Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportinfo.co.rs/fudbal/juzna-...aradone-video/

    Moze i ovaj u reprezentaciju...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Vala svaka mu se dala posle ovakvih golova...

      Comment


      • Komentatori su hit. Korejanci ludi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Komentatori pobedili, mislio sam da su Arapi najjaci, ali prevario sam se...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Fenomenalan stadion Donbass Arena!

            Spoiler














            A evo malo i Emirates-a

            Spoiler





            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Jedan jedini !

              Ima jos magije , vrati se u Barcu , ili bar u neku od liga petice !



              Btw . sta je sa smajlijima , stavim 2 , on mi izbaci 2 potpuno druga hahahaha
              Last edited by Dale; 04-04-13, 10:38.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Majko mila , sta on radi

                Comment


                • Nemoj da me mrzite i ja gotivm Ronaldinha, ali ovaj sut bi trebalo da se brani

                  Comment


                  • Pa Dzeko ce izgleda u Dortmund.

                    A i Fresko nekada mi nije jasan tvoj ukus - Levandovski ne toliko dobar napadac (usput dokazan u Bundesu vec II godinu zaredom+LS, protiv svih timova pravio velike probleme, mozda nije davao golove ali aktivno ucestvuje u igri, odlicno se gradi) ali Boni zato odlican napadac .

                    Da dovedu Levandovskog i da pevaju. Odlicno bi im se uklopio u tim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa Bony je kompletan napadac, daj ga u jacu ligu da se dokaze da je jaci igrac od Leve, ne gledam ja lige, ja gledam samog igraca i njegovu igru i tako gradim misljenje, posle mi dolazi vidjenje jacine lige, a Bony igra poluspica, ofanzivnog veznog i napadaca, ima kvalitet za sve tri pozicije, covek odavno prerastao Eredivisie... Levandosvki mi ni vamo ni tamo, ume da bude mnogo trom sa loptom, kad pocne driblati to ne lici ni na sta, dobar je napadac, ali nikad ne bi dao 20m za njega... Jak je samo zato sto Borussia igra takav fudbal, i mislim da je Klop iz njega izvukao maximum maximuma...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Jak je samo zato sto Borussia igra takav fudbal
                        E brate moj za koliko igraca razlicitih timova ovo moze da se kaze.

                        Meni je trenutno Robert ozbiljniji igrac a sta ce biti sa Bonijem u buducnosti, videcemo. A i kad pogledas danasnje trziste 20 mil nije vise kao pre 5-6 godina. Danas za nekog superstara moras da izdvajas minimum 30-40 milki.
                        Last edited by ExEric; 07-04-13, 15:45.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma jeste Robert ozbiljniji sada, niko to ne spori, ali nije on toliko dobar koliko neki misle... Dobar napadac i to je to, cak mi se on ne izdvaja nesto previse od Mandzare. Voleo bih da ga vidim u drugacijem sistemu igre, u drugom timu, mozda bi nesto vise rekli... Po meni nije za Arsenal, treba njima kompletniji napadac...

                          Za Bonija ne sumnjam da ce uspeti, jednostavno covek daje golove na sve nacine, 13 golova na 8 meceva, i ne staje covek, vuce Vitesse koji se bori titulu, tim koji je do pre dve godine bio u borbi za opstanak... Svako ce reci, "ma sta, to Holandska liga, tamo daje golove ko hoce", ali nije uopste tako... Videces samo koliko dobrih defanzivaca igra tu ligu, a i dati 29 golova, podvig je to. A ima jos dobrih 8 meceva do kraja sezone, covek ako ne utrpa 40 komada, ja ne znam...
                          Last edited by Freshman; 07-04-13, 14:40.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Isto kao Bas Dost prosle godine, pa Luk de Jong, El Hamdaui, Guideti, Kezman, Afonso Alves, Vlemnik... Za 12 godina su te iz te lige izasla 2 ozbiljna napadaca - Van Nisterloj i Suarez. Ovo nema veze sa Bonijem, on mozda bude novi Droga, ali mislim da su ljudi sa pravom sumnjicavi kada su napadaci iz Holandije u pitanju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne bih ja rekao da je Levanvovski ni bolje ni gore resenje od Bonija, koga god da uzmu treba da budu srecni.Ja bih bio prezadovoljan kada bi Arsenal za njega dao 20 miliona evra jer u tom slucaju ne bi presao u Bajern.Kod Levandovskog problem moze biti njegova alavost koja se javlja kod njega u poslednje vreme, vise igra za sebe nego za tim.Fresh i sve sto si naveo da ima Ziru, Levandovski je mozda i za nijansu bolji u tim segmentima.Jak je u skok-igri, okretljiv je i po svojim karakteristikama je vise blizi poluspicu nego spicu.Dok problem kod Bonija moze biti sto retko koja ekipa bazira svoju igru na jakoj odbrani i to sto tamo postize puno golova ne znaci da bi mogao tako i u PL.Takodje gde god da predje po prvi put ce se nositi sa velikim pritiskom na svojim ledjima, Levandovski je na to navikao.Levandovski ima bolju realizaciju u odnosu na proslu sezonu, ali opet mu je to jedan od najslabijih segmenata u njegovoj igri.Meni se cini da ce Boni pre da predje u Totenhem nego u Arsenal.S obzirom da Jovetic s vremena na vreme ima problema sa povredama, bolje bi po Arsenal bilo da se okrenu Boniju ili Levandovskom.Da li se jos neki napadac povezuje sa njima, a da je njegov prelazak realna opcija?

                              Sto se tice Edina , mislim da je on sve dogovorio detalje sa Dortmundom ida se samo ceka trenutak da se ozvanici njegov prelazak.;)
                              Last edited by Ricma; 07-04-13, 15:19.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Isto kao Bas Dost prosle godine, pa Luk de Jong, El Hamdaui, Guideti, Kezman, Afonso Alves, Vlemnik... Za 12 godina su te iz te lige izasla 2 ozbiljna napadaca - Van Nisterloj i Suarez. Ovo nema veze sa Bonijem, on mozda bude novi Droga, ali mislim da su ljudi sa pravom sumnjicavi kada su napadaci iz Holandije u pitanju.
                                Sve te koje si naveo su kanta do kante, sem ovog malog Guidettia koji jos nije ni dobio sansu u PL i trebao je ostati u Eredivisie da jos razbija, plus ga povreda muci skoro godinu dana, potencijal je to i ima vremena za njega, 92. godiste... Bas Dost najveca prevara u ligi...
                                Kao sto sam ti rekao, moras gledati igru jednog igraca, koje su mu mane, prednosti, ove sve sto si naveo su klasicni "kanta" igraci...

                                Maricu, de Lewa poluspic, da l' si pio nesto ??? Klasican golgeter lik, znas ti sta je poluspic ???

                                Retko ko bazira igru na dobroj odbrani ??? Covek bre predje tri igraca, otrese ih ko nista jak kao bik, ako ne to, sutne zabije bombu, ako ne to, pas u prazno asistencija, itd itd, daleko svestraniji igrac... Pritisak je druga stvar, ne verujem da bi na njemu bio ogroman, jer on ne bi bio placen 20m kao Lewa, daj boze ako 15m predje, a i to je nemoguce, Viteseu je dosta i 10m, za toliko ce pristati...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X