Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bale je nesto najblize ovoj dvojici trenutno, razlika izmedju njega i cetvrtog je veca nego izmedju njega i Ronalda.

    P.S.
    Spoiler
    Najveci klub na svetu at its best.
    Last edited by LBJmvpFORlife; 13-07-13, 12:09.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Nije nagrada za nekoga ko je najvise postigao nego nagrada za najboljeg igraca. Kad se bude zvala nagrada za najuspesnijeg onda oni neka uzmu. Ovako Messi, CR ili Bale. Nije steta dati nijednom od njih.

      Cak je Roben blizi nagradi od njih dvojice jer je klasa iznad. On ima taj potez u nogama koji njih dvojica nemaju, Riberi ume da bljesne ali ne cesto dok o Mileru ne treba trositi reci. Skandal bi bio da neko toliko drven ponese ovakvu nagradu. Izgubila bi svaki smisao i znacenje kao i ono sramocenje s Kanavarom.
      Da, ali se uzima u obzir sta je igrac osvojio u sezoni i koliko je vazan bio za tim. Ribery je bio najbolji igrac Bayerna kroz citavu sezonu, a oni su jbg sve osvojili. Sneijder nije osvojio kada je bio najbolji igrac, pa je moguce da ni Ribery sada ne dobije.

      CR koliko god dobru sezonu imao nije nista osvojio.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Da, ali se uzima u obzir sta je igrac osvojio u sezoni i koliko je vazan bio za tim. Ribery je bio najbolji igrac Bayerna kroz citavu sezonu, a oni su jbg sve osvojili. Sneijder nije osvojio kada je bio najbolji igrac, pa je moguce da ni Ribery sada ne dobije.

        CR koliko god dobru sezonu imao nije nista osvojio.
        Ima samo jedna razlika, Snajder je genije, Riberi nije.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ima samo jedna razlika, Snajder je genije, Riberi nije.
          Pa dobro, ne poredim njih dvojicu kao igrace. Treba da dobije najbolji igrac tima koji je izdominirao u svim takmicenjima koje je igrao. Sramota ako ne dobije neko iz Bayerna.

          Mogao je i Robben biti najbolji igrac sveta nekoliko godina da nije proklet.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • PO meni je besmisleno porediti odbrambenog igraca sa napadacem, ja bih svake godine dodeljivao nagradu za na najboljeg golmana (tipa zlatna rukavica ), najboljeg defanzivca, veznog i spica, a ne samo jedan igrac
            sloboda ili ništa

            Comment


            • meni je u principu svejedno ko će osvojiti nagradu...ja zaista ne znam, kada bih birao igrača iz Bayern-a, kome da je dodijelim, ljudi su odigrali maestralno čitavu sezonu kao tim, ne mogu nikoga izdvojiti, recimo Lahm me oduševljava svake sezone a posebno ove, takođe se slažem sa ljudima koji su mišljenja da ne treba striktno dati nagradu onome ko je sa svojim klubom osvojio LŠ te sezone, to jeste bitno ali nije presudno jer je ovo ipak individualna nagrada

              Comment


              • Svidelo se to nekima ili ne, u ovoj nagradi se gleda i rezultat tima.Da nije bilo tako, Inijesta ne bi osvojio prosle godine nagradu.Svi znamo da ga je reprezentacija izvukla.Nagradu treba da dobiju ili Riberi ili Miler jer su bili konstantno dobri tokom cele sezone, Roben po meni nikako ne bi trebao da je osvoji.Vecu sansu je dobio tek kada se Kros povredio.Nijedna ekipa nece imati dominantu sezonu kao sto je imao Bajern prosle sezone, koji su usput i oborili par rekorda u prvenstvu, da ne spominjem kako su se posprdali sa sampionima iz Italije i Spanije.

                @Brajkula

                Ova nagrada postoji tek od pretprosle godine, nije Snajder za nju poduvao.
                This season marks the third edition of the award, which was born out of an initiative by UEFA President Michel Platini, in partnership with the European Sports Media (ESM) group. Lionel Messi (ARG – FC Barcelona) and Andrés Iniesta (ESP – FC Barcelona) won the first and second editions in 2010/11 and 2011/12 respectively.
                Last edited by Ricma; 13-07-13, 14:15.

                Comment


                • Nebitno je ime nagrade vec sta ona predstavlja. Ti ako iskreno mislis da Miler treba da bude u izboru za ovakvu nagradu onda ti najdobronamernije predlazem da prestanes da pratis fudbal. Ima i drugih lepih sportova.

                  Comment


                  • Ne mislim tako samo ja, ne bi bila nepravda ako bi on osvojio.Ako ce se birati neko iz Bajerna, prvo Riberi, on, pa tek Roben.Ti bi mogao za promenu da gledas svoja posla, a ne da se bavis time sta neko drugi misli.Koliko se samo opterecujes nebitnim stvarima, to je da covek ne poveruje.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Ne mislim tako samo ja, ne bi bila nepravda ako bi on osvojio.Ako ce se birati neko iz Bajerna, prvo Riberi, on, pa tek Roben.Ti bi mogao za promenu da gledas svoja posla, a ne da se bavis time sta neko drugi misli.Koliko se samo opterecujes nebitnim stvarima, to je da covek ne poveruje.
                      Nije to nebitno. Ti kao neko ko se navodno razume u fudbal i dugo ga pratis ne bi smeo da kazes da jedno obicno drvo treba da osvoji najprestizniju individualnu nagradu. To samo potrvdjuje da nemas pojma o fudbalu. Cuj Miler, pa to je kao da proglasis Bojana Subotica najboljim igracem Telekoma (sada nemoguce jer je otisao ali svejedno).

                      Comment


                      • Ako Miler uzme nagradu obrisacu ceo fudbalski pdf i necu u zivotu sutnuti loptu vise. Toliko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Bale je nesto najblize ovoj dvojici trenutno, razlika izmedju njega i cetvrtog je veca nego izmedju njega i Ronalda.
                          Ne zezaj. Luis Suarez? Pusti to sto je on budala ovako. A ima ih tu jos, po meni boljih od Bale-a, ali taj deo zavisi od toga koga preferiras. Bale od Suareza, ili Ribery-a, Inieste.. ne moze nikako da bude toliko bolji.

                          Comment


                          • Bejl je jedini koji moze da se mjeri sa Mesijem i Ronaldom. Onakva dominacija se rijetko vidja. No niko od njih ne treba da uzme nagradu, treba da bude neko iz Bajerna i to naravno treba da bude covjek koji ima fudbal u malom prstu i koji je kad je bilo najvaznije pokazao koliko odskace od drugih individualno u toj ekipi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Preterujete sa Baleom, nije on toliku blizu Ronaldu i Messiju, ljudi 60 golova daju po sezoni. Da ne pricamo o tome ko je bio Ronaldo u Bale-ovim godinama. Ima on jos mleka da pije da dodje blizu njih.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Davali bi ih u Totenhem. Da ne pricam da je Ronaldo bio prilicna pizda i nije ga bilo nidje u vaznim utakmicama dosta vremena. Neka Bejl ode u Real i neka ima Ronaldovu slobodu pa da vidimo sto bi cinio. Surovi dominator.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X