Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    I koji je na tabeli sa realno ekipom za trece ili cetvrto mesto? Spic kakav god da je ako nije Ibrahimovic, Laveci, Tevez tesko, vrlo tesko moze da donese toliko prevagu koliko vi pricate. Spic je tu da daje golove i Falkao to radi sjajno ALI u ekipama koje nemaju pritisak najvisih dometa. Kada predje u takvu ekipu i odradi sezonu od 30+ golova, onda slazem se bice u mojim ocima iznad Gomeza jer pored svega sto ima potvrdice kvalitet na najzahtevnijem nivou u top klubu. Dok to ne uradi jednostavno svi njegovi kvaliteti su mi nedovoljni da gledam na njega kao na nekog ko ce na pocetku ove sezone postici stoti gol za Bajern Minhen, jedan od najvecih timova u istoriji fudbala.
    I Drogba*

    Rekao si da je Atletico imao ekipu za 3. ili 4. mjesto... Prethodno ti je Aky objasnio zasto su se mucili pola sezone. Zbog trenera. Znas i sam da je Chelsea imao ekipu za TOP4 realno, pa eto gdje smo zavrsili na kraju. Dakle, veliki uticaj ima trener sa svojom postavkom i taktikom koja ponekad i najboljim igracima ne odgovara. Sto se tice ove rasprave Falcao vs. Gomez samo da kazem da bih uvijek prije uzeo Radamela. Bez dileme. Kompletniji je igrac, ali se slazem da treba otici u veci klub sa vecim pritiskom pa da to i potvrdi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Vidim polomise se klubovi da dovedu Gomeza zato sto je igrac prevage i igrac za velike klubove,u tom Bayernu su trpali i Pizzaro i Olic i ko je stigao a oni su prosecni napadaci.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Vidim polomise se klubovi da dovedu Gomeza zato sto je igrac prevage i igrac za velike klubove,u tom Bayernu su trpali i Pizzaro i Olic i ko je stigao a oni su prosecni napadaci.
        Pizaro 100 golova za 6 sezona, Olic 23 za 3 sezone. Gomez 94 za 3 sezone. Imace vise od obojice zajedno kada zavrsi cetvrtu sezonu. Ne lome se jer igraca koji je kljucan u Bajernu ne moze da dovede ni bog otac. Tako ce isto NIKAD da neko uzme Svajnija, Riberija, Robena, Nojera. Jedino u slucaju nekog grubog krsenja klupske discipline ili jednostavno stravicnog pada u formi.

        Comment


        • Ma mora Radamel u velikom klubu da se dokaze, ne mogu se njihove karijere u ovom trenutku porediti. Gomez daje dosta golova, a dosta je veci pritisak na njemu, nego na Falcao-u, dok na ovom kao i da nema pritiska u Atletico-u, jer se zna da oni titulu nece videti..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Pizaro 100 golova za 6 sezona, Olic 23 za 3 sezone. Gomez 94 za 3 sezone. Imace vise od obojice zajedno kada zavrsi cetvrtu sezonu. Ne lome se jer igraca koji je kljucan u Bajernu ne moze da dovede ni bog otac. Tako ce isto NIKAD da neko uzme Svajnija, Riberija, Robena, Nojera. Jedino u slucaju nekog grubog krsenja klupske discipline ili jednostavno stravicnog pada u formi.

            Hahahah ne moze da se dovede,sta pises covece.Pa ako za igraca zagrize Barca,Siti,Real i sad PSG to je onda samo pitanje vremena a Bayern ne moze da se takmici finansijski sa njima,mislim niko ne moze,takav je trenutno poredak.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Hahahah ne moze da se dovede,sta pises covece.Pa ako za igraca zagrize Barca,Siti,Real i sad PSG to je onda samo pitanje vremena a Bayern ne moze da se takmici finansijski sa njima,mislim niko ne moze,takav je trenutno poredak.
              Jesi li svestan, da nikada u svojoj istoriji Bajern Minhen nije prodao igraca koji mu je kljucni faktor u igri. Da li si svestan? Smejes se a ne znam kome, mozda sebi jedino. Pa tog Riberija i Svajnija pokusava pola Evrope da dovede svake godine otkad su u klubu niko nije bio ni blizu, Real je davao za Riberija sve sto moze da se da. Mislis da su razmotrili jednu ponudu? Jednu jedinu? Ni u ludilu. Iako te ne gotivim mislio sam da si bar ozbiljan.

