Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    Može i na foru, kao ja: ne pratim medije i ne čitam novine, ne uključujem tv do reprize, tako da pojma nemam šta se desilo. Onda sednem i gledam k'o dečko.
    I sve mi lepo &Q45q@%.

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      Ja cu da pratim preko satelita.Ionako odavno razmisljam da ukinem kablovsku,bas iz razloga sto su nedosledni...Prosle sezone su me nekoliko puta doveli do ludila jer, npr. jednu utakmicu lige sampiona nisu prenosili zbog SKUPSTINE....i to su u poslednjem trenutku otkazali prenos...STRASNO!!!!
      A sto se tice MOTO GP-A,ako zaista ne budu prenosili trku zbog Davis cupa,poludecu i bice CIAO kablovska.Stvarno nema smisla...
      A da ne govorim o tome da se gnusam toga koliko je tenis odjednom postao "popularan" kod nas,od kako je Djokovic naucio da drzi reket!!!Sada svi satro prate tenis,i sto je jos gore sve televizije prenose svaki mec....A ranije dok Srbija nije imala pretstavnike,ne secam se da je ovaj sport bio tako popularan!!!!Kakvo pomodarstvo!!!Uzas .!!!
      Stvarno sam besna. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &d$7

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Ali da li je moguce da zbog Ajax-Feyenord nece biti Moto2 kategorije, sto se tice MotoGp i to su mogli da uglave da su hteli, sto kaze Caniggia do 14 do 3, i onda puste tekmu, samo 15 min. bi propustili, mada moram da kzem da ce 100 puta vise ljudi gledati Manchester-Liverpool nego motore, al svejedno. U svakom slucaju Davis Cup na SK+ je sramota, uopste tolko tenisa je sramota, pogotovo sto se prenose sve neki mali turniri, kad bi kupili prava na Grand Slam pa i da covek razume.

        Sto se tice linka ovo sam i ranije naveo kao pouzdan sajt - ATDHE.NET, MotoGP trka ce biti sigurno, za Moto2 i 125cc nisam siguran, inace na tom sajtu moze direktno da se prati sta god hocete, samo udjete u Live sports i nadjete link...


        [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg168456#msg168456 date=1284457024]
        Agostini u najjacoj klasi ima 8 titula a Rossi 7 pa onda po statistici ispada da je Agostini bolji a nije jer mislim da su u Moto sportovima bolja vremena dosla tek od 90-ih i da sve ono pre toga se po meni nekako i ne racuna,ne znam mislim da tad nije bilo konkurencije.

        Da li je bolji npr Lorenzo i Pedrosa tu sad svako ima svoje misljenje.Evo kako ja poredim vozace.Gledam najpre konstantnost rezultata gde Lorenzo ima prednost,pa onda gledam i psihicku stabilnost zatim koliko vozac srce ima odnosno da li je u stanju da se bori do samog kraja i protiv koga.Gledam takodje i ko moze da okrece konstatno dobar ritam krugova sto je po meni veoma vazno jer dzabe je sto odvezes najbrzi krug trke ako sledeci vozis sekundu,sekundu ipo sporije.Rezultate iz "manjih" kategorija ne gledam jer mislim da to nema veze sa rezultatima u najjacoj klasi.Npr Stoner nema nijednu titulu iz 125 i 250 pa je osvojio titulu sampiona.Sa druge strane Pedrosa ima 1 iz 125 i 2 iz 250 pa opet nije nista posebno uradio.Uvek je tu negde na kraju 3. 4. ali nikako da napravi nesto vece.Ovo mu je najbolja sezona do sada.Ni broj titula mi nekako nema veze osim u slucaju Rossija jer po meni je iako nema nijednu titulu Max Biaggi bolji i od Stonera i Haydena.Tako da ja ne gledam statistiku vec ovo sto sam gore nabrojao.Svako ima svoj nacin uporedjivanja vozaca.Moj nije statistika.
        [/quote]

        E Caniggia pa sve to sto si naveo su upravo statisticki podaci, zar ne?

