjek nije mogao da te ne voli .

                              (*#^R^ (*#^R^
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                To su bili dani h5g6k8


                                Ronaldo &amp; Zidane // Perfect Due
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X