Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Toto je svoj tim vodio par puta u kvalifikacije za LS pa ja njega ipak ne bih sa Bjankijem,Matrijem,Diamantijem i ostalima,Udinese i nije bas osrednji klub jer su u zadnje vrijeme sve cesce bili pri vrhu cini mi se

    Ma brate Diamanti je karizmatican lik,ali igra gdje mu je i mjesto,nista vise od toga,meni licno Sturridge uopste nije drag igrac,ali u pola dana i noci bih uzeo njega prije Diamantija i to je to,sigurno bi vise dobio s njim;)

    Човек игра и за реппрезентацију Италије, но ајде и то на страну, цениш да не би имао места у једном Интеру, Наполију, Лацију ?
    Феноменално технички поткован играч, пас, шут, дриблинг....плус јако креативан, а и то су особине у којима је испред Стариџа, који је обичан играч мени. Но ајде да буде да су укуси различити, извалио сам да волиш те играче којима су главне карактеристике физичке природе, ја више волим техничаре.
    Што се тиче Удинезеа имао је две, три добре сезное што не значи да је то ТОП клуб из Италије, осредњи друже, зна се ко су ТОП, немој извртати ствари

    Comment


    • Brate meni su omiljeni igraci Frank Lampard,Xabi Alonso,Mesud Ozil i Eden Hazard i da zakljucmo prvih 5 Javi Martinez recimo,eto njih petorica,hajde ti meni sad reci gdje je ovdje covjek cija je prednost fizicke prirode

      Diamanti igrao u osrednjem klubu u Engleskoj i nije se vala pokazao,ima on te karakteristike koje si ti naveo,ali sta je problem,problem je konstantnost i da je ima vjerovatno bi igrao u klubovima koje si naveo,ovako brate solidna Bolonja...Sturridge je vec u stanju da pogadja iz vikenda u vikend i to je to,i da ponovim ja njega uopste ne volim kao igraca cak mi je eto ako hoces draze sto puta gledati Diamantija,ali bolji igrac znaci onaj koji vise donosi za ekipu,jasno kao dan.Ti meni nekad cini mi se brkas pojmove bolji igrac,i atraktivniji tehnicki nadmocniji,bolji za gledanje i to...bolji igrac je onaj koji donosi bodove ekipi na bilo koji nacin,Diamanti pogodi dvije precke i ti brate ne mozes sebi da dodjes,ali na kraju dana on donese svojoj ekipi nesto,ili vecinom nista...

      Igrali su i Abate,Balzareti,Nocerino i jos par likova za Italiju sve prosjek i ne znam kakav ti je to argument + on je bio klupa

      Tota namjerno nisam spomenuo jer mi on tu ne spada,to pokazuje da sam objektivan covjece
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Na ovoj temi su zabranjeni upisi duzi od 6 redova i isti ce biti smatrani spamom. Kako vas ne mrzi bre
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Брате па Лукаку ти је пре Белфодила, Стариџ пре Дијамантија, па сам на основу тога закључио, али ок, верујем ти, погрешан закључак.
          Што се тиче Дијамантијеве епизоде у ВХ-у они су те године испали, тако да је то "осредњи" било дискутабилно и ако се сећаш био им је најбољи играч те сезоне.
          Додај асистенције на рачун Дијамантија, а и овај Стариџ није баш константан, да јесте вероватно би се задржао у Челзију, па нису луди да пусте играча који им доноси бодове, или је Торес који не може да се споји већ три године константнији од њега ? Није то као што ти причаш за Стариџа, није то нека звер која убија и доноси бодове, кажем обичан играч, а хајде да и Дијаманти буде обичан како ти кажеш, па да буде да је овог лепше гледати где опет долазимо до закључка да је бољи. Мада се и не слажем то са континуитетом, ок има смисла, али реална прича је да Дијаманти може Стариџа од лопте да направи. То нико не може да оспори, па ни брат Сејо који је окорели навијач Ливерпула

