Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borac obnovio pregovore sa centrom iz BiH

    Comment


    • Mornar nastavlja dje je stao...Jeremic ,zvanicno

      Comment


      • Inače, neki objektiv.rs (čini mi se) piše o nekim tužbama igrača KKP zarad neispplaćenih zarada...
        Ne znam koliko je izvor pouzdan, neka svako odluči a neki insajderi bliski KKP mogu i da demantuju ili objasne dodatno.
        https://objektiv.rs/vest/216923/haos...i-to-nije-sve/
        P.S. ovi sajtovi niču kao pečurke posle kiše...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ja sam samo za Jankovica procitao negde. Da im je napravio isto ono sto je napravio i nama kad je prelazio kod njih. Za cetvoricu prvi put cujem.
          Uostalom ima verovatno neko ko detaljnije prati KKP i koji ce pojasniti.

          Comment


          • Za naruceni tekst treba samo upaliti mozdane lampice i povezati ko je kada dosao, na koliko, kako FIBA gleda na isplate pod koronom i odgovor se sam namece.

            Cak je czALO skinuo tekst posle par minuta jer je i njih bilo blam.

            Comment


            • Moraćemo sačekati još neko vreme ne bi li povezali konce i skontati na šta je tačno Trinki aludirao. Sve u svemu nije trebao ostaviti upis koji se može tumačiti na razne načine. Živimo na Balkanu, ovde se od svega pravi scenario za film.

              Nešto sigurno postoji u to ne sumnjam, nije našem Ostoji za verovati pogotovo jer radi po direktivi sa vrha a ona glasi da prikoči malo i ne zaukava se previše.

              Bojim se da je prošla sezona bila naša labudova pesma i da nam u tekućoj sledi vraćanje u realnost.

              Partizan još uvek grca u neizvesnosti jer nije rešio niti pronašao krivce koji su klub sve ove godine doveli u nezavidan položaj. Puki smo učesnici svakog tqkmičenja, bez preterane šanse i prilike da se ide do samog kraja. Kad nam se desi jedna ludačka sezona onda viša sila umeša prste i opet nas nema niđe kako god okrenemo.
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 24-06-20, 10:17.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Moraćemo sačekati još neko vreme ne bi li povezali konce i skontati na šta je tačno Trinki aludirao. Sve u svemu nije trebao ostaviti upis koji se može tumačiti na razne načine. Živimo na Balkanu, ovde se od svega pravi scenario za film.

                Nešto sigurno postoji u to ne sumnjam, nije našem Ostoji za verovati pogotovo jer radi po direktivi sa vrha a ona glasi da prikoči malo i ne zaukava se previše.

                Bojim se da je prošla sezona bila naša labudova pesma i da nam u tekućoj sledi vraćanje u realnost.

                Partizan još uvek grca u neizvesnosti jer nije rešio niti pronašao krivce koji su klub sve ove godine doveli u nezavidan položaj. Puki smo učesnici svakog tqkmičenja, bez preterane šanse i prilike da se ide do samog kraja. Kad nam se desi jedna ludačka sezona onda viša sila umeša prste i opet nas nema niđe kako god okrenemo.
                Ko je odgovarao za Zvezdinih 15miliona? Naivno je pomisliti da ce u Partizanu biti drugacije. Meni je sve rekao onaj snimak kad Vujosevic prica a navijaci upadaju na snimanje... To sto su tad iznjeli je za debele robije al...

                Comment


                • Jedina mala razlika sto su dugovi Partizana i dalje tu, doduse dobili su odlozeno placanje i grejs period od 2 sezone, cisto da se ne ide dalje od opanaka i ne bude pretnja.

                  Mislim da niko nije ocekivao onakvu dominaciju kao prosle sezone sa onako bednim rosterom, tako da se ide brze, jace i bolje za sledecu sezonu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Inače, neki objektiv.rs (čini mi se) piše o nekim tužbama igrača KKP zarad neispplaćenih zarada...
                    Ne znam koliko je izvor pouzdan, neka svako odluči a neki insajderi bliski KKP mogu i da demantuju ili objasne dodatno.
                    https://objektiv.rs/vest/216923/haos...i-to-nije-sve/
                    P.S. ovi sajtovi niču kao pečurke posle kiše...
                    Nemam pojma kakve probleme imaju komšije ali uzimati za ozbiljno nekakav "Objektiv", za koji btw prvi put čujem, nije baš ozbiljno [emoji848]

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Mislim da roster Partizana prosle sezone je bio daleko od bednog. Nakon Zvezdinog lutanja sa trenerima cele sezone, taj rezultat nije bio neko specijalno iznenadjenje za mene

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Jedina mala razlika sto su dugovi Partizana i dalje tu, doduse dobili su odlozeno placanje i grejs period od 2 sezone, cisto da se ne ide dalje od opanaka i ne bude pretnja.

                        Mislim da niko nije ocekivao onakvu dominaciju kao prosle sezone sa onako bednim rosterom, tako da se ide brze, jace i bolje za sledecu sezonu.
                        Kuperu, Nnoko i Loyd nja nja nja

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Nemam pojma kakve probleme imaju komšije ali uzimati za ozbiljno nekakav "Objektiv", za koji btw prvi put čujem, nije baš ozbiljno [emoji848]

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Mislim, šta nije jasno u rečenici:"Ne znam koliko je izvor pouzdan, neka svako odluči a neki insajderi bliski KKP mogu i da demantuju ili objasne dodatno."
                          Napisah neki objektiv.rs jer sam se prvi put sreo sa njim.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Mislim, šta nije jasno u rečenici:"Ne znam koliko je izvor pouzdan, neka svako odluči a neki insajderi bliski KKP mogu i da demantuju ili objasne dodatno."
                            Napisah neki objektiv.rs jer sam se prvi put sreo sa njim.
                            Ma nisam mislio na tebe... samo sam iskoristio tvoj post da kažem šta mislim o takvim portalima

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Prica se da je virus zasao u neke klubove i to dobro.

                              Comment


                              • Navodno Mega i FMP. Za Megu nije ni čudno nakon oproštajne utakmice Milojevića.
                                Last edited by serbianhoops; 26-06-20, 23:12.

                                Comment

                                Working...
                                X