Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Rivaldo i Ronaldinjo su dva velikana svetskog fudbala. Nisu prdnuli posle Barselone. A bili su u njoj relativno kratko. Sistem je toliko specifican da ti onemogucava da igras bilo gde drugo.
    Ne mozes njih da racunas, Rivaldo je otisao iza Barse sa 30 godina, Ronaldinho je jos u Barsi poceo da se zajebava, samo visio po zurkama i bolelo ga uvo za fudbal... Brazilci su to, nijedan ne traje nesto dugo...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ne mozes njih da racunas, Rivaldo je otisao iza Barse sa 30 godina, Ronaldinho je jos u Barsi poceo da se zajebava, samo visio po zurkama i bolelo ga uvo za fudbal... Brazilci su to, nijedan ne traje nesto dugo...
      Ko je posle duge epizode u Barsi napravio nesto? Ja ne znam takvog. Ne iskljucujem da ima izuzetak ali ja ne znam.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pricam o Zidanu, Ronaldu, Maradoni, Platiniju, Krojfu, pricam o najboljima ikada. U tu grupu Lesi pretenduje da udje.
        To je maltene najboljih 11 ikada. Ja na to nisam mislio. I ostali koji nisu u toj grupi su medju najboljima.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          To je maltene najboljih 11 ikada. Ja na to nisam mislio. I ostali koji nisu u toj grupi su medju najboljima.
          Ako Lesi ne bude u 11 ikada posle ovakvih dostignuca koje ima ovako rano u karijeri moze da je smatra neuspehom. On je vec sada prakticno tu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ko je posle duge epizode u Barsi napravio nesto? Ja ne znam takvog. Ne iskljucujem da ima izuzetak ali ja ne znam.
            Pa ne mogu ni ja nikoga da se setim, ali takodje ne mogu da se setim nekog igraca koji je uopste napustio klub dok je jos bio u najboljim godinama...
            sigpic

            Comment


            • Ima jedan Figo ali nisu oni bili tada toliko predani ovom sistemu kao danas.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ima jedan Figo ali nisu oni bili tada toliko predani ovom sistemu kao danas.
                E zaboravih na njega, a sad sam se setio i Ronalda, ali kao sto kazes, nisu bili predani sistemu tada...
                Da kazemo, da se sistem sve vise i vise forsira od neke 2004 otprilike, a vrhunac je dostigao sa dolaskom Guardiole... Za to vreme nijedan igrac nije otisao dok je jos bio na vrhuncu, ako ne racunamo Ronaldinha...
                sigpic

                Comment


                • @LBJmvp

                  Na sta ciljas ti? Ti smatras da Messi nije najbolji ili da nije medju prvih 11 jos? Niko nije rekao (bar ovdje) da je on najbolji svih vremena, ali realno ima sanse za to. Mada se ne zna sta mu se moze desiti u nastavku karijere.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Rivaldo i Ronaldinjo su dva velikana svetskog fudbala. Nisu prdnuli posle Barselone. A bili su u njoj relativno kratko. Sistem je toliko specifican da ti onemogucava da igras bilo gde drugo.
                    Rivaldo je vec bio pri kraju karijere, a Ronaldinjo je mogao da igra, ali je covek Brazilac, kao i svi kad se domognu para, tada nastaje raspad sistema. Drugo, Barsa je tek pocela da temelji onaj pravi i kasnije mnogo dominantniji tika-taka sistem, bas nakon odlaska Zube, tako da prica da Zuba nije mogao negde drugde je smesna, covek nije hteo da igra fudbal.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      E zaboravih na njega, a sad sam se setio i Ronalda, ali kao sto kazes, nisu bili predani sistemu tada...
                      Da kazemo, da se sistem sve vise i vise forsira od neke 2004 otprilike, a vrhunac je dostigao sa dolaskom Guardiole... Za to vreme nijedan igrac nije otisao dok je jos bio na vrhuncu, ako ne racunamo Ronaldinha...
                      Ronaldo je igrao jednu godinu.

                      @Mumi Ja smatram da ce kada zavrsi karijeru po statistici i trofejima biti jedan od najvecih ali mislim da ga puno ljudi medju kojima i ja nikada nece priznati kao jednog od najveceg ako se ne dokaze u engleskoj ili italijanskoj ligi.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        @Mumi Ja smatram da ce kada zavrsi karijeru po statistici i trofejima biti jedan od najvecih ali mislim da ga puno ljudi medju kojima i ja nikada nece priznati kao jednog od najveceg ako se ne dokaze u engleskoj ili italijanskoj ligi.
                        A ako osvoji SP u Brazilu ?? Oces li ga onda smatrati za jednog od najvecih ??
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          A ako osvoji SP u Brazilu ?? Oces li ga onda smatrati za jednog od najvecih ??
                          Naravno. Sto je medjutim nemoguce. Dajem im celih 0% sansi. Sa ovakvim Portugalom, Spanijom, Nemackom, Brazilom. Mogu samo da sanjaju.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            @Mumi Ja smatram da ce kada zavrsi karijeru po statistici i trofejima biti jedan od najvecih ali mislim da ga puno ljudi medju kojima i ja nikada nece priznati kao jednog od najveceg ako se ne dokaze u engleskoj ili italijanskoj ligi.
                            Oko mene je dosta ljudi koji ga vec sada svrstavaju medju najvece svih vremena. Razlicita misljenja. Tvoje je takvo, OK. Ako uzme SP sa Argentinom do kraja karijere zacepice usta svim hejterima. A cisto sumnjam da ce ici iz Barcelone u neki drugi klub koji mu ne moze ponuditi nista vise od onoga sto sada ima.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Nisam ja hejter, nikada nije uradio nista ruzno sto bi me nateralo da ga mrzim, ja samo osporavam njegovu velicinu dok se ne dokaze van sistema.

                              Comment


                              • Nisam mislio na tebe. Pomenuo bih te da sam na tebe mislio.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X