Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    Agostini u najjacoj klasi ima 8 titula a Rossi 7 pa onda po statistici ispada da je Agostini bolji a nije jer mislim da su u Moto sportovima bolja vremena dosla tek od 90-ih i da sve ono pre toga se po meni nekako i ne racuna,ne znam mislim da tad nije bilo konkurencije.

    Da li je bolji npr Lorenzo i Pedrosa tu sad svako ima svoje misljenje.Evo kako ja poredim vozace.Gledam najpre konstantnost rezultata gde Lorenzo ima prednost,pa onda gledam i psihicku stabilnost zatim koliko vozac srce ima odnosno da li je u stanju da se bori do samog kraja i protiv koga.Gledam takodje i ko moze da okrece konstatno dobar ritam krugova sto je po meni veoma vazno jer dzabe je sto odvezes najbrzi krug trke ako sledeci vozis sekundu,sekundu ipo sporije.Rezultate iz "manjih" kategorija ne gledam jer mislim da to nema veze sa rezultatima u najjacoj klasi.Npr Stoner nema nijednu titulu iz 125 i 250 pa je osvojio titulu sampiona.Sa druge strane Pedrosa ima 1 iz 125 i 2 iz 250 pa opet nije nista posebno uradio.Uvek je tu negde na kraju 3. 4. ali nikako da napravi nesto vece.Ovo mu je najbolja sezona do sada.Ni broj titula mi nekako nema veze osim u slucaju Rossija jer po meni je iako nema nijednu titulu Max Biaggi bolji i od Stonera i Haydena.Tako da ja ne gledam statistiku vec ovo sto sam gore nabrojao.Svako ima svoj nacin uporedjivanja vozaca.Moj nije statistika.
    sigpic

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      Ja se izvinjavam sto prekidam ovu zanimljivu razmenu misljenja ali da li jos neko primetio da Sport Klub NECE dati direktan prenos trke u Aragonu &*(@W6 ?!?
      Hajde da se pomirim s tim da nece biti direktnog prenosa FP2 u PETAK, ali GOSPODOOOO... da nema direktnog prenosa TRKE je necuveni bezobrazluk!!!
      Postoji jos jedan kanal gde mozete do mile volje da pustate fudbal (sve od trece belgijske do regionalne tasmanijske) pa bi bio red da ispostujete ljude koji prate Gp.
      Ne znam o cemu je SK mislio kad je otkupljivao prava prenosa ali meni je vise dojadilo da pred svaku trku razmisljam hoce li se nasa voljena TV stanica smilovati da nam umesto fudbala, tenisa ili cega god vec, omoguci gledanje MotoGp sampionata.
      Ne mogu da verujem da se ovo OPET desava $JS}| !!!

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Nisam pogledala program, ali koliko sa saznala, planiraju da otvore i SK 3 (%fsd%&j
        I kao na njemu ce ici direktan prenos, ali je to jos jako neizvesno.
        A sta je to toliko vazno u vreme trke, pa ce to prenositi?

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          Pa dobro jel mene neko z.....va.Da li je moguce.Pa zasto. &*(@W6 $JS}| &*(@W6 $JS}| &*(@W6 $JS}|

          10:00 Premier League: Blackburn – Fulham
          12:00 Premier League Magazin
          12:30 Holandska liga: Feyenoord – Ajax DIREKTNO
          14:30 Premier League: Manchester United – Liverpool DIREKTNO

          Ovo je programska sema.Snimak blackburn-fulham pa magazin premier lige pa holandska liga koju gleda dvoje ljudi u ovoj zemlji maximum pa ajde jedino Manchester-Liverpool je od ovoga ovde nesto sto moze nekog da zanima.Mene jako interesuje ta utakmica ali mogli su staviti od 11.00 do 14.45 MotoGP pa ne moraju da ostanu na ispijanju sampanjca vec da se odma po zavrsetku trke ukljuce u prenos.Stvarno nemam reci.Uzas!
          sigpic

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg168464#msg168464 date=1284459458]
            Nisam pogledala program, ali koliko sa saznala, planiraju da otvore i SK 3 (%fsd%&j
            I kao na njemu ce ici direktan prenos, ali je to jos jako neizvesno.
            A sta je to toliko vazno u vreme trke, pa ce to prenositi?
            [/quote]

            Planiraju i SK4 i 5 ali to 3 kanala ce se placati dodatno u okviru nekih paketa.Meni nece biti problem jer cu u sbb uzeti zajednicki paket za brz internet i digitalnu tv pa cu imati sve kanale ali koliko ljudi u ovoj zemlji ima taj paket.Necuveno!
            sigpic

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              11:00 Premier League Magazine
              11:30 Championship: Hull City – Nottingham Forest
              13:00 Davis Cup ½ Finale: France – Argentina DIREKTNO

              Ovo je program na SK+.Necu nista da komentarisem jako sam nervozan a vi sami procenite.
              sigpic

