Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utihnuo... reaguje samo na Losmija.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      .

      Dobric i Djenka ne mogu u istu recenicu a ne da mu Dobric uzme mesto. Ta fasciniranost Dobricem je neverovatna ali kada bi kosarkaski cisto pricali on treba da bude srecan sto je uopste u 12 ove sezone ali kvaltetom sigurno nece biti tamo kada se Gist i Stratos vrate pa i Djenka mada sve sam vise sumnjicav da ce se Djenka vise vratiti.
      .
      Unosiš nemir u moj život ovakvom rečenicom, molim te reci da se šališ.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ne sali se to je izaslo juce u etar iz vise kanala i to je to izgleda to. Razumem Djenku ali i klub ako je tako posto nema zvanicne potvrde, vec se tako suska u kosarkaskim kuloarima.

        Sto se tice para opet hoces da udjm u igru gde cu ja kao ''pljuvati klub'' za netacne (tvoje) informacije Sarac. Necu ici dalje, posto onda ispadne kako si ti neki mucenik koji brani Zvezdu od napada plave kukice. Problem jeste sto su nekada govorili da je stranica izvor pravih i tacnih informacija i ocenjivanja kluba i ta brojka od 40 hiljada cigana koji zele realne informacije a ne one koje klub zeli da servira kao sto je bila ova.

        Daj Boze da svi vole klub koliko ga vole ti ljudi sto pisu tamo sad, ali i pre. Ima tamo ljudi sa sezonskim, sa pisanjem velikih tekstova pa izmedju ostalog i branjnju tog istog covica sa cuvenim uppr koji j iznet u tacnu bocu kako je uradjen. Eh, kad se napadne Filip onda se mrzi klub, sam si pisao kako je budzet ne znam 6,5m onda izadje cova i sve posere ))

        Sto se tice Dejana Radonjica, sad cu ti reci zasto ga postujem i zasto ce uvek biti u srcu, zato sto je prekinuo vladavinu zlog dukljanina. Iskljucivo zbog toga, nista el, nista lepa igra, nista krvava kolena..iskljucivo sto je doneo slobodu posle toliko godina kosarkaskog ponizavanja...

        Da se pitao covic, mi nikad ne bi izbacili zlog dukljanina,to je uradio iskljucivo Dejan Radonjic koji je od Zvezde napravio klub, sto je na momenat smirio Dr iz Zeleznika i sto je pobedio u epskoj seriji dva puta partizan. Ono sto su tad odigrali Kalnic i Dzenkins moze se svrstati u najbolje partije nekih igraca CZ u istoriji PO ovog naseg kluba, skoro bez greske u oba pravca..Zato izmedju ostalog i branim tog Kalinica, zato sto je i on deo stvaranja ove evropske Zvezde.

        Taj deo je gotov, era Radonje, Dzenkinsa i Kalnica je gotova, pocinje era vesica, vucica i dr iz Zeleznika, njega ne krivim ali ga i ne stavljam u isti kos sa Dejanom Radonjicem. Sad je pocela era sns-a i ovo je klub po njihovoj meri,ne po mojoj...

        Dobric je okorela ciganstura i sto se mene tice, moze u Zvezdi da IGRA co svoj zivot. Pre on nego ovaj Punter koji je teski kosarkaski siledzija...pre bih gledao Dobrica nego njega...

        Dzaba sva tv prava kad ne kostaku pola ugovora coveka sa losim kolenima koji ce da sedi na tribinama i prima lovu...

        Cova jeste deo Zvezde, ali jeste i Terzic, nisu to genijalci nego ljudi na pravom mestu u pravom trenutku u vreme sipanja para poreskih obveznika u dva kluba u celoj zemlji...Dejo i Miloje npr su umetnost, nesto kako covek treba da izgleda. Dobio otkaz u Bayernu i nije kukako kako ima 14-0 u prvenstvu, kako je u dve godine izgubio samo tri meca u prvenstvu...sa sve PO iz kog je izasao bez ogrebotine.Kao ni uvek dostojanstvno je otisao sa mesta trenera prvog tima. Obradovao si se za neki klub koji si najavio a istina je ta da njega ceka mnogo veci klub u buducnosti. Neko vidi ceo svet, neko ne izadje iz Zeleznika....pitanje je hoces da budes prvi u selu ili da vidis svet i svoje mogucnosti...jednom je jedan Covic krenuo da vidi svet i posle tri meseca je video Dramu i vratio se kuci veoma brzo....u bezbriznu ljubav kluba svoga oca...

