Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec, u par navrata po nekoliko sekvenci samo. U jednom momentu je bilo 13-14 za Czv a sledeci put kad pogledah 5 za Kkp. Ocekivano borba do kraja. Kako je igrao Gorda?

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Stvarno je bilo nezahvalno prognozirati, evo Zvezdin daleko najbolji igrac ove sezone je veceras bio igrac sa najvecim negativnim +/- na utakmici, Braun je imao -16, drugi najgori u timi Zvezde je Gist sa -5.
      Gist je kriminal.....stvarno me sramota.

      Comment


      • Gist igra na pogresnoj poziciji. Ista situacija kao sa Jokicem u reprezentaciji. Zamisli da imas nekog varioca, placas ga kao varioca ali mu das da lepi tapete. Onda mu kazes nemas pojma da lepis tapete.
        Gist nije 4-ka. Bio je pre 10 godina. Danas nije. Gist kao centar je svemirski brod, bar za ABA. Ne postoji centar u ABA koga on ne moze braniti.
        Gist ce nam doneti titulu. Ono sinoc se nadam da je skrivanje karti za plejof.

        Comment


        • Nece Gist da vam donese titulu nego Sakota kada dobije drugu tehnicku, onda cete se razleteti po terenu.

          Sakota daje i oduzima nadu Grobarima.

          Posteno!
          Last edited by Ricma; 04-02-20, 09:22.

          Comment


          • Bas tako
            Bacakao se kao da ga Lazic vuce a nije primetio da su Laziceve obe ruke u vazduhu visoko podignute. Probao da odglumi povlacenje za faul ali sudija bio blizu. Cak mislim da je to Juras svirao.

            Comment


            • Gist na petici je nesto sto nema ni jedna ekipa u ABA
              Partizan je juce odrzavao razliku pik igrom koju ne mogu da brane ni Odzo a pogotovo Stimac.
              Kuka se na Sakotu i kad treba i kada ne treba. Ima on svojih problema ali juce nije bio toliko los koliko se to potencira po komentarima. Lose je bilo sto nije probao sa spusti petorku. Mada i to mogu da razumem jer je probao da odrzi utakmicu pod kontrolom a da ne otkrije sve karte. Na kraju(kada smo videli da je vrag odneo salu) kada je vec morao spustio je Kuridzu na centra i samim tim zatvorio pik igru Partizana(opet nije stavio Gista - ja se nadam da je to skrivanje karti) uradio je ono sto treba

              Mnogi zameraju sto Beron nije bio celu cetvrtinu(mozda bi i ja mogao to zameriti) ali Beron se juce prilicno trosio. Bas su igrali presing nad njim plus je Beron prilicno dao u odbrambenim zadacima. On jednostavno nije mogao preko ovih minuta da odigra. Da je igrao drugu cetvrtinu mozda ne bi mogao cetvrtu.
              Ako se ja dobro secam Sakota je juce trazio TO na +8(kada su spustili sa +13 na +8) pa onda jos jedan pri samom kraju cetvrtine.

              Po meni je osnovni problem Sakote juce je sto je previse drzao Stimca na terenu. Stimac jednostavno ne moze da parira Partizanovoj centarskoj liniji. Mnogo su brzi i skocniji. Za sve ostalo bi mogao da nadjem neko koliko toliko logicno opravdanje.
              Ovako hladne glave bi rekao da je juce sve zavisilo od nas, kao sto se nadam da ce i u sledecim susretima. Partizan moze bolje od ovoga(odbrambeno pre svega), mi mozemo daleko bolje nego sinoc(odbrambeno pogotovo)
              Potencijal koji mi imamo u Lorencu, Beronu, Panteru, Dzenkinsu i Gistu ce doci do izrazaja u najbitnijim utakmicama kada se budu poradjali kosevi i kada obruc bude mnogo manji nego je danas/sinoc

              Comment


              • Evo i potvrde za Marinkovica i CedevitaOlimpiju

                https://twitter.com/Sportando/status...35012508798983

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Bas tako
                  Bacakao se kao da ga Lazic vuce a nije primetio da su Laziceve obe ruke u vazduhu visoko podignute. Probao da odglumi povlacenje za faul ali sudija bio blizu. Cak mislim da je to Juras svirao.
                  za.jpg

                  Comment


                  • Kad će ljudi skontati da jedan frejm ne moze biti dokaz za nesto sto se desilo u zivoj igri, pokretu. Sada sam pogledao video koji je brat Karamazov okačio i ono ili pustiš ili sviraš faul telom Lazića još ranije, znači u 3 života ne može biti 5-i faul u napadu.

