Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa više smo imali praznih minuta/hodova sa Lučićem i Gudurom u igri nego sa ludim Birčom. Samo što je lakše sve svaliti na njega nego na ovu dvojicu. A fakat da krilo Bajerna i Memfisa ne igraju dobar turnir. Šta više ne doprinose kako u napadu tako ni u odbrani. Pogotovo boli Lučićeva defanzivna partija protiv Furije. Delovao je totalno izgubljeno, ko dečkić kada prvi put kroči protiv starijih na teren.

    Comment


    • Meni zaista ne pada na pamet koji to kvalitet poseduje Birčević a da ga nemaju Pecarski i Simanić, ne moraju ni oni recimo da ga nema Jelovac ili višegodišnji pecaroš Erceg?
      P.S. sve koševe dok je Birča bio na parketu protiv Espanje smo primili preko Birčauskasa plus je u napadu zasrao par puta i ekspresno ekspedovan an poslednju stolicu u nizu.
      Igrač kome je izgleda jako teško objasniti kretnje u odbarni i odbranu bez faula.
      Last edited by nebitan; 10-09-19, 11:07.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • I Dekkarde jesi li za 15 godina ubacio loptu kroz kos? Djordjevic je za 15 godina igranja kosarke bio prvak svega i svacega,kao selektor uzeo tri medalje i sad ti znas bolje od njega. Kari,Obradovic,Duda jesu osvajali zlata ali sa Jugoslavijom ne i sa Srbijom,Srbija jos nema zlato i Duda je stigao do srebra dalje se nije moglo,bas ta Spanija nas ponizila u fianlu EP pre 10 godina.

        Comment


        • Slično ko i Gudura al on je već NBA krilo.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            I Dekkarde jesi li za 15 godina ubacio loptu kroz kos? Djordjevic je za 15 godina igranja kosarke bio prvak svega i svacega,kao selektor uzeo tri medalje i sad ti znas bolje od njega. Kari,Obradovic,Duda jesu osvajali zlata ali sa Jugoslavijom ne i sa Srbijom,Srbija jos nema zlato i Duda je stigao do srebra dalje se nije moglo,bas ta Spanija nas ponizila u fianlu EP pre 10 godina.
            Verovatno ima i do generacije koju je tada imala Španija i koja je tada ako ne u naponu ono je bila u usponu snage. Tada je ta generacija sve reprezentacije na putu do zlata počistila.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Očajna priprema utakmice.

              Očajna odbrana.

              Da smo kojim čudom otišli dalje odvalili bi nas Amerikanci.

              Ni atmosfera čini mi se u ekipi nije najbolja.

              Katastrofa.

              Jedino Bogdan zaslužuje pohvale.

              Comment


              • na želju nas ljudi dobili, baš nerealno

                ostavka naravno momentalno
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Jokara ni za šta nije kriv. Nije upotrebljen na način kako treba.

                  Mi imamo cirkus stručni štab. Šta će nam Muta i Jovica. Kakvi su oni nazovi stručnjaci.

                  Pre bi rekao cirkuzanti.

                  Comment


                  • Hvala Sale za najvecu mogucu blamazu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Bogdane na mudima, ostali

                      Saletu otkaz odmasadodma

                      Comment


                      • Što se mene tiče ovo prvenstvo je završeno.
                        Selektor je imao pravo da bira igrače kako je mislio da je najbolje i da mu se koncepcijski neki igrači uklapaju a neki ne. Kakvu je zamisao imao, tako nam je reprezentacija i završila.
                        Na utakmici sa Španijom se videlo koliko nam nedostaje ozbiljan trojka - Kalinić, takođe se videlo da smo sa ozbiljnim protivnicima usa odbranom na VI a u napadu šta individualno uradi Bogdan ili Jokić, nigde akcije sve improvizacija i tako smo prošli. Neću da osuđujem igrače jer je jedini i isključivi krivac Đorđević koji mora da podnese ostavku zato što je nesposoban (ne verujem da će dugo biti ni na klupi Virtusa).
                        Razočaran sam i besan.
                        P.S. ja nisam video kod igrača neku želju, žar da izgaraju u igri, da bodre saigrača jako loše su izgledali.
                        Last edited by nebitan; 10-09-19, 14:04.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sramota veka. Covek je ipak dokazao da je jako los trener. Hvala mu za sve, ali ovo je u rangu Stanojevica i Samroka. Tebe pobedi djeda i par kepeca...

                          Ako Kokoskov ne prihvati, mi ni nemamo neku drugu opciju.

                          Comment


                          • Ovo je nivo 2005. i tog razocarenja
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Sramota veka. Covek je ipak dokazao da je jako los trener. Hvala mu za sve, ali ovo je u rangu Stanojevica i Samroka. Tebe pobedi djeda i par kepeca...

                              Ako Kokoskov ne prihvati, mi ni nemamo neku drugu opciju.
                              Dobar igrač ali očajan trener.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Sta NBA uradi Bjelici??? Od onakvog timskog igraca napravise loseg skorera koji vidi samo obruc.

                                Comment

                                Working...
                                X