        Sve u svemu to je to. Istina o Dejanu je ta da ono sto je uradio u skidanju partizana sa trona nesto sto niko ne sme da zabravi, njegovi gospodski mainiri i uvek uzdignute glave, gde je na kraju uz titulu na konopcima moralnih nacela branio svoje igrace i govorio u kakvim uslovima su radili... ne zato sto nije bilo para, vec zato sto je jedno ime bilo vaznije od doktorske disertacije iz predgradja...
        Last edited by LosmiSK; 09-01-20, 07:41.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ahhahahah, a sto cini Sarac legenda. Nece coek gresku kluba da prizna pa nece. Budi brate objektivan, reci lose smo birali, odradili smo doselekciju, pljunuli smo pare, nadamo se najboljem.
          Sta sve uvijas tu nesto [emoji1]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Ahhahahah, a sto cini Sarac legenda. Nece coek gresku kluba da prizna pa nece. Budi brate objektivan, reci lose smo birali, odradili smo doselekciju, pljunuli smo pare, nadamo se najboljem.
            Sta sve uvijas tu nesto [emoji1]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Gde si procitao da ja branim klub za greske, ja sam napisao greska je ako se ne ispravi a to sto ce da kosta klub je vec drugi par cipela, ali ima i odakle da plati tu gresku. Nece nijedno dete ostati bez mleka zbog toga, ili neko odavde sigurno nece ostati gladan kuci sto tri igraca i dalje vuku platu a ne igraju.

            Ali spinovanje hejtera KKCZ jer on izjednacuje Covica i KKCZ da ce nas kostati doselelkcija 1.7 mliona je ono bas Gtrovski, da ne kazem Tegi style.

            Lupa cifre, izmislja visine ugovora, spominje isplate na crnno, ono kako mali Perica zamislja vodjenje kluba, a ono kada mu napises da Bayern zvanicno ima budzet 25 miliona ali za plate daje manje nego KKCZ mi ovde treba da to prihvatimo da FC Bayern potrosi 22 miliona na cistacice i ekonome u klubu.

            Cekajmo sledeci klub Dejana Radonjica da bi dobili novi topic ovde sa silnim insajd informacijama i iz tog kluba.

            Kad ce biti novi klub ne znamo, verovatno ima silne ponude iz EL pa ne moze jos supruga da mu odluci gde bi da zivi jer ni MinKEn joj nije bio bas po volji.

            Comment


            • Radonjic je skinuo sa trona grobare kao I sto je Velja i Dzo bagerista skinuo Slobu i sps. Taman toliko da se uradi restart.
              Slazem se za Dobrica, Kalinica i ostale momke.

              Comment


              • Dobro Šarac, ne moraš baš da budeš toliko zajedljiv prema bivšem treneru koji je i najtrofejniji od ko zna kad.
                Nije idealan (a ko je? ), trebamo taj njegov rad poštovati i onog ko je stao iza njega nakon fijaska na f4 u BG.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nisam ja napisao da doselekcija kosta 1.7m.

                  Pa koliko sad kosta Arena? Koliko su plate 4.2m sa sve porezima.. ti izjednacavas one timova sa ovim, tj kazes da su jos skuplji...Milka je platio 1m a ove igrace sad 300-400k..zezno ga zli Dejo...

                  Sad eto i ovi sto vuku platu i ne igraju nisu problem zato sto deca nece biti gladna zbog njih...ne radi se o tome..radi se o prostoj stvari koju neces da priznas...

                  Toliko sam nebitan da to nije realno, ali imam svoje miseljnje.. ti kao veliki opozicionar nisi gadljiv na pare vesica i sns klike...a video sam Cegevaru u tebi...steta..

                  Sad krecu price sa playbook rsb-a kako neko ima problma sa zenom pa je i tu problem..jadno i za vase standarde...ajde racun za telefon, ali ovo...

                  Los Dobric al dobar Punter...ako seploca okrene bice drugaciji tekst... Sarac,od teb trazim da kazes svoje misljenje...pravo Americko,nikako ovo iz predgradja Bg..

                  I opet s vracamo kako sam ja GTR a ti si simbol odbrane Zvezde tj po mom misljenje Covica...znam te pusko dok si pistolj bila..prepucavamo se evo koliko 5-6-7g?

