Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam Denver gotivio ceo život zbog Mela, više su Kingsi srpski klub nego Denver. Meni su T-Mac i Melo bili omiljeni a pošto sam bio dembelkast a igrao spolja zvali su me "krmačica" i padala su poredjenja sa Melom.

    Baš to što ti radiš brate moj je odlika "nebeskog naroda". Čim vide nekog svog igrača da je superstar odmah navijaju protiv samo da se pokažu da su kao iznad toga.

    Mada to nije strano ni meni, meni je uvek Bojan bio veći i bolji od Bogdana Bogdanovića.

    Ali ne treba imati predrasude i robovati stereotipima.

    Comment


    • Jokić je prošli PO pojačao brojke a tako će biti i sada. Prejak je on ofanzivno a ne vidi se to jer ne forsira toliko.

      Ako bude trebao da da 40 kao San Antoniu u PO, daće.

      Bitno je samo da ostali odigraju svoje. Ne treba jahati hajp američkih novinara koji ne potenciraju Denver jer je malo tržište i jer je Srbin superstar pa srati po Denveru unapred.

      76ersi su kurčina za Denver i timski i organizaciono ali su veće tržište i franšiza i imaju poznatije superstarove pa otuda hajp i priča.

      Treća stvar što se tiče hajpa, samo kompletna slepčina ne vidi da je Luka Dončić trenutno najbolji igrač lige.

      Opet analitičari guraju Zajona kao veći potencijal, guraju LBJ ispred ove sezone, guraju Janisa ?!?!? Nidje veze.

      Svaki normalan čovek bi uzeo Luku pre Janisa i Zajona 24/7/365
      Last edited by Cassius Clay; 15-08-20, 16:55.

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Na Simonsa cu uvek da gledam kao na cetvorku, dok ne nauci trojku da gadja . A generalno kretanje Simonsa je takvo da vise smetaju Simons i Embid jedan drugome, nego sto koriste. Da su dali Rediku ugovor ili doveli cetvorku sutera umesto Horfoda, svakako bi bolje prosli.
        Jedino ko zadovoljava ovu stavku je Porzingis, a Horford uopste nije kamenjar.

        Sa Redikom su pre toga dva puta produzili ugovor na godinu dana i ne vidim zasto bi tu praksu menjali. Rezon kojim su se oni nudili nije pogresan, a sigurno su mu nudili 15 miliona godisnje. Covek je zeleo da se obezbedi i zapalio za NOLAu.

        @Uros

        Denver uopste nije malo trziste, grad ima u sva cetiri americka sporta svoju fransizu. Mali broj gradova moze time da se pohvali. Ja bi ih pre svrstao u srednje trziste.

        Da kazem da nije samo velicina grada bitna nego i koliko je ekonomski prosperitan. Tako da bih u velika trzista ubrojio Njujork, LA, Cikago, Dalas, Hjuston, Majami, Filadelfija, Boston i San Francisko. Pa tu odmah idu Vasington, Detroit, Finiks, Atlanta, Minesota, Denver itd

        Comment


        • Jeste u košarci nije u fudbalu. Gledao sam skoro. Za Denver u fudbalu navijaju iz par država čak, Nuggetsi imaju manji potencijal mnogi od Broncosa

          Comment


          • Promasio si poentu, Uki. Gotivio sam i ja Denver sa Ajversonom i Karmelom. Gotivio bi ih i da je Jokic tada igrao za njih. U ovom Denveru sem Jokare nema igraca koji su meni interesantni za gledanje. Radije bih gledao Micela, Goberta, Konlija, Bogdanovica, Ingalsa i Klarksona koji me uvek nasmeje koliki je samozivnik i stipsa .

            Za Filu se slazemo. A Zajon i Doncic nisu ista kategorija. Doncic jedan od najboljih igraca lige, a Zajon kandidat za najboljeg rukija u sezoni.

            Maricu, ne mora Porzingis. Moze i neki tipa Bertans. Nisam ni rekao da je Horford kamenjar, ali im je drugaciji profil igraca trebao. Cenim ja Horforda kao igraca, ali je Fili on najmanje trebao.