              Comment


              • Dok je Uli Henes gazda i dok se za dosta stvari pita Kajzer Franc, Bajern nece prodavati glavne igrace sve da propadnu. A nece, imaju vrlo stabilne izvore prihoda bez transfera.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Dok je Uli Henes gazda i dok se za dosta stvari pita Kajzer Franc, Bajern nece prodavati glavne igrace sve da propadnu. A nece, imaju vrlo stabilne izvore prihoda bez transfera.
                  Jedini transfer preko 10 miliona u istoriji kluba je Oven Hargrivs kojeg su prodali za 22 Mancesteru sto je jedna od vecih gluposti Junajteda ikada. Bio je samo dobar igrac nista vise. To je jedina prodaja od 10+ miliona u istoriji Bajerna. Kao institucija, sto se tice, ugleda, drzanja kluba, rukovodjenja u raznim kompleksnim situacijama i finansijske politike, verovatno najveci klub na svetu.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Jesi li svestan, da nikada u svojoj istoriji Bajern Minhen nije prodao igraca koji mu je kljucni faktor u igri. Da li si svestan? Smejes se a ne znam kome, mozda sebi jedino. Pa tog Riberija i Svajnija pokusava pola Evrope da dovede svake godine otkad su u klubu niko nije bio ni blizu, Real je davao za Riberija sve sto moze da se da. Mislis da su razmotrili jednu ponudu? Jednu jedinu? Ni u ludilu. Iako te ne gotivim mislio sam da si bar ozbiljan.
                    A jel si ti svestan da para busi de burgija nece,da dodje sad Psg i ponudi 50 miliona za Gomeza mislis da ga ne bi prodalI?Vazi sto ne bi,upakovali bi ga sa masnom.Proslo je to vreme,trziste je poremeceno i sve je na prodaju samo je pitanje cifre i nista drugo.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      A jel si ti svestan da para busi de burgija nece,da dodje sad Psg i ponudi 50 miliona za Gomeza mislis da ga ne bi prodalI?Vazi sto ne bi,upakovali bi ga sa masnom.Proslo je to vreme,trziste je poremeceno i sve je na prodaju samo je pitanje cifre i nista drugo.
                      60 miliona plus igrace nudio Bajern za Riberija. Oni im se smejali u facu. Kada se samo jednom u istoriji bude tako nesto desilo skidam ti kapu, Bajern je klub koji ima cini mi se preko 110 godina postojanja niti jednom se nije desilo da prodaju kljucnog igraca i ti si nasao da mi pricas '' vazi sto ne bi, upakovali bi ga sa masnom ''. Kakav sjajan agrument naspram 110 godina istorije. Smesan ispadas sa ovim izjavama.

                      Comment


                      • Argument mi je trenutno trziste gde je sve na prodaju pa cak i celi klubovi.A ko je to ponudio 60 miliona za Riberija?To se nije desilo,pratim transfere,ranije sam i uredjivao jedan sajt sa transferima i spekulacijama to se nigde nije objavilo,sad bi bilo lepo da iskopas tu vest al nemoj da je Index.Hr ili neki klupska novina tipa tuttosport.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Argument mi je trenutno trziste gde je sve na prodaju pa cak i celi klubovi.A ko je to ponudio 60 miliona za Riberija?To se nije desilo,pratim transfere,ranije sam i uredjivao jedan sajt sa transferima i spekulacijama to se nigde nije objavilo,sad bi bilo lepo da iskopas tu vest al nemoj da je Index.Hr ili neki klupska novina tipa tuttosport.
                          Necu da trazim uopste ako si radio to sto kazes da si radio onda dobro znas sta je sve nudjeno za Riberija. Jedino ne znam odakle si dobavljao informacije, ti ocigledno znas sve, reci nam onda gde ce Moura, gde ce Damiao, da li ide Kavani, gde ce Joveta... Ti znas to pa podeli sa nama ako nije problem.

                          Comment


                          • Ja ne znam gde ce ko da ide,al vrlo dobro znam koji sajt prepisuje a koji je respektabilan i pokusava da zasniva informacije na insiderima po klubovima.Nijedan sajt nije 100% tacan ali ima razlike izmedju sky sport italia i tuttosport-a.A sto se tice Riberija niko nije nudio 60 miliona,da jeste to bi bilo po svim sajtovima koji se bave transfer politikom evropskih klubova.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ja ne znam gde ce ko da ide,al vrlo dobro znam koji sajt prepisuje a koji je respektabilan i pokusava da zasniva informacije na insiderima po klubovima.Nijedan sajt nije 100% tacan ali ima razlike izmedju sky sport italia i tuttosport-a.A sto se tice Riberija niko nije nudio 60 miliona,da jeste to bi bilo po svim sajtovima koji se bave transfer politikom evropskih klubova.
                              Dobro koliko je onda nudjeno? Koliko je nudjeno za Robena? Za Svajnija?

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Necu da trazim uopste ako si radio to sto kazes da si radio onda dobro znas sta je sve nudjeno za Riberija. Jedino ne znam odakle si dobavljao informacije, ti ocigledno znas sve, reci nam onda gde ce Moura, gde ce Damiao, da li ide Kavani, gde ce Joveta... Ti znas to pa podeli sa nama ako nije problem.
                                Hahaha... prosto mi je nemoguce da si ti izjavio nekome "ti ocigledno znas sve" s obzirom da si ti jedini clan na ovom delu foruma koji je u svakoj corbi mirodjija. Samo tvoje misljenje je vazno, tvoja mora da bude zadnja... 10 ljudi izjavi kako je Falkao bolji igrac od Gomeza, kompletniji ali ti i dalje teras svoje.

                                Ti si taj koji zna sve... ili barem misli tako...

                                Comment

                                Working...
                                X