Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nemam obicaj da obilazim i pratim te kvote ali eto interesantno za vidjeti kako po njima stvari trenutno stoje. Ja se slazem sa svim ovim komentarima sto si dodao samo bih za LS rekao da po meni Barselona, Bajern i Real dijele to prvo mjesto favorita jer ne znam kojim redoslijedom da ih poredam od 1 do 3.

    Sto se tice Primere, mislim da ce Atletiko do samog kraja sezone biti u igri za titulu. Ja sam cak mislio da bi i Valensija mogla biti u tom drustvu ali ipak ne vidi se napredak njihove igre u odnosu na proslu sezonu tako da od toga za sada nema nista.
    Last edited by ognjen; 28-10-15, 13:51.

    Comment


    • Meni Akisa i Real i Bajern ispred Barse za LS. Pogotovo sto su bez Mesija.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Meni Akisa i Real i Bajern ispred Barse za LS. Pogotovo sto su bez Mesija.
        Pa vratice se Messi majstore brzo,a grupu su da kazem vec prosli

        Meni su tu negdje Real i Barcelona,a Bayern ipak malo iza njih i to mi je trenutni osjecaj pa cemo da vidimo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Dajte neke favorite iz senke po vama. Ako ne za osvajanje makar za finale/polufinale.
          sigpic

          Comment


          • PSG je meni nekako zreo za tako nesto,a na Juve je kvota 26 pa moram i njih tu da stavim

            Engleze ponovo nekako ne vidim u tim pricama za 1/2 i finale
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Dajte neke favorite iz senke po vama. Ako ne za osvajanje makar za finale/polufinale.
              Sto se tice Engleza mislim da Junajted moze daleko ali eto vidjecemo kako ce se forma tempirati.

              Porto moze biti itekako nezgodan bilo kome od favorita u eliminacionoj fazi.

              Comment


              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                Dajte neke favorite iz senke po vama. Ako ne za osvajanje makar za finale/polufinale.
                Atletiko. Jedini su dovoljno kvalitetni igracki i takticki disciplinovani da bi izbacili Barsu, Real ili Bajern. Ostali moraju da imaju srece kao Di Mateo.
                sigpic

                Comment


                • Hrvatska u 4-finalu SP do 17. Tamo igramo sa Malijem. Pali su viceprvaci Evrope Nijemci.
                  Jedan sjajan igrac, momak koji ce sigurno biti svjetska klasa je tu. Zove se Josip Brekalo, vec ima potpisan profi ugovor sa Dinamom. Lijevo krilo ali sa jacom desnom nogom. Odlican je i golman Šemper, takodjer iz Dinama.

                  Comment


                  • Dobio Hatem poziv za repku

                    Nadam se da ce igrati ovako cijelu sezonu, pa da gledamo doktora na EP
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mladi Hrvati ocekivano pobijedili San Marino 4:0 te ih ocekuje sraz sa Spanjolcima u utorak u Rijeci. To idem gledati jer je nevjerovatna kolicina talenta u ovoj generaciji a vjerovatno i Spanjolci imaju odlicne igrace.
                        Jedvaj (ozlijedjen), Pasalic, Vlasic, Pjaca, Halilovic, Coric, Balic i Kovacic koji ce se prikljuciti su garancija dobre utakmice i dobrih rezultata. Ovo je prvi put da se daje znacaj mladoj reprezentaciji (kao sto su i najavili) a ne da se mlade gura u A tim.

                        Comment


                        • https://www.facebook.com/RC-Celta-de...5281429624398/
                          Evo nas od nedavno i na fejsu, pa svi oni koji vole nogomet, Primeru i igre našeg tima nek LIKE-aju stranicu i ubace koji lajk, bit će nam drago. Stvarno ćemo se truditi da Celtu približimo i upoznamo iz bližeg svakom ljubitelju nogometa/fudbala kako kome drago!

                          Comment


                          • Norveska i Bosna prolaze, nadam se i Slovenci i Ibra.
                            Bila bi kijepa skupina HR, BIH, SLO i Ibrakadabra (bar neko da bude od njih).

                            Comment


                            • Originally posted by Mostovoy View Post
                              https://www.facebook.com/RC-Celta-de...5281429624398/
                              Evo nas od nedavno i na fejsu, pa svi oni koji vole nogomet, Primeru i igre našeg tima nek LIKE-aju stranicu i ubace koji lajk, bit će nam drago. Stvarno ćemo se truditi da Celtu približimo i upoznamo iz bližeg svakom ljubitelju nogometa/fudbala kako kome drago!
                              Jel to stranica obrisana ili?
                              Pošto ne mogu ući.

                              Comment


                              • Originally posted by Dule Krtola View Post
                                Jel to stranica obrisana ili?
                                Pošto ne mogu ući.
                                Iz nekog nepoznatog razloga radi samo link sa Seltine teme...

                                http://www.sportklub.info/forum/show...69#post1441969
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X