Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno mislim na 20 miliona da ne bude zabune.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Znam ja na sta ti mislis, sto ne cini stvar manje smesnom.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Pa niko nece dati vise od 25m za Pipitu, to sto igra za Real, zaista ne povecava njegovu cenu. Jeste on sjajan napadac, ali nije on ove sezone briljirao, a najavili su da ide, tako da ce ga pustiti za 20m glat, Tottenham se odavno pominje, a sada i Arsenal, ko ode u LS ima vece sanse.

        A sto se Jovete tice, ko zna gde ce taj, ja za sada nigde nisam pouzdano video da je Arsenal obezbedio njegove usluge, nigde.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Batice, po cemu bi ti trazio toliku lovu za Pipitu, zivota ti?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by soe
            Budali prst da pokazes smijace se tako da se ne cudim da ti je i to smijesno.
            Naravno, sjajan argument, kakav sam i ocekivao. Znaci, posto ti tako lepo objasnio zasto Higuain ne vredi vise od 20 miliona, zavrsicemo diskusiju ovde.

            A za ovo ces dobiti ban.;)

            Fresko, Aguero je dao 11 golova ove sezone, je l' i on sada los?

            Higuain je prosle sezone kao rezerva dao 22 gola, a Falcao 24 u Primeri, poredjena radi. Onda uzmi u obzir da Falcao ne deli svoje minuta ni sa jednim saigracem i da izvodi i penale. E sada, Higuain je ove sezone u Primeri dao 14 golova, a i on je bio povredjen i to kao i Aguero, imao teze povrede. Sada, koliko ko vredi nije ni bitno, ali pricati budalastine da neko ne vredi 20 miliona..Pa ne moze svako kao Ronaldo i Messi da daje 50 golova po sezoni.

            Stavi Higuain-a u normalnu ekipu gde ce biti starter, 20+ golova zagarantovano.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Batice, zar to nije sezona gde je Real postigao neki blesav broj golova? Uz duzno postovanje Higuaina, u takvom teroru kakav je Real sproveo, tih 22 kommada su solidan broj, nista spektakularno. 25 miliona maksimalno, i da Florentino posalje sampanjac Kroenkeu.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Pa eto kada je Ronaldo dosao, Higuain je bio najbolji strelac Reala sa 27 golova. Ja sam rekao koliko vredi Higuain, a to je po meni vise od Lewandowskog, koji kosta 25 miliona u zadnjoj godini ugovora sto je smesno.

                Sezona pre te, 22 gola. Onda je u sledecoj sezoni na 17 tekmi imao 10 golova i povredio se tako da nije ni igrao vise. Pa 22 prosle sezone kao rezervni spic, a ove 14 golova nakon dve povrede.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Konstantna rotacija njega i Benzeme mu umanjuje cenu, a njegova overall igra nije kvalitetna kao Radamelova, nisu golovi sve sto se gleda(pritom ne mislim na asistencije), a i da jesu, evo ti ova sezona, dzoker je kao i Chicha u Utd-u, a takvi igraci nmg da budu cenjeni vise od 20-25m, Dzeko ti je isto suvi primer toga, plus tu je Ronaldo kao veliki faktor. Ne znam sto se dize drama oko toga, jer niko nece nikad platiti 30m ili ne daj boze vise za njega u ovom trenutku.
                  Mislis da bi sada za Aguera davali ogroman novac posle ove sezone ??? On mozda vredi 60m, ali taj novac nece videti City ako zeli da ga proda, jer posle ove sezone bi bilo nebulozno tako nesto traziti.

                  Previse pricas, sta bi bilo kad bi bilo, a ne gledas realno na stvar, a realno je da Pipita ode za 20m, pa nek vredi posle i 50m ako treba...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pa nema tu kad bi bilo. Sezona sa dve teske povrede i nije cudo sto je u losijoj formi. Kao da Aguero ne bi dao vise od 11 golova da nije imao problema sa povredama? Nema to veze sa nagadjanjem, to je realnost s obzirom na kvalitet koji poseduju i jedan i drugi. Po tom prinicpu je on prosle sezone trebao da vredi 30 miliona najmanje. Nema to veze sa kad bi bilo, ovo dole sto sam napisao su cinjenice. Ja sam rekao da je Real odbio za njega 35 miliona za njega pred pocetak ove sezone, sto je realna cena ako se uzme u obzir njegova igra u prvenstvu prosle sezone. Naveo sam Radamela kao primer, ne poredim ja njega i Higuain-a.

