Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Rusio Inter, Milan, Juve, Junajted, Real, Celsi, Lacio, ma sve najjace ekipe i najvece Romine rivale + objasnjavao slabijima kad god je bio raspolozen bez da potrci. Bog!
    Ono sto je on igrao protiv Reala je bilo takvo pisanje po sirotinji koje ja dugo dugo posle toga nisam video. Onaj prodor po levoj strani kada Serhio Ramos dovodi u pitanje svoju odluku da se bavi fudbalom i ceo svoj zivotni put. Kolika jebena kolicina genija postoji u njemu, onaj sirovi opusteno crnogorski bezobrazluk koji je samo Dejo imao. Mirko je samo igrao protiv najjacih i dan danas igra samo protiv najjacih, valjda mu svest o sopstvenoj velicini ne dozvoljava da da gol nekom timu kao sto je Cezena ili Empoli, on je najvece igrace pravio majmunima najbolje odbrane maltretirao kako godinama niko nije. On je jedan od onih koji nama koji smo zapamtili zlatni kraj devedesetih i pocetak dvehiljaditih vraca nadu u prelepu igru. Dao bih mnogo toga da fudbal rodi jos jednog Mirka.

    Genije!

    Comment


    • Mertens je sam igrao u Utrehtu, jos tamo je pokazao kakav je majstor. I individualno i sto se tice pasova, povezivao sa golom viskog i sporog Demuza. Toivonen je igrao poluspica, sada je skroz na sredini, ali nekad ume zaista biti nezainteresovan za igru. Poslednjih godina i nisu nesto sa spicevima, gurali su Kuvermansa koji i nije toliko lose igrao do prosle sezone. Skoro su i Heselinka vratili.
      Last edited by Bogi; 23-02-12, 23:13.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ma Mirko je talentovaniji,ali bolji igrac od Dzeke trenutno nije,nema sanse
        Mozda nije bolji igrac ali stavicu ovako, radije bih gledao Mirka 45 minuta nego bilo kog drugog spica na svetu 450.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ma Mirko je talentovaniji,ali bolji igrac od Dzeke trenutno nije,nema sanse
          Kljuc i jeste u tom trenutno.
          sigpic

          Comment


          • Messi i Ronaldo su najbolji igraci na planeti,a ja bi gledao Ozil-a i Xabi-a 10 minuta u normalnom izdanju radije nego ovu dvojicu u najboljem izadnju stalno,ukus je cudo

            Mirko ne moze bazen da pogodi,a standardan je bio cijelu sezonu,sada je Juve promijenio formaciju i on je ispao...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dzeko je za klasu bolji od Mirka,pa sjetimo se igara Dzeke u Wolzburgu,evo presao je u City i ove sezone poceo je da igra svoju igru.
              Ipak su to dva razlicita tipa napadaca,ali Dzeko je onaj klasicni napadac koji je opasan iz vazduha,a ima solidnu tehniku i sut,i koristi to.
              Mirko nikada nije odradio sezonu u jacem klubu da je bio vodja napada,sve je to bilo u intervalima,nikad kontinuitet.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Dzeko je za klasu bolji od Mirka,pa sjetimo se igara Dzeke u Wolzburgu,evo presao je u City i ove sezone poceo je da igra svoju igru.
                Ipak su to dva razlicita tipa napadaca,ali Dzeko je onaj klasicni napadac koji je opasan iz vazduha,a ima solidnu tehniku i sut,i koristi to.
                Mirko nikada nije odradio sezonu u jacem klubu da je bio vodja napada,sve je to bilo u intervalima,nikad kontinuitet.
                Ne moze mehanicki, mora da se voli.



                Dzeka je robot, ovo je prelepa igra u najsjajnijem izdanju.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post

                  Mirko ne moze bazen da pogodi,a standardan je bio cijelu sezonu,sada je Juve promijenio formaciju i on je ispao...
                  To sad ali ono kako je vukao Romu skoro do titule i one partije su nezamislive za Edina. Gotivim i njega ali Mirko je najjaci napadac Balkana u zadnjih par godina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne mora ga niko priznati kao najjaceg nije mi to cilj samo kao najgenijalnijeg.

                    Comment


                    • Ja sam rekao svoje: Tim Matavz.

                      Comment


                      • Mirko je bolji sa loptom u nogama,moze sam sebi da stvori,Edin mnogo bolji finiser i veci je radnik.Mirko je nesto kao Dejo,ne voli covjek da radi,neozbiljniji je od Edina.Ali ako biram napadaca koji se meni vise svidja to bi bio Mirko,a Joveta mi je bolji od obojice
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                          Ja sam rekao svoje: Tim Matavz.
                          Pobogu i zaboga pricamo o Mirku i Edinu, sta si poludeo sa Matavzom lik je u rangu sa Mihajlom Pjanovicem koji ti je djavo.

                          Comment


                          • Pogledajte ovaj zadnji gol:

                            http://www.mysoccerplace.net/video/p...4-1-highlights

                            Jedini igrac za kojeg mogu reci da ima Davorovu klasu. Nepatvoreni golgeter, urođena spretnost za davanje golova.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              To sad ali ono kako je vukao Romu skoro do titule i one partije su nezamislive za Edina. Gotivim i njega ali Mirko je najjaci napadac Balkana u zadnjih par godina.
                              Pa Dzeko je u sezoni 08/09 osvojio BL sa slabasnim Wolzburgom dao 24,iduce isto dvadesetak,i onda City...
                              Dzaba sav talenat kada Mirko od sjaja do ocaja ide,zabije nemoguce,pa masi nemoguce,mada i meni se svidja kao tip igraca.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Pa Dzeko je u sezoni 08/09 osvojio BL sa slabasnim Wolzburgom dao 24,iduce isto dvadesetak,i onda City...
                                Dzaba sav talenat kada Mirko od sjaja do ocaja ide,zabije nemoguce,pa masi nemoguce,mada i meni se svidja kao tip igraca.
                                Grafite je bio ubedljivo najjaci igrac te sezone, sam dao i 2 vise od Edina + mu pola namestio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X