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                Iskreno, meni nista nije jasno.
                Koga to toliko interesuje polufinale Davi Cup-a, izmedju Francuske i Argentine?
                Ako ima i takvih, a cisto sumnjam da ih je mnogo, onda su to mogli da puste kap reprizu, a da taj termin iskoriste za fudbal.
                Onda bi nam SK bio slobodan za direktan prenos trke.
                Ko li je samo tako pametan pa dolazi do ovakvih genijalnih ideja, kada je programska sema u pitanju?
                Misli da mu treba odati javno, veliko priznanje &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  Pricaj sa Srdjanom da proba nesto da nam sredi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    Zao mi je sto sam morala ono da vam javim ALI pisala sam im i u podforumu PROGRAM, pa mozda se neko smiluje i pusti nam trku. Dve nedelje cekam Aragon (uzela sam i dodatne dane godisnjeg odmora zbog toga $JS}|).
                    Mozete samo da zamislite kako sam se sokirala kad sam videla da NEMA DIREKTNOG PRENOSA!!!
                    (sk 3... da li to ima na SBB?)

                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      [quote author=irena198 link=topic=2857.msg168484#msg168484 date=1284461237]
                      Zao mi je sto sam morala ono da vam javim ALI pisala sam im i u podforumu PROGRAM, pa mozda se neko smiluje i pusti nam trku. Dve nedelje cekam Aragon (uzela sam i dodatne dane godisnjeg odmora zbog toga $JS}|).
                      Mozete samo da zamislite kako sam se sokirala kad sam videla da NEMA DIREKTNOG PRENOSA!!!
                      (sk 3... da li to ima na SBB?)
                      [/quote

                      Taj kanal jos ne postoji.Treba da budu 3,4 i 5 ali da se placaju u dodatnim paketima.Ako u sbb platis imaces ga ako ne onda se slikaj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        [quote author=irena198 link=topic=2857.msg168463#msg168463 date=1284458987]
                        Ja se izvinjavam sto prekidam ovu zanimljivu razmenu misljenja ali da li jos neko primetio da Sport Klub NECE dati direktan prenos trke u Aragonu &*(@W6 ?!?
                        Hajde da se pomirim s tim da nece biti direktnog prenosa FP2 u PETAK, ali GOSPODOOOO... da nema direktnog prenosa TRKE je necuveni bezobrazluk!!!
                        Postoji jos jedan kanal gde mozete do mile volje da pustate fudbal (sve od trece belgijske do regionalne tasmanijske) pa bi bio red da ispostujete ljude koji prate Gp.
                        Ne znam o cemu je SK mislio kad je otkupljivao prava prenosa ali meni je vise dojadilo da pred svaku trku razmisljam hoce li se nasa voljena TV stanica smilovati da nam umesto fudbala, tenisa ili cega god vec, omoguci gledanje MotoGp sampionata.
                        Ne mogu da verujem da se ovo OPET desava $JS}| !!!
                        [/quote]
                        Ova priča je toliko puta ispričana, da već postaje smešno. Irena, jedino što moze da ti se desi je da ti obrišu post (svaka čast vesni), kao što su i meni i drugima. Nema smisla, veruj mi. Dobro je da imamo reprizu, znalo je biti i bez toga.

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          Sto se mene tice, slobodno iznesite svoje misljenje. Niko vam nece obrisati post, niti sme to da uradi, jedino da ne sadrzi psovke.
                          I ja to ne bih tolerisala, jer inace ne volim taj nacin izrazavanja nezadovoljstva.
                          Inace, Irena i ja sam ostavila svoje primedbe na temi o programsikim semama, i vec se nasao neki "pametnjakovic" da iskaze svoje misljenje.

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            Neka brisu sta hoce... Secam se ja dobro kada Sk nije imao nameru da da direktan prenos trke na kojoj je Rosi trebalo da zaokruzi svoju 100-tu pobedu, pa su se ipak "smilovali" jer im je pisala gomila ljudi. Naravno, i ja sam bila medju njima i ako nisam Rosi- fan.
                            Ne znam kako vi, ali meni je dozlogrdilo da po internetu jurim "ispravne linkove" da bih mogla da gledam sve ono sto SK nece ili ne moze da nam pusti.
                            Znaci taj SK3 jos uvek nije pusten u rad... Ok. Neka nam neko javi AKO ga svecano otvore do vikenda.
                            Necu vise da se nerviram. Necu vise da se nerviram.Necu vise da se nerviram. &*(@W6
                            /Vesna, hvala!/

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              Cisto sumnjam da ce taj treci kanal proraditi do vikenda. Iz samog SK, tako kazu.
                              Potrudice se, a svi znamo sta to znaci. A osim toga tu je onda i kablovska--hoce li ga odmah uvrstiti u ponudu, ili ce i oni nesto izmisljti?
                              Meni je sve to mnogo neizvesno, zbog toga je najbolje da prenos bude tamo gde i treba--na SK.
                              Za fudbal imaju SK+, a ostalo neka prebace u taj treci kanal, ako ga bude. &+I}\

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                Ako ostane ovako, da u nedelju ne daju direktan prenos, svako ko ima link za prenos uzivo,
                                molila bih ga da ga postavi ovde, da ga svi mogu videti i gledati trku.
                                Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X