                    Kao druga stvar, Higuain ako vec hoce da ide, onda ce to verovatno biti Tottenham u deal-u za Bejlaru.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Kao druga stvar, Higuain ako vec hoce da ide, onda ce to verovatno biti Tottenham u deal-u za Bejlaru.
                      Јако интересантан део, занима ме какав би по теби био овај дил ? Мсм Бејл за Игуаина и који новац ?

                      Comment


                      • Ne znam koliko Tottenham hoce za Bejlaru, verovatno bi trazili 30-35 miliona uz Higuain-a.

                        Da dodam na prethodni post, Fresko, Higuain je bio starter na pocetku ove sezone i bio strelac u prva tri kola i bio bi starter citavu sezonu da nije imao problem sa povredama.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ubacivati Higuaina u bilo koji trade je zapravo minus, radije bih prihvatio manje zivog kesa nego tu spodobu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • A ko je hteo da kupi Higuaina za 35m, i je l' to provereno ??? Odbili toliku ponudu, a sada na leto nece dobiti ni blizu tog novca. Ili ce ti sto su ponudili toliko opet da ponude. Nemoj mi to odbili, De Laurentisove fore i Zamparinijeve.

                            Da se gleda "toliko" klasa, mi bi Coutinha platili 20m, a Downinga 10m. Forma je bitna bez obzira na kvalitet, ako ti igras lose, a imas kliker(kao npr Belhanda) neces proci dobro i tim ce te prodati za manje od onog sto ti "mozda" realno vredis. Kakva klasa i djavoli, zato Suarez sada vredi 40m, a prosle sezone bio mozda 20m, iako znamo da je genije, tako je realno bilo. A sta se promenilo u njegovoj igri ??? "Samo" je postao konstantan u svojoj igri i to je to.

                            Pipita ne moze da izgradi konstantnost kada ne zna hoce li sutra biti klupa ili prvih 11, plus povreda, ja stvarno ne znam sta ocekujes i od koga ocekujes da ti plati 35m za Higuaina, deluje smesno zaista.
                            Aguero je odigrao skoro 27 meceva, nema tu povrede neke teze, covek jednostavno bio ocajan ove sezone, nema nikakvog izgovora.

                            P.S. Opet se ova tema pretvara u cirkus...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Wada, masis poentu. Po tebi je Pipita bolji od Poljaka (ajde da kazemo da si u pravu), ali kada prodajes igraca ne gledas sta je bilo pre 2,3 sezone ili sta bi bilo da nije povredjen ili sta bi bilo da igra vise minuta. Prodajes ga u glavnom na osnovu igre u njegovoj poslednjoj sezoni. Ne treba biti ekspert i zakljuciti da je Lewa imao dosta bolju sezonu. Kako? Zasto? Koga briga.

                              Ajde da je on vanserijski igrac pa da moze da drzi visoku cenu tokom maltene cele karijere, bez obzira na sve spoljne uticaje. On je "samo" dobar/odlican spic i nakon ove sezone niko nece platiti vise od 20,25 milki.

                              Nisi ti subjektivan kada su Realovi igraci u pitanju.

                              Comment


                              • Cekaj bre, nigde nisam ni rekao da ocekujem 35 miliona. Napadate odmah a niste ni procitali. Ja sam i na pocetku rekao da ga Real nece prodati za 22 miliona. Meni smesno koliko i cinjenica da United hoce za Rooney-a 25 miliona futni. Pa pobogu, nije on sisao vesla.

                                Pa ispao iz ritma jebem mu zivot, kako ne utice. Igra slabije i citav City, pa niko nece umanjiti cenu njihovih igraca.

                                Ljubasine, ne moze covek u zadnjoj godini ugovora biti 25 miliona nikako, pogotovo ne truba Lewandowski, pa da je Ronaldo u zadnjoj godini ugovora sa Realom, mislis da bi neko ponudio vise od 50 miliona za njega?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X