Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Igokea je među najgorim klubovima godinama unazad.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Banka blokirala sredstva ABA lige zbog ne regulisanih imovinsko pravnih odnosa!
      Ej aj da okrivimo Zvezdu koja je jedina insistirala da se ovo rjesi.

      Comment


      • Sramno!

        https://www.mozzartsport.com/kosarka...ba-ligu/367734

        Comment


        • Sto je ovo, ima li normalnih tu
          Last edited by Nemam_ti_kad; 06-10-20, 23:42.

          Comment


          • Naravno da ima. 27 normalnih klubova i 1 nenormalan. Cik pogodite ko je taj jedan nenormalan?(hint 3x sve potvrdio i slozio se, pa se onda predomislio i trazi sud u Lozani...)
            Sreca pa niko je jebb ni 2% tog buntovnika, borca protiv svih sistema, vecitu avangardu i ljutog protivnika svih vlasti....

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Naravno da ima. 27 normalnih klubova i 1 nenormalan. Cik pogodite ko je taj jedan nenormalan?(hint 3x sve potvrdio i slozio se, pa se onda predomislio i trazi sud u Lozani...)
              Sreca pa niko je jebb ni 2% tog buntovnika, borca protiv svih sistema, vecitu avangardu i ljutog protivnika svih vlasti....
              Aaaaaa nemam moc da djelim reputaciju al da znas da brat podrzava!

              Comment


              • Po svemu sudeći...

                Prvih šest kola ABA 2 lige odigraće se po balon sistemu od 9. novembra na Zlatiboru i u Užicu. U svojevrsnom "mehuru" učestvovaće svih 14 klubova, a Srbiju će pored domaćina (ekipa Zlatibora i Slobode) predstavljati i zemunska Mladost. Prve 42 utakmice druge regionalne lige odigraće se u dvoranama Vai Tai na Zlatiboru i Veliki park u Užicu, dok će se dvorana Sportskog centra Čajetina koristiti za treninge. Preostalih sedam kola u jednokružnom sistemu i plej of odigraće se u narednim terminima i na drugim lokacijama.
                Kako će se to poklopiti sa utakmicama zemunske Mladosti, Zlatibora i užice Slobode u KLS ???

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Aaaaaa nemam moc da djelim reputaciju al da znas da brat podrzava!
                  Izgledaće da mračim ali samo pokušavam da realnije sagledam šta se dešava.

                  Nagla promena stavova kkp možda ima veze sa Ostojinim, očigledno promenjenim statusom u sns-u.

                  Ta, naglo "hrabrost" za borbu kroz "institucije", meni govori samo jedno... tj, da je dobio dozvolu od koga treba.

                  Čovićeva gostovanja po jutarnjim programima i priča o Kosovu, očigledno više nisu potrebna a pare su naravno najvažnije za sns klan.

                  Otuda novi poslovi za Ostoju.

                  Možda grešim ali mi je sada malo jasnija Čovićeva priča o "klipovima" i problemima koje je najavio u onom gostovanju na Prvoj



                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Comment


                    • @Samo Zvezda
                      Globos osiguranje i vrtoglavi uspon prodaje auto polisa? Tipa za 26godina prodali 150 polisa a od kad je preuzeo Ostoja za 6 meseci prodali 51.000 polisa?
                      Kako Ostoja kaze takav vrtoglavi uspon prodaje polisa je citiram: "zahvaljujuci njegovom iskustvu u autoindustriji"

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        @Samo Zvezda
                        Globos osiguranje i vrtoglavi uspon prodaje auto polisa? Tipa za 26godina prodali 150 polisa a od kad je preuzeo Ostoja za 6 meseci prodali 51.000 polisa?
                        Kako Ostoja kaze takav vrtoglavi uspon prodaje polisa je citiram: "zahvaljujuci njegovom iskustvu u autoindustriji"
                        Pa ja o tome i pišem. Teško da može neko da me ubedi da su mu tek tako narasla mooda posle 27.maja. Kosa ok ali mooda teško.

                        Samo da se podsetimo... tada su SVI potpisali.

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Sve te price o nekome...kakav je, odakle pare...i to..ne smiju da opravdaju cinjenicu da je neko odlucio da blokira racun zajednicke lige. Ne volim takav nacin borbe i mislim sve najgore o takvim ljudima, diplomatski receno. Gdje je kraj, sta je sledece..otmica nekog iz familije kao vid ucjene .... To je siledzijstvo prve kategorije. Ima li koga u Srbiji da moze da smiri i utice na Covica i Ostoju ukljucujuci i navijace koji drze svijecu svojim predsjednicima iako znaju sve kakvi su. Ne razumijem bezrezervnu podrsku takvom nacinu borbe...Zamislite da je Bokan uradio ovakav potez (s obzirom da je i on ovlasceno lice) u sred sukoba sa Covicem i zamislite reakcije srbijanske javnosti i medija na takav potez. Kad je Covic u pitanju, sve se prihvata mirno, bez ikakve kritike javnosti...

                          Comment


                          • Ne ide šut s rogatim, trebali ste dosad to da naučite, rođaci.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ne ide šut s rogatim, trebali ste dosad to da naučite, rođaci.
                              Nije stvar u tome... Ovde ljudi zanemaruju da su neke odluke donete jednoglasno i na vreme
                              Nepoštovanje tih odluka je dovelo do niza pogrešnih poteza sa tendencijom da se to nastavi.

                              Neformalna grupa je donela odluku da liga počne a da se problemi rešavaju kasnije.

                              To je neozbiljno.

                              Onda sledi Čovićev (ne) očekivan potez.

                              Po principu, ja doneo pare (što je istina), ja blokirao.

                              Ako je naknadna pamet konstatovala da je problem Fmp, ja bih dodao i Mega, onda je to moralo da se reši a ne da liga počne sa tim klubovima i sa organizacijom koja više ne postoji (Aba jtd)








                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Evo da je Bokan blokirao ligu iako ne moze jer nije predsjedavajuci, ne moze ni Covic jer nije ni on vec Cavlovic al ne moze ni on jer oni nisu vlasnici banke. Al recimo da Bokan ima banku i da su kod njega potpisi i garancije za izvršenje uplata kao i ugovori sa sponzorima i TV prava... Ko da mu zamjeri sto hoce pravno da regulise odnose kako bi mogao da naplati svoja potrazivanja, put, troskove?!
                                Nema te banke kod koje moze nesto na mufte ili na dodjem ti, keve mi. ABA liga kao drustvo nema pravni okvir sto dalje znaci da ne moze povlaciti novac iz banke jer nema pravni osnov. Mogao bih i ja uci u banku i reci ispred ABA lige zelim da podignem novac, s vrata bi me nogom nabili. Tako isto i Bokana, Covica, Ostoju i Cavlovica jer nisu legitimni predstavnici ABA lige d. O. O.
                                Znajuci sve to i cemu vodi, klubovi su to pod tuzbom Zvezde brze bolje pokusali da regulišu i uspjeli su al je jedan klub, necemo mu ime spominjati, naprasno odlucio da ne podnese prijavu. Te sad imamo ovakav status i znamo cijom zaslugom,nemoj da se pravimo ludi.
                                Drugi je par cipela sta oni sa ovim zele.
                                Stvar je jako prosta ko hoce da razumije.

                                Comment

                                Working...
                                X