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          nucleO, hvala za link. Ali bih te zamolila da ga i u nedelju ovde postavis, sa upustvom, za one koji se manje snalaze sa tim stvarima.
          I svi drugi koji imate linkove, ovo je poziv--Postavite ih ovde, da se ne bi desilo da uopste ne gledamo motogp.
          Otkud znamo sta nam spremaju, pa i reprizu trke od 125cc u Indiju, su najavili, a onda je nisu prikazali.
          Posle toga, ja ne mogu da im verujem. Mozete li vi?

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            Molim ljubitelje MotoGp- ja da se prebace na podforum PROGRAM, i tamo izraze svoju radost povodom jos jednog odlaganja direktnog prenosa trka...
            Ko zna, mozda nasi prijatelji na SK ipak nadju neko resenje...

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              Pridruzujem se molbi Irene, neka svako od vas, ostavi komentar tamo.
              I neka to radi svaki dan, od danas, pa do nedelje.
              Ovo neka nam bude najvazniji zadatak ovih dana.

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                Moram vam reci da ja u Crnoj Gori ne mogu da gledam trke na SK i da se na cudan nacin dokopam trka svaki vikend i da znam kako vam je.

                Kao sto vi placate svaki mjesec kablosvsku tako SK placa ove prenose i sigurno da im se ne isplati da neki sadrzaj bace bukvalno jer moraju neshto drugo da puste. Malo je 24h za tenis, fubal, i motogp u jednom danu to su cinjenice. Dakle ovim zelim da kazem nemojte ih pljuvati na programskoj shemi.

                Ostala sva raspoloziva sredstva iskoristite da ovi shto ne prate fudbal i tenis kao sport nego gledaju ko ima bolje dupe (imam ovo u pisanoj formi da je tako) ne dobiju svoj prenos nego da pravi navijaci gledaju trku ^a%v
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  [quote author=nucle0 link=topic=2857.msg168591#msg168591 date=1284475636]
                  Ali da li je moguce da zbog Ajax-Feyenord nece biti Moto2 kategorije, sto se tice MotoGp i to su mogli da uglave da su hteli, sto kaze Caniggia do 14 do 3, i onda puste tekmu, samo 15 min. bi propustili, mada moram da kzem da ce 100 puta vise ljudi gledati Manchester-Liverpool nego motore, al svejedno. U svakom slucaju Davis Cup na SK+ je sramota, uopste tolko tenisa je sramota, pogotovo sto se prenose sve neki mali turniri, kad bi kupili prava na Grand Slam pa i da covek razume.

                  Sto se tice linka ovo sam i ranije naveo kao pouzdan sajt - ATDHE.NET, MotoGP trka ce biti sigurno, za Moto2 i 125cc nisam siguran, inace na tom sajtu moze direktno da se prati sta god hocete, samo udjete u Live sports i nadjete link...


                  [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg168456#msg168456 date=1284457024]
                  Agostini u najjacoj klasi ima 8 titula a Rossi 7 pa onda po statistici ispada da je Agostini bolji a nije jer mislim da su u Moto sportovima bolja vremena dosla tek od 90-ih i da sve ono pre toga se po meni nekako i ne racuna,ne znam mislim da tad nije bilo konkurencije.