                  Neki jubilej, torta u obliku konzerve? Nisam niti cu biti navijac rezultata...uvek cojstvo i junastvo pre naprednjaka,ali svi su prodali ideale za malo pobeda....a niko da kaze car je GO!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ajde ne gnjavite, nego da vidimo sta je sa Djenkom....i da li je i on zrtvovan zbog malog okruglog stvorenja.

                    Comment


                    • @losmisk

                      Napisao vise puta da nam budzet nije 8.3 vec da sada prelazi i 10 miliona, i to onako ofrlje, ja napisem odakle novci dolaze ( realni) , ti lupis cifru i ostanes ziv.

                      Jedan covek nije mogao da uradi nista vec klub kao klub sa svim njihovim pojedincima , tako da Radonja sigurno nije rekao Markusu uzmi loptu i sam zaredjaj 17 poena zaredom, nemoj slucajno da si je spustio dole na Bobija ili Zirbesa nego druze uzmi je i ne jebi nikog u timu. Sve je Radonja sam uradio a ostali su samo statirali u kukuruzu.

                      Ja nijedan upis nemam na Bayern temi, ovde smo citali hvalospeve te Bayernove igre samo i iskljucivo zahvaljujuci Radonjicu, da ce nas ostaviti na tabeli, poniziti u Bg, ej pa sta sada treba da kazem bravo Losmi sve si bio u pravu ponizio nas je Radonja za sve pare. Jel sam bilo gde pljuvao Radonjica, nisam, ali ajde da zatvorimo tu knjigu vise, bio trener , postao je ziva legenda ali terajmo dalje .

                      LosmiSk vrlo vesto koristi nasu privatnu prepisku da ubaci kao podjebavanje ovde , i pri tom izvrce cinjenice i pise kako njemu je zgodno jer vi ne mozete da vidite sta sam ja njemu pisao u pp. I nije Milko 1 milion nego 800 k svojstveno tebi da uvelicavas, i jeste cinjenica da je Radonja insistirao na njemu, kao i na Mekelu, Thompsonu, AJ PRICEu, bio protiv Vase da ne ostane sledece sezone, nije racunao na Jaku u poslednjoj sezoni, trazio da Deon bude treci centar sa 275.000 eur.. I , sta cemo sa tim promasajima, jel su to platili navijaci iz svog dzepa ili je SNS drzava i to platila.

                      Dobric je los ove sezone i to ne treba da se uporedjuje sa Punterom koji je odigrao dve utakmice, kao sto su losi Gist, Covic, Kuzmic, Faye, Ojo.Brown.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Utihnuo... reaguje samo na Losmija.
                        404px-Silence_of_the_lambs_ver2.jpg
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Radonja skinuo Vujoševića i Grobare sa trona.
                          Hahhaa..

                          I onda je Vučić zavio čokoladu u foliju, Zvezda šesta na tabeli a Radonja na birou..

                          Comment


                          • Naravno da nije Radonjić sam, bilo je tu i 12 malih gusara a prolog i epilog tih dešavanja znamo, znamo....znamo...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              @losmisk

                              Napisao vise puta da nam budzet nije 8.3 vec da sada prelazi i 10 miliona, i to onako ofrlje, ja napisem odakle novci dolaze ( realni) , ti lupis cifru i ostanes ziv.

                              Jedan covek nije mogao da uradi nista vec klub kao klub sa svim njihovim pojedincima , tako da Radonja sigurno nije rekao Markusu uzmi loptu i sam zaredjaj 17 poena zaredom, nemoj slucajno da si je spustio dole na Bobija ili Zirbesa nego druze uzmi je i ne jebi nikog u timu. Sve je Radonja sam uradio a ostali su samo statirali u kukuruzu.

                              Ja nijedan upis nemam na Bayern temi, ovde smo citali hvalospeve te Bayernove igre samo i iskljucivo zahvaljujuci Radonjicu, da ce nas ostaviti na tabeli, poniziti u Bg, ej pa sta sada treba da kazem bravo Losmi sve si bio u pravu ponizio nas je Radonja za sve pare. Jel sam bilo gde pljuvao Radonjica, nisam, ali ajde da zatvorimo tu knjigu vise, bio trener , postao je ziva legenda ali terajmo dalje .

