Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inače situacija je toliko mirna da episkop dobija batine

    nije sve crno/belo(mada bi bilo lepse da jeste), naravno da je podignita tenzija kad se godinama vodi politika protiv jednog naroda, ali opet je moralo drugačije da se reguje

    ne može Čović da odlaže meč (osim u kupu Srbije)
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Kako drugačije? Da se ode dole i da bude sranje i šta onda? Tako su i prošle godine prvi počeli.

      Comment


      • ali koje sranje?

        evo reci mi najgori scenario i njegove posledice, pritom nema gostujućih navijača
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ako prvi čovek CG policije pismeno da garancije bordu ABA lige o obezbeđivanju CZv ekspedicije od sletanja do poletanja, ko smo mi da tvrdimo drugačije? Na osnovu čega? BIA je agencija iz Srbije i mogu da imaju procene ali te procene nemaju težinu... Ovim činom gubi košarka a Nebojša Čović nešto dokazuje (ne znam kome) ali posle termina odigravanja utakmice mi smo bivši ABA ligaši (čini mi se).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Dinamo i Partizan u ono vrijeme gostovali u BG i ZG, a sad će se desiti ne znam šta. Bilo bi vjerovatno pljuvanja i skandiranja i to je to. Moguće da je politička odluka i da možda Čović nije sam odlučivao, ili je procjena da bi se svakako teško dobila utakmica pa iskoristiti za sve predstave koje slijede, ko će ga znati. Dobro je za klub što će odmoriti za Bayern dok oni večeras imaju tešku utakmicu.

            Comment


            • Otkud znam šta oni mogu da smisle kad su sposobni da izmisle državni udar i da svi Crnogorci veruju u to. Sad bi opet izmislili neku levu grupu Srba i pohapsili da su hteli da ulete u halu, nešto, ko zna. Da bi još više triggerovali Srbe u CG nepravdom, da bi se ovi više još bunili i kao rezultat još više uhapšenih.

              Vikali su na Cetinju 2012. na ženskoj košarci ubij Srbina, ne treba to percipirati drugačije od odlaska u Zagreb. Čak je Zagreb manje antisrpski. Oni mogu da garantuju bezbednost.



              Posle gaženja BBB u Atini, Hrvati perfektno organizovali sve, nije bilo ni najmanjih problema.

              Comment


              • Pričam o 1997 godini, 2-3god kasnije su i reprezentacije igrale. Ovo sad je kamilica za tadašnje stanje i tenzije pa se opet odigralo.

                Comment


                • Treba sačekati vanredno obraćanje Nebojše Čovića. Da nas uputi u problematiku i kakva su saznanja preuzeli od srpskih obaveštajnih službi. Sve deluje po klišeu krimi filma a ne jbn sportskog takmičenja. Ukoliko je stvarno dobio garancije od nadležnih da se sprema nekakav negativan pir onda može proći. Ukoliko nam bude servirao šarene laže, bila bla priče i insinuacije tada bi se trebalo adekvatno reagovati i kazniti.

                  Posle KZN prvog čoveka Zvezde očekuje se javljanje iz Podgorice. Bokan će preneti sasvim drugu priču i bojim se da će ovo ići u nedogled. Teško dva hrta mogu zakopati ratne sekire posle svega od prošle godine. Na štetu pravih poklonila ove prelepe magične igre.

                  Comment


                  • Odlaganje utakmice je jedina razumna odluka.
                    Sport koliko god ga mi volili nije vrijedan nicije razbijene glave, nicijeg pretrpljenog straha, nicijeg poziva na linc.
                    Ako ides na utakmicu sa pomislju da li ce ti se sta desit, a imas pred sobom slike nasilja iz sredine u koju putujes, neodlazak je jedino normalno postupanje. Nije vrijedno.

                    Comment


                    • Nije sam Čović doneo ovakvu odluku.

                      Ovakva odluka mu odgovara.

                      Što se tiče bezbednosti on brine samo za svog sina, za ostale ga boli stojko.

                      Najviše se uplašio poraza. Sjebo je sve što s može sjebati ove sezone.

                      Brlja li brlja, a ko brlja on i nadrlja.

                      Već sam pisao da zbog svega što se događa ove sezone sa Zvezdom ne može ovo da izađe na dobro.

                      Comment


                      • Ajmo sad navalite. Toliko je niska ova igra da ne vrijedi komentarisati.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Treba sačekati vanredno obraćanje Nebojše Čovića. Da nas uputi u problematiku i kakva su saznanja preuzeli od srpskih obaveštajnih službi. Sve deluje po klišeu krimi filma a ne jbn sportskog takmičenja. Ukoliko je stvarno dobio garancije od nadležnih da se sprema nekakav negativan pir onda može proći. Ukoliko nam bude servirao šarene laže, bila bla priče i insinuacije tada bi se trebalo adekvatno reagovati i kazniti.

                          Posle KZN prvog čoveka Zvezde očekuje se javljanje iz Podgorice. Bokan će preneti sasvim drugu priču i bojim se da će ovo ići u nedogled. Teško dva hrta mogu zakopati ratne sekire posle svega od prošle godine. Na štetu pravih poklonila ove prelepe magične igre.
                          Nek samo objasni sto u toj situaciji vlada Srbije nije trazila odlaganje utakmice ako drzavna institucija ima informacija o bezbedonosnim rizicima. Na bazi kojih dokaza je ABA mogla da odlozi utakmicu?

                          Comment


                          • Je l to treba stvarno da se objašnjava

                            Comment


                            • skontao sam ljudi sve

                              čova nije otišao na utkamicu da se ne bi pričalo o krušiku i jovanjici
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Koga boli kurčina za Krušik

                                Njegovi debili će glasati za njega makar videli materijalne dokaze,

                                ovi koji ga mrze neće glasati sve da sere zlato i da ulaže u rezerve NBS.

                                Comment

                                Working...
                                X