Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Dao sam ti primer, a i Mvp ti je dao jedan takodje. Jednostavno madjionicar na terenu, vidi ono sto drugi ne mogu, kompletan arsenal kada je u pitanju pas igra, bilo da je zemlja ili vazduh. Defanziva nije bitna, on ionako nije bio zaduzen za to u Spursima, vec Sandro, Hadlstoun, ili neko treci, a i nije bas tolika rupa kao sto pricas jbg.. On ce u Realu biti 10-ka, rotirace se Ozilom, Ronaldo setajuce krilo, to je taj sistem iz koga Di Maria ispada.
    Ti meni govoris u modernom fudbalu kakav se danas igra da kod igraca od 45 miliona nije bitna defanziva,a CR7 i napadac je uopste i ne igraju,Ozil tek od ove sezone poceo,pa ko da je igra,o cemu mi pricamo ovdje!?
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nema veze za Papeta,shvatio se poentu,ne mogu sve da vas pohvatam

      Lass moze da crta s klupe samo,lik par puta se igrao Zidane-a ove sezone i nije vise terena ocima vidio,sjedi sine ako ce on da kreira u Real-u onda ne treba ni da igraju

      Ne pricam ja da je Luka ocajan,ali dalje od 25 ne idem,nije covjek za Real,nije i gotovo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Hm... Real dovodi Modrica, tako da cisto sumnjam da ce dovesti i Lucas-a!
        Ma ne bi me cudilo i Modrica i Lukasa da uzmu, trpanje FTW!
        Oni su svojevremeno Bekama uzeli a dali Makelelea, strasan potez!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ma ne bi me cudilo i Modrica i Lukasa da uzmu, trpanje FTW!
          Oni su svojevremeno Bekama uzeli a dali Makelelea, strsan potez!
          Isto sam i tada reagovao,jebo ih Beckham...

          Nema veze zato je Hazard dosao u Chelsea,inace covjek sta ce da radi to nece biti humano,a on je oko 30 ako se ne varam i 6 godina mladji
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ti meni govoris u modernom fudbalu kakav se danas igra da kod igraca od 45 miliona nije bitna defanziva,a CR7 i napadac je uopste i ne igraju,Ozil tek od ove sezone poceo,pa ko da je igra,o cemu mi pricamo ovdje!?
            Pa cekaj, zar ti stvarno mislis da je Mou lud sto daje tolike pare za genijalca??? Zar ne mislis da "Specijalni" ne vidi nesto u njemu ??
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Isto sam i tada reagovao,jebo ih Beckham...
              Ako pricamo cisto fudbalski jedan od najdebilnijih poteza ikad
              Inter je imao gore avanture, Gresko bolji od Karlosa, dao Pirla Milanu
              sigpic

              Comment


              • Dejvid Bekam je tih sezona bio najposveceniji i verovatno najkorisniji clan Reala. Na svakoj mogucoj utakmici pretrcao najvise, grizao koliko je moglo da se grize, nije bio problem u njemu, on je pogodjen u centar, drugi nisu imali motiva, nisu hteli da igraju. Figo je bio uveliko nezadovoljan i bez motiva, Raul je bas u tom peroidu lutao jer ga je Keiros gurao u vezu, na nekog poluspica, pleja sta god da je pokusavao sa njim + je Barsa odradila neverovatnu rekonstrukciju bas tih godina.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pa cekaj, zar ti stvarno mislis da je Mou lud sto daje tolike pare za genijalca??? Zar ne mislis da "Specijalni" ne vidi nesto u njemu ??
                  Nista mi nije jasno,ustvari jasno mi je bilo da Perez-a fata ludilo sto nije vec dvije godine napravio neki 40+ transfer,e to mi je jasno

                  Cuj defanziva nije bitna,pa jesi vidio ti koje je probleme imao Chelsea ove sezone kad Sturridge i Mata u pojedinim momentima stoje i gledaju protivnicke napade,pa i Mata je majstor ali mora igrati odbranu i vrsiti pritisak,jel ti stvarno mislis da bi Barcelona bila najbolja da sve i jedan genijalac ne vrsi pritisak kad nemaju loptu,pprimjer Xavi
                  Last edited by AK47; 13-07-12, 17:06.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Uvijek je bio radnik i uvijek je ginuo ali on nije mogao da predribla igraca. Izgubili su stijenu da bi njemu dali mjesto u ekipi, od tada je krenuo sunovrat