                              LosmiSk vrlo vesto koristi nasu privatnu prepisku da ubaci kao podjebavanje ovde , i pri tom izvrce cinjenice i pise kako njemu je zgodno jer vi ne mozete da vidite sta sam ja njemu pisao u pp. I nije Milko 1 milion nego 800 k svojstveno tebi da uvelicavas, i jeste cinjenica da je Radonja insistirao na njemu, kao i na Mekelu, Thompsonu, AJ PRICEu, bio protiv Vase da ne ostane sledece sezone, nije racunao na Jaku u poslednjoj sezoni, trazio da Deon bude treci centar sa 275.000 eur.. I , sta cemo sa tim promasajima, jel su to platili navijaci iz svog dzepa ili je SNS drzava i to platila.

                              Dobric je los ove sezone i to ne treba da se uporedjuje sa Punterom koji je odigrao dve utakmice, kao sto su losi Gist, Covic, Kuzmic, Faye, Ojo.Brown.
                              Evo me iz saune, opustio sam se maksimalno cak i ako sam na leteo na prababu kako ona kaze a uz to me pitala nek Djilas dokaze odakle mu 619miliona i potom mi pevala ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine uz dodatak da se u Srbijinikad bolje nije zivelo tako da mi ti dodjes kao sapunica...

                              Samo kazem da su mni cifre niske, kad cova nje izasao sa cifrom tvoje brojke su bile znatno manje. Ako cova kaze tri ja cu reci pet i bicu blizi uvek nego on.

                              Ako si dobro pratio rad strane u moje vreme,mi smo branili tog istog covica za uppr i objasnjavali sto ima u nekom dokumentu kod Mite Vranjanca kako je UPPR odradjen po zakonu. Kad vec spominjes pljuvanje kluba da spomenes i to na RSB-u

                              Nij bitno sta i kako,mi smosa tim timomod Dejana dosli u F8 i osvojili sve titule na veoma lak nacin. Stavis to nije Radonjin najveci uspeh. NJGOV NAJVECI USPEH JE TAJ STO JE OD JEDNOG LUZERSKOG KLUBA napravio jedan moderan evropski klub koji je bio sinonim za dobar kosarkaski rad, gde su igraci igrali za klub i grb a ne bili obicni placenici...

                              Naravno da ima domacih igraca, evo opa Stimac i Kuridza...vidi cuda...Svaki trener ima svoju filozofiju i oko dovodjenja igraca ne treba niko da se mesa...Mogu zamisliti koliko je Radonja molio za Lipovija, Sofa i ostalu ekipu....

                              Dobric nije uopste bio los ove sezon, samomu je uloga mala, kao i Dzenkinsu koji je uz Covica i Jovanovica najlosiji napadac u ekipi a uz to Filip je najgori defanzivac...

                              Znaci,citiram sam sebe..Radonja je napravio od kluba klub za evropske okvire, evrligaske, nije nikakav cudotovorac ali je gospodin covek sto je pokazao odlaskom iz Bajerna, nije plakao kao nki drugi i napaao SD kluba. Posebno nije tacno da zeli i da ima bilo kakve veze sa Cedevitom kao sto si pricao u toj vec sad cuvenoj PP prepisci...ako te sta zanima za Radonju, slobodno me pitaj dobices hiruski tacan odgovor...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cak ni Buducnost prosle sezone nije imala ovoliko "sranja" kao Zvezda ove.

                                Sa igrackim kadrom je bilo promasaja i kod njih prosle i kod nas ove sezone, i jedni i drugi su radili doselekciju na polusezoni dovodeci i vise od 3 igraca (Bitadze, Kol, Bel i Vilijams vs Stimac, Panter, Kuridza i verovatno jos jedan mozda Nelson) samo sto Zvezda i dalje ima cak 3 igraca (stranca) koji trenutno sede u opremi i nisu ni planirani da igraju vise (ima jos koji su van 12 ali su u planovima) i ima vrlo bitnog igraca (sa ugovorom i za narednu sezonu) koji u sred sezone odlazi kuci bez da se zna o cemu se radi i zasto (po pricama koje "provejavaju" od juce, evo i od Sarca danas) mozda vise i nece igrati za klub.
                                Uz to, ceka se odluka visih istanci u ABA (najlogicnije je potvrda kazne koja je odredjena) pa da vidimo koliko su realne "pretnje" iz saopstenja vezano za kaznu.

                                Klub koji dozivi sve ovo u samo pola sezone nema velikih sansi da ista dobro ocekuje u pogledu konacnog rezultata tj. eventualne odbrane titule u ABA.

                                Comment

                                Working...
                                X