Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger voli tako da se igra.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Marquinhos na 08 ili 09 (nisam siguran) posle nekoliko sezona ima najbolje ocene u menadzeru, bude po 7-8 godina zaredom najbolji igrac sveta, po 70-80 golova daje u sezoni. A Fazio? Pa i Garay-a su promasili...
      Pa nisu Garay se razvio tacno kako su ga odradili, tehnicki i mentalno savrseno ali fizicki veoma tanak, zato i ne igra, Marquinhos ne znam onda sam ja nesto drugo igrao, preteraga i ti sa 70 golova, bas ga pretera. Za Fazia ima jos vremena mozda neki SD odigra igricu i ukapira da je zver.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ma to si ti patchovao i apdejtovao Samo originalnu dejtabejs racunam.
        Nisam sigurno.

        Ma ima, pa Pjati isto, evo sad je u rotaciji u Valensiji a u FM uzimao Zlatne Lopte. Kramarica isto nigde, ima jos samo ne mogu da se setim.

        EDIT: Carlos Vela.
        Last edited by Casiraghi; 07-02-12, 20:27.
        sigpic

        Comment


        • A jbg sad, sigurno je da su svi bili potencijali, sad sto se nekom vise svidelo da se opija, da ne trenira i te fore, to je njihov problem

          Comment


          • Upravo to, pa Everton placa skautima FM-a 11 miliona za 3 godine da im dobavljaju informacije

            Comment


            • Kapelo napustio reprezentaciju.Ko li ce na tu prokletu klupu?

              Comment


              • Fabio Capello has resigned as England manager, the Football Association announced on Wednesday night.

                Capello resigned following a meeting with FA chairman David Bernstein and general secretary Alex Horne at Wembley Stadium.

                An FA statement read: "The Football Association can confirm that Fabio Capello has today resigned as England manager."
                skysports.com


                Znaci zvanicno je. Ne mogu da verujem, covek koji ih je malo stabilizovao i sa kim su produzili saradnju i posle neuspesnog SP-a odlazi sa mesta trenera zbog afere. Ali on nije hteo da se menja kapiten bez njega, sto je za svaku pohvalu. Ne bih da cenim pre vremena, ali FA je kroz istoriju imala toliko losih odluka kada govorimo o reprezentaciji da nije ni cudo sto su bez rezultata.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Kapelo napustio reprezentaciju.Ko li ce na tu prokletu klupu?
                  Ladno je lik dao otkaz, kakav car, jedan od najjacih trenera ikada, zao mi je sto je imao onako raspalo SP sa Englezima. Mada napravio je neke greske, ali precesto je FA radila protiv njega, 2 puta oduzimanje kapitenske trake Terry-ju je smesno stvarno. Kapiram da ce Stuart Pearce preuzeti "kromilo", mada mozda i Alan Curbishley koji je bez angazmana vec nekoliko godina, a stalno se dovodi u vezu sa otvorenim trenerskim funkcijama u Engleskoj. Odlican je trener, kad se setim sta je radio sa Charltonom... U svakom slucaju opet ce se Englezi raspadati na EP, prvo haos oko Terry-ja, promena trenera, ne moze to da izadje na dobro.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    skysports.com


                    Znaci zvanicno je. Ne mogu da verujem, covek koji ih je malo stabilizovao i sa kim su produzili saradnju i posle neuspesnog SP-a odlazi sa mesta trenera zbog afere. Ali on nije hteo da se menja kapiten bez njega, sto je za svaku pohvalu. Ne bih da cenim pre vremena, ali FA je kroz istoriju imala toliko losih odluka kada govorimo o reprezentaciji da nije ni cudo sto su bez rezultata.
                    Meni je nekako najblizi Redknapp mjestu selektora.

                    Spoiler
                    There's only one England captain - JT.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Rednap preuzima sta mislis sto su ga oslobodili optuzbe dzabe -.-
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sve sto je Kapelo radio pada u vodu,novi trener novi sistem,i nema Engleza u krugu favorita.
                        Kapelo ima principe,mislim da je on lud u svlacionici,da niko pisnuti ne smije xD
                        Mada mozda ima vec plan B,mozda vec sutra preuzme neki drugi klub
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Reprezentacija Engleske nece vidjeti medalju dok ih ne preuzme Mourinho. A izjavljivao je da mu je to jedna od zelja do kraja karijere...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • U ovom momentu,reprezentacija Enlgeske je vruc krompir.Meni se cini da se naslednik,ko god on bio,nece dobro provesti.Engleska reprezentacija je u sustini gomila naduvenih zvijezda medju kojima vecina ima problema u glavi...uvijek sam navijao za njih i uvijek su me nervirali...treba pola reprezentacije zamijeniti.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              U ovom momentu,reprezentacija Enlgeske je vruc krompir.Meni se cini da se naslednik,ko god on bio,nece dobro provesti.Engleska reprezentacija je u sustini gomila naduvenih zvijezda medju kojima vecina ima problema u glavi...uvijek sam navijao za njih i uvijek su me nervirali...treba pola reprezentacije zamijeniti.
                              Engleska reprezentacija oslikava kvalitet ostrvskih omladinskih skola i talenta koji poseduju Englezi. 1 trofej, ukraden. To je to.

                              Comment


                              • Meni englezi nisu igrali nista posebno pod Kapelom, tako da mozda je i ovako bolje po njih...

                                Comment

                                Working...
                                X