            Comment


            • Pa opšte je poznato da obožavam Inglesa. A gotivim i Bojana. Samo ne bih mogao navijati za ekipu za koju igra ona odvratna njušketina Gobert da me ubiješ.

              Gotivim ja i 76erse, Dallas mi je ok, u suštini mi je bitno da LBJ ne osvoji. Ko će osvojiti svejedno mi je.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Jeste u košarci nije u fudbalu. Gledao sam skoro. Za Denver u fudbalu navijaju iz par država čak, Nuggetsi imaju manji potencijal mnogi od Broncosa
                U fudbalu pre svega imaju titule koje nisu imali do druge polovine devedesetih. Tako da se trziste formira na osnovu uspeha i dolaska novih generacija koje svoje navijacke afinitete formiraju na osvnou sadasnjosti i bliske proslosti.

                Ta mapa nije bila ista pre 25 godina, ali ih je Dzon Elvej podigao na visi nivo.

                Od Denvera u basketu imas 10 i vise trzista koji su manji od njih. Nisu mali, a nece ni biti interesantni dok ne osvoje titulu. Prosto ko pasulj, navijacka baza se menja iz generacije u generaciju.

                Kotiraju se oko 15og mesta. Zbog rezultata u poslednjih par godina relevantniji su od Atlante, Finiksa, Vasingtona, Minesote i Detroita.
                Last edited by Ricma; 15-08-20, 19:42.

                Comment


                • Denver lagano prolazi Jutu, a ne bih se iznenadio da u polufinalu Zapada drknu Kliperse/Mavse.
                  Nemaju Nuggetsi zanimljivog igrača sem Jokića? Ne bih se s tim složio, Milsap je igrač sa tim neophodnim plejof hustle momentom. Murray je odličan, ove godine im se pridružio Porter Jr.
                  Ako dođu do finala Zapada mogli bi i o prstenu da razmišljaju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    U fudbalu pre svega imaju titule koje nisu imali do druge polovine devedesetih. Tako da se trziste formira na osnovu uspeha i dolaska novih generacija koje svoje navijacke afinitete formiraju na osvnou sadasnjosti i bliske proslosti.

                    Ta mapa nije bila ista pre 25 godina, ali ih je Dzon Elvej podigao na visi nivo.

                    Od Denvera u basketu imas 10 i vise trzista koji su manji od njih. Nisu mali, a nece ni biti interesantni dok ne osvoje titulu. Prosto ko pasulj, navijacka baza se menja iz generacije u generaciju.

                    Kotiraju se oko 15og mesta. Zbog rezultata u poslednjih par godina relevantniji su od Atlante, Finiksa, Vasingtona, Minesote i Detroita.
                    Nisam ja ovo izmislio što pričam i što ti pričaš to je isto tačno. Nego po analitičarima i emisijama, evo Colin je rekao "nemamo pojma ni koje je vreme u Denveru, koja je vremenska zona" ... svi ih guraju kao mali tim i ne neku poželjnu destinaciju.

                    A kad pričaju o Broncosima opet je tu i respect i nekako odaje vajb jači mnogo. I imaju više navijača i popularniji su mnogo.

                    Comment


                    • Zapad:
                      Los Anđeles Lejkers – Portland
                      Hjuston – Oklahoma
                      Denver – Juta
                      Los Anđeles Klipers – Dalas

                      Istok:
                      Milvoki – Orlando
                      Indijana – Majami
                      Boston – Filadelfija
                      Toronto – Bruklin

                      Comment


                      • Nece biti tako lako,nema domaceg terena a igra se jako brzo i tesko neko u toj situaciji moze da pregazi drugi tim.

                        Portland i LA ce biti nezgodna serija i mislim da ce ih Portland rastaviti, ne moze LA tu nista da brani spolja a unutra mogu odbraniti ...Sem AD ostali su svi su cisti raspad i na zalasku karijeru
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bacite neki link za Jokaru.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Za Jokaru neki link bacite.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Neki link za Jokaru bacite.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Isprsi se za Arenu brale
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X