Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hart svakako posle SP u Brazilu, ionako su toliko tanki sa golmanima da ce braniti za reprezentaciju do 40 a tek mu je 25.

    Nije kapiten toliko bitan ali ne moze to biti neko ko je tako miran i ko cuti i radi sta mu drugi kazu + ima 11 utakmica u reprezentaciji sa 32 godine i 2 jake sezone iza sebe. Runi kakav je da je bolji je izbor glavu dajem.
    sigpic

    Comment


    • Sta Brazilci kazu:
      Neymar: Džeko je strašan igrač

      "Edin Džeko je veliki igrač. To sam znao i prije. Ipak, drugačije je kada to vidite na terenu. Stvarno je jak, ima sjajnu tehniku i gotovo ga je nemoguće dobiti u fizičkom duelu", kaže Neymar za brazilske medije.

      "Naša igra je bila ispod nivoa u St. Gallenu. Na to je uticalo dijelom hladno vrijeme i loš teren, ali to nije opravdanje. Mi jednostavno moramo popraviti svoju igru", dodao je mladi napadač.

      Menezes: Luiz je izgubio bitku sa Džekom


      "David je izgubio koncentraciju nakon što je napravio grešku. To je normalna stvar u životu fudbalera. Osim toga, Luiz je morao čuvati igrača kojeg je užasno teško čuvati", kaže Menezes i nastavlja:

      "Džeko voli fizičke duele. David je prihvatio ovu vrstu borbe i izgubio. Tu sam i ja malo pogriješio jer sam trebao ranije poslati ispomoć Davidu koji se nije mogao sam nositi sa Džekom", dodao je selektor Brazila.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma nisto to nisto Mirko je opasan isto
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Ma nisto to nisto Mirko je opasan isto


          Edine, sedi jedan.
          sigpic

          Comment


          • Kakva bi kombinacija bili Dzeko i Ibrahimovic, to bi bilo cudo.

            Comment


            • Mirko tacno igra za YT klipove,znaci u par utakmica zabije neki ekstra gol i onda se ne vidi,e takav je,gdje je on u Juventusu,i u Romi je zabijao po 10-ak golova,a malo analiziraj Wolzburg 25golova i 10asistencija,osrednji klub i tilula,evo i ove godine u City-ju,opasan svakako po gol.
              Ako si gledao neki dan protiv Brazila,kako je Luzia slao po burek vise puta,covjek nije znao gdje je.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ma kakav crni Mirko,zna dosta sa loptom al pati od kurcobolje i jos kad se na to nadoveze da mu treba 5 prilika da bio dao jedan gol onda je jasno o kakvom je igracu rec.Odigra 5-9 utakmica po sezoni u rangu svetske klase a ostalih 30 se slepuje uz tim.

                Comment


                • Taj Mirko ove sezone ima 3 gola za Juventus.Kada se budu gledali klipovi sa YT ko je bolji igrac jer zna vise finti onda ce Mirko biti svakako bolji.Samo neka se pogleda ucinak obojice u dosadasnjoj karijeri jos je Edin mladji 3 godine.Ne bih rekao da je najskuplji placeni igrac na ovim prostorima tek tako.
                  Last edited by Joe Cole 10; 01-03-12, 13:55.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Opet po hiljaditi put, niko ne kaze da je Mirko bolji i korisniji igrac od Edina, ali da je graciozniji, lucidniji, genijalniji i lepsi za gledanje, jeste 300 puta. Dzeko je klasican produkt modernog fudbala koji ja ne mogu da smislim i koji mnogi mnogo pametniji i bolji poznavaoci fudbala od mene takodje ne mogu da smisle.

                    Comment


                    • pasa o ukusima se ne raspravlja, a to ko je graciozniji, lucidniji pa i nezz bas.......pogledaj dzeku u wolsburgu, sa kakvom je samo elegancijom valjao proticvncke odbrane, a drugo je to sto sad u manchesteru nema slobode i prostra da pokaze sve svoje kvalitete koje niko ne dovodi u pitanje ;)

                      Comment


                      • Ma Dzeko je prototip kompletnog napadaca,menjao bi odmah Vucinica za Dzeka.

                        Comment


                        • Meni samo nije jasno sto su sinoc zvizdali Modricu???
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Opet po hiljaditi put, niko ne kaze da je Mirko bolji i korisniji igrac od Edina, ali da je graciozniji, lucidniji, genijalniji i lepsi za gledanje, jeste 300 puta. Dzeko je klasican produkt modernog fudbala koji ja ne mogu da smislim i koji mnogi mnogo pametniji i bolji poznavaoci fudbala od mene takodje ne mogu da smisle.
                            Pa tako reci tvoje subjektivno misljenje,takvi kao ti ne mogu biti objektivni i ne vrijedi sa njima se raspravljati,a argument da ga mnogo bolji poznavaoci fudbala ne mogu da smisle je briljantan.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Opet po hiljaditi put, niko ne kaze da je Mirko bolji i korisniji igrac od Edina, ali da je graciozniji, lucidniji, genijalniji i lepsi za gledanje, jeste 300 puta. Dzeko je klasican produkt modernog fudbala koji ja ne mogu da smislim i koji mnogi mnogo pametniji i bolji poznavaoci fudbala od mene takodje ne mogu da smisle.
                              Jbg ovo nije ples pa da gledam gracioznost uz svo postovanje prema Mirku,njemu je uzeo mjesto covjek koji nije bio u rosteru Roma-e pola godine kako treba,a ne da igra prvu postavu,Marco Boriello,obicni maneken

                              Ja isto tako znam dobre poznavaoce fudbala i svaki kaze da ce Edin biti jos bolji ako predje kod nekog kvalitetnijeg strucnjaka...

                              Modricu zamjeraju sto ne igra dobro za Hrvatsku,kao sto igra za klub
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sta ce Luka kad je genije a ne moze sve sam. Sto se mene tice ne moze da se porede saigraci iz reprezentacije i Totenhema. U Totenhemu mu je mnogo lakse i mogu da mu zvizde do ujutru, boljeg nemaju.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X