Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izjava Pizona je da ga svako od nas zeli ubiti od batina!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Da ponovo vidimo,po meni nije penal
      http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=26491

      Comment


      • Dobar golman,dobar...

        Comment


        • Ovako igracine zabijaju:



          A ovako se ciganima svira penal:



          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Comment


            • Ovako,Brnovic je izveo drugi tim i igrace koji ne dobijaju previse sansi tako da je poraz vise nego ocekivan.Ono sto raduje je veliko srce i tih igraca i prvo poluvrijeme su odlicno odigrali,posle se nije moglo vise.Svaka cast Bozovicu,stvarno je odbranio neke nenormalne stvari,valjda ce ovo biti dovoljno da zaboravi Vels i da se vrati u staru reprezentativnu formu.

              Imati takve igrace kakve Srbija ima i propustiti jos jedan Euro je velika sramota.Pizon da se mice,isto tako i ovi prekaljeni asovi,da se da sansa mladjim,brzim,gladnijim.Stvarno je mucno bilo gledati vecerasnje izdanje,a kome pade napamet da Vidic puca penal sta reci za onaj gol,najgluplji gol decenije jos defanzivna taktika proitiv atraktivnih Slovenaca,strasno!
              Steta,velika steta za ove igrace sto ih nece biti na Euru,opet je sve od njih zavisilo i opet je prokockana velika sansa...

              Svaka cast Bosancima,zaista imaju veliko srce i vidi se da mogu da stanu na crtu svima.

              Sto se baraza tice zelim Irce naravno i ako moze da se izbjegne Portugal,sa ostalima se moze igrati pa sta bude,vec su momci toliko uradili,jos jedna ludnica posle Engleza u PG nas ceka svakako
              sigpic

              Comment


              • Hehe, Nasri... padne kad hoće...

                Sve čestitke BiH!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ovako,Brnovic je izveo drugi tim i igrace koji ne dobijaju previse sansi tako da je poraz vise nego ocekivan.Ono sto raduje je veliko srce i tih igraca i prvo poluvrijeme su odlicno odigrali,posle se nije moglo vise.Svaka cast Bozovicu,stvarno je odbranio neke nenormalne stvari,valjda ce ovo biti dovoljno da zaboravi Vels i da se vrati u staru reprezentativnu formu.

                  Imati takve igrace kakve Srbija ima i propustiti jos jedan Euro je velika sramota.Pizon da se mice,isto tako i ovi prekaljeni asovi,da se da sansa mladjim,brzim,gladnijim.Stvarno je mucno bilo gledati vecerasnje izdanje,a kome pade napamet da Vidic puca penal sta reci za onaj gol,najgluplji gol decenije jos defanzivna taktika proitiv atraktivnih Slovenaca,strasno!
                  Steta,velika steta za ove igrace sto ih nece biti na Euru,opet je sve od njih zavisilo i opet je prokockana velika sansa...

                  Svaka cast Bosancima,zaista imaju veliko srce i vidi se da mogu da stanu na crtu svima.

                  Sto se baraza tice zelim Irce naravno i ako moze da se izbjegne Portugal,sa ostalima se moze igrati pa sta bude,vec su momci toliko uradili,jos jedna ludnica posle Engleza u PG nas ceka svakako
                  Mislim da su Portugalci,Hrvati,Turci i Cesi 100% nositelji.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ma ide Bosna na EP sigurno, mogu sa svima da igraju, najteze verovatno sa Portugalom, ostalo, manje vise, mogu sve da prođu i ubeđen sam da hoce.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Po onoj listi nisu, ali jos nije apdejtovano za 11. oktobar

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Eh , zavrsi se i ovo .

                        Jebi ga , bili smo bolji , ali smijesni penal nas je dotukao , no nema veze , idemo dalje .

                        Ramia koliko god cijenio i koliko god smatrao da je dobar igrac veceras je bio bas ponizen s Dzeksonove strane , kao i ostali , ali on pogotovo , jer se nije odvajao od Edina .

                        Valjda cemo izbjeci taj Portugal , a od ostalih ko dodje , dodje .

                        Hvala vam momci !


                        čestitam




                        pe ai es

                        usebi zasebe siroma:
                        jebemti sport ukom su čak i bosanci odnas pametniji





                        zona sumarka
                        rubrika koju samo zavas uređuje i vodi
                        vaš lutajući reporter
                        tuta bugarin

                        Comment


                        • Nevjerovatno start Maloude nad Mujdzom i "penal" nam presudise...Francuzi su...

                          Comment


                          • Nisu po onoj listi jer nije Turcima i Cesima vecerasnja pobjeda uracunata.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Mislim da su Portugalci,Hrvati,Turci i Cesi 100% nositelji.
                              Odakle sad to,kakve informacije stizu zadnjih sat vremena
                              Onda Cesi naravno mada se sa svima moze igrati,samo da se izbjegne Portugal
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Nisu po onoj listi jer nije Turcima i Cesima vecerasnja pobjeda uracunata.
                                Koliko se bodova dobijaju za pobedu? Preko 500?

                                Comment

                                Working...
                                X