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Брате па Лукаку ти је пре Белфодила, Стариџ пре Дијамантија, па сам на основу тога закључио, али ок, верујем ти, погрешан закључак.
            Што се тиче Дијамантијеве епизоде у ВХ-у они су те године испали, тако да је то "осредњи" било дискутабилно и ако се сећаш био им је најбољи играч те сезоне.
            Додај асистенције на рачун Дијамантија, а и овај Стариџ није баш константан, да јесте вероватно би се задржао у Челзију, па нису луди да пусте играча који им доноси бодове, или је Торес који не може да се споји већ три године константнији од њега ? Није то као што ти причаш за Стариџа, није то нека звер која убија и доноси бодове, кажем обичан играч, а хајде да и Дијаманти буде обичан како ти кажеш, па да буде да је овог лепше гледати где опет долазимо до закључка да је бољи. Мада се и не слажем то са континуитетом, ок има смисла, али реална прича је да Дијаманти може Стариџа од лопте да направи. То нико не може да оспори, па ни брат Сејо који је окорели навијач Ливерпула


            Nemo` bude nisam kaz`o.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post


              Nemo` bude nisam kaz`o.
              Спам у спам теми

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Спам у спам теми
                Zapravo kvalitetni postovi se smatraju spamom u spam temi. Ipak je ovo obrnuti univerzum.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Jos jednom da ponovim,ja nisam kao ti,kad kazem bolji igrac to ne znaci meni drazi,nego jednostavno bolji igrac.Evo da ti nacrtam koji bi klub prije kupio Belfodila umjesto Lukakua i to za duplo manje pare,ma takav ne postoji na kugli zemaljskoj,Lukaku ce kostati mozda 30 ili 40 miliona,pa on je sa 17 napravio transfer od 22 miliona,Belfodil je jedan simpatican decko,fin momak za gledanje barem za sada tako stoje stvari...

                  Koliko godina ima Sturridge,a koliko Diamanti!?Ovaj moze odlicnu karijeru da ima,dok se Zabar cijelo vrijeme vukao po ne osrednjim klubovima nego i ispod toga,pa sta je cijeli svijet i Italija,slijep mozda...sto ga niko ne dovede za sicu,a mogao bi realno,hajde mi to reci...

                  BRATE OVO MORAM VELIKIM SLOVIMA,MORAS RAZLIKOVATI PRICU O BOLJEM IGRACU I TEBI SRCU MILIJEM IGRACU...KOD TEBE TO IDE PO AUTOMATIZMU JBT,MENI JE OVAJ DRAZI,PA REALNO ODMAH JE I BOLJI

                  Jos kazem sebi danas da necu sa sifonjerom da se raspravljam+mrtav sam umoran
                  Last edited by AK47; 30-01-13, 21:57.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Одговорио бих ти брате, али Шоне прети са мотком

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Одговорио бих ти брате, али Шоне прети са мотком
                      Brajkulica kukavica,ne smijes
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Brajkulica kukavica,ne smijes
                        Ne bi se ja sa mnom igrao.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Brajkulica kukavica,ne smijes
                          Ма не бих издржао три сата без форума, немој ми стајати на муку, мислиш да је мени свеједно...мсм написао бих роб, али опет, како ћу

                          Comment


                          • Realno banovat ce te Sone ne bih se zajebavao

                            Eto brate doslo vrijeme da se na forumu mora spamovati ili ode kuca Brajki

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Prebacicu ovo u odgovarajucu temu, pa tamo nastavljamo...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dakle Brajki stvarno mi nisi jasan ako kazes da je Diamanti bolji igrac od Staridza, nikako... Diamanti kada je dosao u WH nista nije pokazao, cela karijera mu je prosek, vukao se po osrednjim klubovima u Italiji, pa se pitam kako do sada nije zavrsio u jacem klubu ??? Lep igrac za oko, ali to je to, bez konstantnosti u svojoj igri, prosek.

                                Daniel ima buducnost pred njim, decko ima 23 godine, i vec je igrao za velike klubove, cak je u Celsiju imao dobru proslu sezonu, a u Boltonu je pre toga eksplodirao. Jaci igrac od Diamantija, sto kaze Akan bolji za ekipu, dosao u LFC vec se isplatio, i pokazao izuzetnu inteligenciju sto nisam vidjao u Celsiju. Klasican onaj poacher, ali pre svega dobar dribler. Uostalom, ona "asistencija" za Suareza protiv Norwicha je genijalna, decko nije ni pipnuo loptu a izbacio dva igraca, rezultujuci zicer za Suareza.

                                Previse si se ti ubezobrazio Brajki...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X