Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo li krenuli sa pljuvanjem !?

    Ljudi sport je takav, nekad moraš i da izgubiš.

    Comment


    • U Srbiji je gubitak tabu tema [emoji46]

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Ako nesto nije greska, to je onda precrtavanje Kaline.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kod Kaline postoji neka pozadina.
          Tu je neko iz vlasti sufliro i umešao prste.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Telegraf: Svi su plakali, izvinjavamo se Srbiji, igrao sam sra**e: Emotivni Bjelica o
              Vasi i krahu u Kini!.
              https://www-telegraf-rs.cdn.ampproje...u-u-kini-video
              Jbg šta je tu je , guramo dalje...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Kalina da je bio ovde sa Nedovicem igrali bi bar finale..Kalina se smeje sad prevari od trenera.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kalina da je bio ovde sa Nedovicem igrali bi bar finale..Kalina se smeje sad prevari od trenera.
                  Za Kalinu se slažem. Moralo je biti mesta u avionu za Kinu.
                  A što misliš da bi sa Nedovićem teklo med i mleko. Time samo pišaš po Joviću i Miciću koji imaju dobar turnir iza sebe. Jeste Jović malko podbacio defanzivno protiv Ljulja, Rubija i danas Kampaca ali je on posle Tea ubedljivo naš najbolji plejmejker. Ne vidim šta bi tako Nedović veliko učinio da bi se mi danas radovali a ne tugovali i bili ko pokisli.
                  Pri tom bek Armanija nije imao baš fenomenalnu sezonu iza sebe.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kalina da je bio ovde sa Nedovicem igrali bi bar finale..Kalina se smeje sad prevari od trenera.
                    Naravno da se smeje, od takvog čoveka ne treba ništa treće ni očekivati.

                    No, objektivno, može da se traži razlog u svemu, pa i u nepozivanju pojedinaca.....ali reprezentacija Srbije mislim da mora uživati ozbiljan kredit kod naroda što se pljuvanja tiče. Fudbalere treba pljuvati, svaki dan, jer su p......košarkaši u mojim očima i dalje zaslužuju naklon.
                    Last edited by Brajkula; 10-09-19, 15:14.

                    Comment


                    • Saleta smeniti ako se moze naci bolje resenje tj recimo ako Kokoskov moze. U suprotnom pustiti ga da dovrsi ovaj olimpijski ciklus. Drugi turnir kako podbacujemo sa rezultatom, i vise nego jasan znak da mora doci do kraja saradnje.

                      Ako je kojim slucajem Savez postao SNS prcija u smislu da su Kalinicu zatvorena vrata reprezentacije, bolje mu je da da ostavku kako bi vecini bilo jasno o cemu se radi.

                      Ovo za sada su sve neproverene glasine i dok ne dodje do objave sledeceg spiska, nemaju te teorije jasno potkrpeljenje jer je sve na rekla-kazala.

                      Comment


                      • Nek se on smeje, ostali zale Kalinica sto je smrad.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Što se tiče Kaline tu nije bilo izbora. Ne možeš voditi igrača koji pljuje narod za koji treba da igra.

                          Ovo je karma za nepozivanje Nedovića koji ničim to nije zaslužio, ni kvalitetom ni odnosom prema dresu.

                          Nedović umesto Raduljice ili Bobija i Jokić na petici se crtalo kao rešenje, ali sad je lako biti pametan. Takođe uigravanje i razigravanje igrača u pripremnim mečevima je trebalo biti prioritet, a ne jurenje pobeda.

                          Ako je Sale naučio lekciju, ja bih ga ostavio. Ovo mu je drugi kiks posle EP 2015. Imao je i dva overčivera 2014. i 2017. zbog osakaćenog tima, pa može se reći i 2016.

                          Comment


                          • Samo se može zlobna osoba i idiot smejati neuspehu reprezentacije svoje zemlje, svojih kolega, dojučerašnjih saigrača, verovatno i nekih prijatelja.
                            Raduljici bih se zbog izjave date novinaru a i zbog toga što ne poseduje dovoljan kvalitet, zahvalio na saradnji i više ga ne bih maltretirao da dolazi iz Kine.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Što se tiče Kaline tu nije bilo izbora. Ne možeš voditi igrača koji pljuje narod za koji treba da igra.

                              Ovo je karma za nepozivanje Nedovića koji ničim to nije zaslužio, ni kvalitetom ni odnosom prema dresu.

                              Nedović umesto Raduljice ili Bobija i Jokić na petici se crtalo kao rešenje, ali sad je lako biti pametan. Takođe uigravanje i razigravanje igrača u pripremnim mečevima je trebalo biti prioritet, a ne jurenje pobeda.

                              Ako je Sale naučio lekciju, ja bih ga ostavio. Ovo mu je drugi kiks posle EP 2015. Imao je i dva overčivera 2014. i 2017. zbog osakaćenog tima, pa može se reći i 2016.
                              Ulepšao si mi dan gokara nakon ove tekme danas jer tvoj brat Brajkula se uvek iskreno oduševi kada deli mišljenje sa bratom gokaricom.

                              Comment


                              • I jos nesto. Sarenac me bas razocarao svojim komentarisanjima. Da li sam jedini?

                                Comment

                                Working...
                                X