                    A Klodu nisu sceli da daju platu koju zasluzuje, nije bio dovoljno velika zvijezda...
                    Last edited by Vladan; 13-07-12, 17:04.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Uvijek je bio radnik i uvijek je ginuo ali on nije mogao da predribla igraca. Izgubili su stijenu da bi njemu dali mjesto u ekipi, od tada je krenuo sunovrat
                      Tacno to,neka je grizao da nadoknadi kvalitet jer je morao to raditi,ali Real je uveliko izgubio tim transferom,sto se igre tice

                      Pirlo ako se sjecam(nek me ispravi ko zna bolje) tada u Inter-u nije igrao dobro,nije ni Seedorf bio nesto sjecam se dobro,bio je solidan dok nije otisao u Milan,a i u Real-u i Ajax-u je bio odlican,samo je u Inter-u lose igrao
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Lass moze da crta s klupe samo,lik par puta se igrao Zidane-a ove sezone i nije vise terena ocima vidio,sjedi sine ako ce on da kreira u Real-u onda ne treba ni da igraju
                        Jedan od retkih koji je Mesiju na tekmi 5 puta uklizao na loptu i to sve cisto! Borac veliki, DMC pravi, Xabi ume da kreira a Las neka samo radi, trci i kida (i ako po meni Lass ima sasvim solidnu tehniku). Ponekad imam utisak da Kediru ja mogu da pretrcim i izvrtim kao vola
                        Verovatno sam malo subjektivan ali po meni je Lass ispred Kedire. Eksplozivniji mnogo.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Tacno to,neka je grizao da nadoknadi kvalitet jer je morao to raditi,ali Real je uveliko izgubio tim transferom,sto se igre tice

                          Pirlo ako se sjecam(nek me ispravi ko zna bolje) tada u Inter-u nije igrao dobro,nije ni Seedorf bio nesto sjecam se dobro,bio je solidan dok nije otisao u Milan,a i u Real-u i Ajax-u je bio odlican,samo je u Inter-u lose igrao
                          Nije Pirlo bio cudoviste kao u Milanu, a Sidorf se znalo ko je i sta je. No u nekom ludom svijetu Moratija Francesko Koko je bio prava zamjena
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nije Pirlo bio cudoviste kao u Milanu, a Sidorf se znalo ko je i sta je. No u nekom ludom svijetu Moratija Francesko Koko je bio prava zamjena
                            Meni je Seedorf uvijek bio drag,ali tada nije igrao na nivou,gledao sam Inter cesto i vidio sam to,bio je dobar,ni blizu kao u Milan-u
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pirlo je u Interu bio poluspic kao i do tada u karijeri, a na tom mestu nikada ne bi nista napravio Carlo ga je stavio tamo gde je najbolji. Sto se tice Sedorfa bio je ocajan, toliko vukao loptu bez razloga, davio, ja sam ga prilicno mrzeo dok je bio kod nas, jednostavno kod Carla su se uklopili tacno kako treba, niko iz tog sistema nije uspeo nista posebno u nekom drugom klubu, Pirlo je odradio sta je odradio u Juveu ali dali su mu Markizia i Vidala koji su tacno ono sto su godinama bili Gatuzo i Sedorf tako da to nije neka prevelika promena. Sheva, nista, Kaka nista...

                              Comment


                              • @AK47
                                Brate ti si uporan pa mislis da ce Modric da igra u veznom redu sa Xabijem, al ne vidis da ti ljudi pola sata pricaju da je on klasicna 10ka i da ce zbog toga ispastati Ozil jer ce na krilo a Di Marija ispada. A ti zapeo da je bolji od njega De Rossi, Svajni i ostali defanzivnije orjentisani veznjaci.

                                Comment

                                Working...
                                X