Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se ja da ima igrača koji zaslužuju da se ovdje nađu umjesto Alvesa, ali nije bio raspad. Eto ja bih stavio Lahma desno a Alabu na lijevog beka.

    Comment


    • Bane Ivanović, čovek koji je rešio LE golom glavom kao desni bek, molim lepo.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Bane Ivanović, čovek koji je rešio LE golom glavom kao desni bek, molim lepo.
        Ma Lahm i Alaba kao bekovi, nema tu prevelike price. Bane ispred Lahma ne moze nikad.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jako sam se smorio zbog ovog proglasenja tima 2013-e. Po kojoj logici Bajern ima 3 predstavnika, a Barcelona 4? Zar su svi zaboravili na dvomec od 0-7?
          Koji ce k.... Xavi,Alves i Ramos u timu? Sta su oni to tako bitno uradili u 2013?

          Sramota je sto nema Alabe,Robbena, pa i Ivanovica.

          Vec sezonama u nazad ovaj "tim sveta" nema nikakvog smisla!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ali moraju da smaraju na svakoj ceremoniji, pa to ti je. Tacno da osedis dok predju na stvar

            Comment


            • Jak spanski lobi u sta smo se uverili prosle godine kada je startnih 11 doslo iz Primere.Humels i Gundo su trebali da se nadju ispred Ramosa i Inijeste/Cavija, i naravno Alaba ispred Alvesa.

              Comment


              • CR,ocekivano.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Uzeo Ronaldo, zasluzeno. Barem Messi nije uzeo.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dobio ovo Cristiano Ronaldo svaka cast

                    Comment


                    • Valjda sad krene igrati fudbal onako kako on to najbolje zna jer ga je ova lopta psihički iscrpila zadnjih mjesec dana a to se najbolje moglo vidjeti na sinoćnoj utakmici.

                      Šteta bi bila da ovakva klasa ostane na jednoj lopti mada je i ova lopta bar po meni izgubila na težini uvođnjem ovog novog sistema glasovanja ali dobro kako je tako je

                      Comment


                      • http://www.fifa.com/mm/document/ball...13_neutral.pdf

                        Evo ko je sve za koga glasao. Bane za CR-a, Sinisa glasao za Ibru. Ovaj iz medija nas Vladimir Novak, pojma nemam ko je, osim ako nisu mislili na Novakovica.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ronaldu je ovo vec druga lopta.Prvu je uzeo 2008.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • CRISTIANO RONALDO 1.356 (27.99%)
                            LIONEL MESSI 1.205 (24.72%)
                            FRANCK RIBERY 1.127 (23.36%)
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ovo je nagrada za zlatnu loptu a ne za zlatnu kopacku . Cuj Ribery treci, a covek celu proslu sezonu izdominirao, glavna violina Bayerna, tima koji osvojio sve zivo.

                              Comment


                              • Ovo je individualna nagrada, kakve veze ima koliko je BAYERN osvojio trofeja? Nije ih Ribery osvojio. Osvojilo ih je 20-ak igraca Bayern-a zajedno, neki igrali bitniju ulogu od drugih, i apsolutno niko od njih nije bio ni blizu nivoa C.Ronalda, a ni Messi-a, iako je isti pauzirao dosta dugo zbog povreda. Plus, daleko od toga da se Ribery posebno izdvojio u tom timu, po tebi je on bio glavna violina, neki ce ti reci da je to bio Robben, neki da je glavni "krivac" Heynckes.. jel po tebi Cannavaro zasluzeno osvojio 2006. nagradu? Zasto bi kao plod timskih uspeha neko brao individualne trofeje? Bira se najbolji igrac.. sto ne znaci da ce taj igrac odvesti svoj tim do trofeja.. ajde da je nagrada tipa MVP pa i da se polemise oko toga ko je vise doprineo svom timu, ali ovako po meni nema nikakve sumnje. Messi povredjen dugo, Ronaldo samim time nije ni imao konkurenciju, zasluzeno osvojio. Ako Suarez nastavi u ovom ritmu, a Liverpool zavrsi "tek" cetvrti, ili nize, on nece zasluziti da udje u top 3 ili cak i osvoji sledece godine? Ne znam, ja kapiram da za ovu nagradu treba gledati iskljucivo individualne sposobnosti igraca, daleko od toga da je tu Ribery los, svakako je medju najboljima, ali jednostavno nije on taj nivo kao ova dvojica, trenutno i trojica.

                                Ali voleo bih da cujem i drugu stranu..

                                Comment

                                Working...
                                X