Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina dobra stvar ovog odlaska u Tampu je što ne moram da hejtujem NEP, štaviše su mi jako simpatični. Ovaj drkoš bi imao top karijeru i bez Billa ali bi imao 1-2 SB max.

    A Bill bez njega, zavisi od qb kog bi našao. Ne bi me čudilo sa Cam-om da uzme. Fali im dosta u napadu, ali su jako nezgodni. Mogu da dobiju Kansas.

    Comment


    • https://nflbalkan.com/index.php/vije...XM9fy6j1p1Uw7o

      Da podržimo malo momke.

      Comment


      • Mnogo bitan play Raidersa.

        Comment


        • Kvalitetan raspad KC. I to ni manje ni više od Raidersa

          Blam
          Last edited by Mark0; 11-10-20, 21:12.

          Comment


          • Danas se vratio na teren Alexa [emoji106]

            Comment


            • Power koliko daješ Jimmyu G prije nego ga benchuju? Njemu je jedino spas što nemaju rezervu koja ima dovoljno koncentracije da i drži loptu u rukama.

              Comment


              • Ne znam, zivota mi... Mislim da ce ga Shanahan drzati kao startera dok se ovaj tim ne raspadne.

                Comment


                • Kakav je Juszczyk sef!

                  Comment


                  • Originally posted by powerslave View Post
                    Ne znam, zivota mi... Mislim da ce ga Shanahan drzati kao startera dok se ovaj tim ne raspadne.
                    Ja očekujem da trejdujete za Darnolda kada za to dođe vrijeme, nema smisla da ostatak ovakvog tima ispašta zbog QB-a, tj u win-now ste situaciji. U odrabni vam leže velike pare i nema šanse da ćete moći sve isplatiti

                    Comment


                    • Raidersi su otvorili pandorinu kutiju, pa sada Miami i Giantsi prave show

                      Comment


                      • Hahaha da li sam upravo dozvao benchovanje Jimmya

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Hahaha da li sam upravo dozvao benchovanje Jimmya
                          Zivio ti meni sto godina

                          Comment


                          • Kada sam video prvi put Josha Allena, pomislio sam da je to budućnost AFC-ja, Mahomes je očigledan neću ga izdvajati.

                            Uzeo bih Allena pre Lamara uvek, ali moram priznati da iako mi je Josh možda omilijen igrač, da će Justin Herbert biti jedan ozbiljan šef.

                            Bukvalno se videlo na prvih par snapova da je generacijski talenat.

                            Drago mi je da su svi ljubomorni na njega i da ga prozivaju dok su im prvi qb Mayfield,Dak, Jimmy G, Goff i ostale straćatelice.

                            Kakvu ruku ima dečko, onakvu kakvu samo može da sanja Lamar Jackson u pretalentovanim i well coached Ravensima.

                            Comment


                            • Bravo, Allene... kurcino glupa.

                              Edit: Izvini, Urose Iznervirao me je sa onim drugim interceptionom. Izgubio famtasy matchup zbog njih.
                              Last edited by powerslave; 14-10-20, 05:51.

                              Comment


                              • https://www.facebook.com/groups/2428...0569450311574/
                                Last edited by Lord Aleksoni; 14-10-20, 06:36.

                                Comment

                                Working...
                                X