Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Blizu si bio Lošmi ali nećeš pogoditi.

    Za sledeću utakmicu dupliram nagradu.
    Igras se sa vatrom
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Ja mislim da je ovde samo jedna osetna prednost a to je Snajder > Meloun
      Sto ti je Meloun kriv ? Ja nesto ne verujem da bi mnogi bili treci na zapadu sa ovim Denverom

      Comment


      • Kod Melouna ima samo jedna taktika,divljanje,jos da mu je tu ljubimac Barton...

        Comment


        • Meloun je napravio Jokica...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kako da nije,Meloun ga je naucio da tako dodaje,dribla,poentira,Jokic je pre toga bio drvo,kod Milojevica je bio 15 igrac,mahao s klupe i jeo burek. Oni su jedino na njegovom telu radili,sve ostalo je cist Jokicev talenat.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Kako da nije,Meloun ga je naucio da tako dodaje,dribla,poentira,Jokic je pre toga bio drvo,kod Milojevica je bio 15 igrac,mahao s klupe i jeo burek. Oni su jedino na njegovom telu radili,sve ostalo je cist Jokicev talenat.
              Svasta
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • A dobro, onda je Jokic napravio Melouna

                Comment


                • Bas tako,da nije Jokica davno bi on popio otkaz u Denveru,da vidis da je Snajder ili da je Spolstra u Denveru kakvu bi kosarku igrali.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Bas tako,da nije Jokica davno bi on popio otkaz u Denveru,da vidis da je Snajder ili da je Spolstra u Denveru kakvu bi kosarku igrali.
                    Bolji skor imao Meloun od obojice.

                    Za Denver je steta sto nije prosao trejd za Holideja iz Pelikansa, kad su za njega davali Herisa i Portera. Bolji je defanzivac od svih aktuelnih igraca Denvera zajedno.
                    Last edited by Lion; 19-08-20, 23:44.

                    Comment


                    • Spolstra ima par NBA titula,Meloun je jednom prosao prvi krug plejofa sa ovim Denverom,Majami ce da igra bar finale konferencije a Denver nece proci ni Jutu,Majami igra 100 puta bolju kosarku od Denvera i u odbrani i u napadu u plejofu.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Spolstra ima par NBA titula,Meloun je jednom prosao prvi krug plejofa sa ovim Denverom,Majami ce da igra bar finale konferencije a Denver nece proci ni Jutu,Majami igra 100 puta bolju kosarku od Denvera i u odbrani i u napadu u plejofu.
                        Uopste nije poenta ko je sta osvojio i uradio u proslim sezonama. Samo ti kazem na konstataciju da bi Spolstra i Snajder cuda pravili sa ovim Denverom, da taj Denver imao bolji skor od timova koji vode ta dva trenera.

                        Mnogo se u Srbiji digao hajp oko Denvera, a nemaju neki ko zna kakav roster. To sam pisao i pre nego da krene ova serija. Imaju Jokica i Mareja i svi ostali su prosek neki manje vise. Pri tome nemaju igrackog materijala ni za neku defanzivu, tako da ne vidim nijednog carobnjaka koji bi od trenutnog tima Denvera cuda pravio.

                        Comment


                        • Ne bih se slozio da nemaju dobar roster,moje je misljenje je da je Meloun najveci problem Denvera,ne moze ovako da ti igra ekipa u plejofu,bez odbrane,divljanje u napadu,sta je radio cele godine s njima ako mu ovako igraju u plejofu. Ima on i sutere i atletski dobre igrace da moze da se skrpi dobra odbrana,onaj Grent skace ko kengur,ima osecaj za blokadu,Milsap isto dobar u odbrani,problem je sto ovi spolja lade muda vec par sezona. Ako u Majamiju Hirou i Dankan Robinson mogu odbranu da igraju,moraju i u Denveru Marej,Porter.

                          Comment


                          • Bravo za Dalas, mozda su trebali imati 2-0.

                            Karlajl jos jednom pokazuje da je vrhunski trener
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Bas tako,da nije Jokica davno bi on popio otkaz u Denveru,da vidis da je Snajder ili da je Spolstra u Denveru kakvu bi kosarku igrali.
                              Nikakvu, precenjeni treneri. Spoelstra vise od Snajdera.

                              Snajderu je najveci uspeh sto je izbacio OKC pre dve godine. Spoelstra sa druge strane, ume da omasi PO na Istoku.
                              Last edited by Ricma; 20-08-20, 08:07.

                              Comment


                              • Spolstra je imao zanimljivu karijeru,malo je igrao u Nemackoj i tamo odmah postao trener i od 97godine je u Majamiju. Posle kad je preuzeo sam tim on je imao tu ludu srecu da mu dodje tuce AS sa sve Lebronom i te dve titule po meni i nisu neki uspeh sa tim da je samo jednu dobio ''lako'' protiv mladih Tandera i ona srecna sa Alenom kad je dao trojku.

                                Ne mogu ni da zamislim da bi bilo koji trener na svetu uradio manje. Tako da ti nije prica bas na mestu, cak je Meloun i mladji. Sa ovim timom je uradio puno, bas puno posto Denver nije bas privlacna fransiza i ima srece za sad da je deran iz Sombora jos neisprskan ...punice mu Misko glavu ako ne bude neke titule uskoro to je sigurno a i ako bude i bude moglo...

                                Ono je meni sve suvi prosek u Denveru sa sve Marejom i svaka mu cast sto je sa ovakvim timom 2-3 puta dosao do odlicnog mesta na Zapadu za PO mu treba iskustva, ne njemu vec igracima.

                                Imace sad prostora mislim tako da mislim da sl sezone mogu da urade nesto vise i ako ne pratim nesto NBA to se jasno vidi.


                                Ti Mihajlo ako mislis da je u eri bekova, brze igre, lako napraviti od mase sale iz Sombora najboljeg centra lige bar napadackog, onda si ti trenutno na Saturnu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X