                    Ali dobro, prošlo, nisu nam sudije krive, moglo je da se pobedi da nije bilo drugih naših grešaka. Dobićemo u PO.

                    A, večeras jako, da izvučemo što više možemo, jedino razočarenje bi bilo poraz većom razlikom nego u BG, u šta ja lično ne verujem.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by jozef k. View Post
                      Kad će ljudi skontati da jedan frejm ne moze biti dokaz za nesto sto se desilo u zivoj igri, pokretu. Sada sam pogledao video koji je brat Karamazov okačio i ono ili pustiš ili sviraš faul telom Lazića još ranije, znači u 3 života ne može biti 5-i faul u napadu.

                      Ali dobro, prošlo, nisu nam sudije krive, moglo je da se pobedi da nije bilo drugih naših grešaka. Dobićemo u PO.

                      A, večeras jako, da izvučemo što više možemo, jedino razočarenje bi bilo poraz većom razlikom nego u BG, u šta ja lično ne verujem.
                      Slažem se ali činjenica je da se skoro svaka važna utakmica pretvori u priču o sudijama lopovima ...Juče , kolega sa posla ,grobar , pokazuje mi snimak i tvrdi kako Novica nije faulirao MJK-a( gledao B92) ...nasmejem se i kažem mu da je Volden taj kome je sviran faul ...onda čovek kaže kako je MJK delić pre tog faula , zapravo faulirao Voldena Navijanje i objektivnost ne idu zajedno


                      Daleko od toga da branim sudije , ima i njih svakakvih , ali nije lako suditi kad ti 6-7 k navijača jebe mater za svaku odluku koju odsudiš

                      A ova utakmica je tek prva u nizu koji sledi u narednih nekoliko meseci

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        [ATTACH=CONFIG]17013[/ATTACH]
                        Pa da to je to.
                        Cist faul. Da bi bio faul Lazica telom, Zagorac nije smeo da grli Lazica vec samo da padne. Ko mu je kriv kad ne ume

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Slažem se ali činjenica je da se skoro svaka važna utakmica pretvori u priču o sudijama lopovima ...
                          Pa na forumu ste vi počeli da pričate o sudijama, ne možete ni pobedu da proslavite kako treba..

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Slažem se ali činjenica je da se skoro svaka važna utakmica pretvori u priču o sudijama lopovima ...Juče , kolega sa posla ,grobar , pokazuje mi snimak i tvrdi kako Novica nije faulirao MJK-a( gledao B92) ...nasmejem se i kažem mu da je Volden taj kome je sviran faul ...onda čovek kaže kako je MJK delić pre tog faula , zapravo faulirao Voldena Navijanje i objektivnost ne idu zajedno


                            Daleko od toga da branim sudije , ima i njih svakakvih , ali nije lako suditi kad ti 6-7 k navijača jebe mater za svaku odluku koju odsudiš

                            A ova utakmica je tek prva u nizu koji sledi u narednih nekoliko meseci
                            Ma sve oke, nego treba osetiti i trenutak. Bas mi je bzvz da za ovo dovije peti faul 20 sekundi nakom cetvrtog, peitom pri otvaranju, ranije u tom napadu, Lazic mu se ubacuje u putanju kretanja, i od tada traje taj njihov kontakt. Jbg, ne kazem, gresile su sudije i u nasu korist, ali ovo me je bas iznerviralo, zato sam i apostrofitao tu situaciju.


                            @Ivan9, faul ne zavisi od igraca nad kim je napravljen, ili jeste ili nije, kakve veze ima da lj je pao... Nije ga zagrlio, to je moja poenta, slika noze da prevari jer to moze da bude i milisekund.

                            Sto se tice ostrascenosti, pola ljudi mi prica kako Beron nije nagazio liniju, to rekli i komentatori na B92, a lopta koju je tabao pala na sred linije.
                            Last edited by mark !t zer0; 05-02-20, 08:38.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Čist faul Zagorca, ko mu je kriv što je glup. Partizan uvek primenjuje istu taktiku protiv Zvezde: preko svake granice oštra igra, računajući da neće svaki faul biti dosuđen. I tako je i bilo na ovih pet ličnih Zagorca, Waldena i Thomasa svaki je napravio po još desetak faulova koji nisu suđeni, a i ostali igrači su napravili dva do tri puta više faulova u odnosu na to koliko im je suđeno.
                              Tri igrača sa pet ličnih? Partizan je odlično prošao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Mega registrovala bivšeg igrača Makabija.

                                Comment

                                Working...
                                X