                  Da li je bolji npr Lorenzo i Pedrosa tu sad svako ima svoje misljenje.Evo kako ja poredim vozace.Gledam najpre konstantnost rezultata gde Lorenzo ima prednost,pa onda gledam i psihicku stabilnost zatim koliko vozac srce ima odnosno da li je u stanju da se bori do samog kraja i protiv koga.Gledam takodje i ko moze da okrece konstatno dobar ritam krugova sto je po meni veoma vazno jer dzabe je sto odvezes najbrzi krug trke ako sledeci vozis sekundu,sekundu ipo sporije.Rezultate iz "manjih" kategorija ne gledam jer mislim da to nema veze sa rezultatima u najjacoj klasi.Npr Stoner nema nijednu titulu iz 125 i 250 pa je osvojio titulu sampiona.Sa druge strane Pedrosa ima 1 iz 125 i 2 iz 250 pa opet nije nista posebno uradio.Uvek je tu negde na kraju 3. 4. ali nikako da napravi nesto vece.Ovo mu je najbolja sezona do sada.Ni broj titula mi nekako nema veze osim u slucaju Rossija jer po meni je iako nema nijednu titulu Max Biaggi bolji i od Stonera i Haydena.Tako da ja ne gledam statistiku vec ovo sto sam gore nabrojao.Svako ima svoj nacin uporedjivanja vozaca.Moj nije statistika.
                  [/quote]

                  E Caniggia pa sve to sto si naveo su upravo statisticki podaci, zar ne?
                  [/quote]


                  Kako brate psihicka stabilnost vozaca moze biti statisticki podatak?
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    Mr. canigga, da li si procitao sta je tema ?
                    Molim te pridruzi nam se---zajedno smo jaci +*@WT*48*
                    Ali lepim, biranim recima. Mi ne spadamo u one navijace, kao sto su fudbalski, bez imalo kulture.

                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg168696#msg168696 date=1284489903]
                      Mr. canigga, da li si procitao sta je tema ?
                      Molim te pridruzi nam se---zajedno smo jaci +*@WT*48*
                      Ali lepim, biranim recima. Mi ne spadamo u one navijace, kao sto su fudbalski, bez imalo kulture.
                      [/quote]

                      Jesam medju prvima danas reagovao i stavio programsku semu na ovoj temi da svi vide.Pokazao sam svojim komentarom koliko sam nervozan i koliko mi je stalo do trke.Napisao sam komentar i na podforumu program.Coveku sam odgovorio na komentar jer je i on meni.Treba svi da se prebacimo na temu program a da na ovoj temi nastavimo o vozacima i samoj trci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        Izvini, u pravu si.Meni je glava prepuna svim ovim da sam malo promasila temu.
                        Ne ljutis se? %QWT&W

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg168715#msg168715 date=1284490938]
                          Izvini, u pravu si.Meni je glava prepuna svim ovim da sam malo promasila temu.
                          Ne ljutis se? %QWT&W
                          [/quote]

                          Ko se na tebe moze ljutiti. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            Pa posto se ne ljutite na mene, da se vratimo predstojecoj trci, naravno, izjavom Rosija o stazi:

                            "Last week I rode an R1 at the track and I really like it. It's quite complicated but it's a lot of fun and it's fast, so I think it will be a real test. I think the best bit is the entry to turn 16 and I am looking forward to riding my M1 there," said Rossi of the new trac

                            I njegovog menadzera, Brivia:

                            "It's a fantastic track. We went to see it last Wednesday and Valentino had the chance to learn it; he liked it a lot. It's very technical, fun to ride and for sure all the riders will enjoy the new challenge."

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg168752#msg168752 date=1284493900]
                              Pa posto se ne ljutite na mene, da se vratimo predstojecoj trci, naravno, izjavom Rosija o stazi:

                              "Last week I rode an R1 at the track and I really like it. It's quite complicated but it's a lot of fun and it's fast, so I think it will be a real test. I think the best bit is the entry to turn 16 and I am looking forward to riding my M1 there," said Rossi of the new trac

                              I njegovog menadzera, Brivia:

                              "It's a fantastic track. We went to see it last Wednesday and Valentino had the chance to learn it; he liked it a lot. It's very technical, fun to ride and for sure all the riders will enjoy the new challenge."
                              [/quote]


                              Zar se nece m1 voziti od sledece sezone a ove se vozi r1?
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                m1 je MotoGP motor
                                r1 je road motor
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X