Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jetsi otpustili Bella. Ima li gde da ode uopšte?

    Comment


    • Ima,naravmo,KC,Bafalo,Bersi,Tampa,bivsi klub.

      Jbt,od Snajdera je onaj vlasnik Jetsa gori,treba i to znati.
      Ali Gase,koji bog,kako zaraditi milione ne znati nista o vodjenju nfl tima

      Comment


      • Pod lupom utakmica Atlanta - Minesota trenutno, ima pozitivno testiranih u Atlanti, još uvek je sve po planu.

        Comment


        • Par utisaka iz prvih 5 nedelja:

          * Mnogo, previše poena za moj ukus. Ne znam šta je razlog ali je očigledno da se "gazi" na većoj brzini;
          * Izvesna mogućnost da AFC Sever da čak tri učesnika plej-ofa, uz tri kvalitetne ekipe, kvalitetne na različite načine (uz bonus prvog pika koji igra iza nepostojeće ofanzivne linije);
          * Rivers koji pokazuje da ulazi u smiraj karijere i koji brzo može završiti na "čamovini":
          * Dag Kvin koji konačno dobija zahvalnicu;
          * Dvejn Haskins koji će biti trejdovan ubrzo;
          * Kauboji koji će uz malo sreće ući u plej-of kao prvaci najnesrećnije divizije u ovovekovnoj istoriji NFL-a (time će, verovatno, postati najsakatija ekipa u doigravanju)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Jetsi otpustili Bella. Ima li gde da ode uopšte?
            Dosao u KC.

            Comment


            • Lose vesti za rukija.

              Comment


              • Sada sam siguran da KC ne osvaja. Voleo bih da gresim jer bih fakat voleo da Mahomes vec 2021 ima vise SB od Zeke i Vilsona, ali kada neki tim dobije jak bust na papiru to se ne zavrsi na kraju dobro po njih.

                Comment


                • Zašto bi Bel bio bust u Čifsima? Bel je jedan od najboljih trkača lige.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja mislim da ce on da sabije u Chiefsima... I ako bi volio da polomi obije noge jer me je onomad izdao kad sam ga draftovao kao prvog pika.

                    Picka li mu materina...

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Zašto bi Bel bio bust u Čifsima? Bel je jedan od najboljih trkača lige.
                      Nisam bas ciljao na to, vise to iz mene govori iskustvo pracenja americkih sportova kada se na kratak rok nabudze ekipe. Mislim da ce to samo da se odnosi na taj njihov krajnji cilj-titula, bez obzira na performans Bela.

                      Mislim, nesto se uvek izjalovi.

                      Sad se setih, kako je KC katovao Hanta pre par sezona, tako mu se sada vratio Bel.
                      Last edited by Ricma; 18-10-20, 11:07.

                      Comment


                      • Ma Chiefsi nisu favoriti uopšte. To mislim od utakmice protiv LAC.

                        Nema istaknutih favorita u AFC, sve zavisi ko je kome dobar matchup.

                        NFC tek ne treba komentarisati. Osetno slabiji od AFC-a.

                        Green Bay ću videti posle week 7,8. Brees nema šanse. Brady baš male šanse.

                        Seattle i Ramsi deluju da bi mogli nešto da urade.

                        Finale AFC > NFC sem ako bude Russell Wilson
                        Last edited by Cassius Clay; 18-10-20, 11:12.

                        Comment


                        • Jedna losa tekma se svima desi tokom sezone, uopste taj poraz ne moze jos uvek da bude relevantan, moze da bude osnova ali su timovi u proslosti znaju da se izvuku iz neugodnog poraza koji je imao KC. NE kada je 2015 osvojio titulu je u cetvrtoj nedelji ili tako nesto bio naguzen od strane KC na Arrowheadu. Znaci u ovom trenutku je bitna njihova reakcija na taj poraz i kako ce to da se odrazi danas i u narednih nekoliko nedelje. Ne mogu preko noci da izgube breme favorita, potreban je kontinuitet slabijih partija.

                          Comment


                          • Ne mislim zbog poraza od LVR, mislim zbog utakmice protiv LAC - Chargersa.

                            Mislim da im Ravensi leže, ali da bi se namučili protiv na prvom mestu NEP, Titansa i Billsa

                            Comment


                            • Ako neko ima slučajno link za Stilerse i Klivlend, nek ga okači ako nije problem.

                              Iz nekog nepoznatog razloga, SK je stavio tekmu na HD kanal...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta radi Sinsinati odbrani Coltsa...

                                Comment

                                Working...
                                X