Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju me je Meda poprilicno iznenadio sto se tice same igre. Prvenstveno je to opet bilo rudarenje ali uspjevao da to radi do tog nivoa da Nadal izgleda mrtav umoran u par navrata koje je Medo iskoristio podigavasi nivo igre u tim trenucima do neslucenih visina i dosao do setova kad je Nadal servirao za ostanak u istim.
    Nadal na kraju je morao pokazivati te svoje sampionske karakteristike i pored toga sto se moglo to ranije zavrsiti ali ocito je Medo previse jak i kvalitetan bio da bi se ovo zavrsilo 3-0.
    19. vrlo lijepo djeluje Sad tempirat formu za RG da se tu "cvaja" napadne , ocito su se "anam oni" pomirili sa tim jer su zdusno navijali za Rafu sinoc
    Last edited by DinoFC; 09-09-19, 10:04.

    Comment


    • Dobro je ako imamo cetvorku,bar ce zrebovi biti ravnopravniji,mada ja nisam siguran jos

      NI,pogledaj 3 i 4 set,Rafinjo ga je vratio u trecem,da bi ovaj opet upao u trans krajem istog,pa je u cetvrtom Rafinjo imao ppnovo priliku da resi i onda Medvedev opet u 10 gemu upada u trans neke neverovatne udarce,u petom je slicno bilo ali Rafa nije dao da izgubi,podigao je nivo taman dovoljno,jednostavno covek nece da dozvoli da izgubi

      Comment


      • Rafa = GOAT
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dobar je Medo, ali loš servis obzirom na visinu, tu ima dosta mesta za napredak.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Bice Medo veliki igrac nema sumnje. Mnogi igraci bi se predali posle 0:2 protiv Nadala ali on je i dalje verovao u sebe. Da ga pertla nije zeznula ili da je barem imao jos jedan par patika ko zna sta bi bilo.

            Comment


            • Koliko sam srećan, jel' moguće ovo!? Koliko sreće može da donese nesto sto uopste nije društveno korisno poput sporta, ali sreća radost i emocije nemaju cenu, nista lepše od srećnog čoveka.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Rafa = GOAT
                Kako GOAT kad nema nijedan završni masters? Tu nema lakog žreba i provlačenja
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Originally posted by Zoje View Post
                  Ocekivana pobeda Nadala ali niko nije ocekivao da ce Medvedev ovako odigrati
                  Bogami, ja jesam. Nikad se nisam stidio da priznam kad fulim u prognozi, ali za ovo sam znao da ce biti povuci-potegni. Medo je strasno inteligentan igrac i vjerovao sam njegovoj ocjeni da, uprkos ubjedljivom porazu u finalu Kanade, u igri on nema vecih problema sa Nadalom, vec u doziranju intenziteta tokom meca, podizanju nivoa igre u pravim momentima. Slicno su se i Novaku nekada davno sprdali na slicne izjave, kad je govorio da on ima igru za Nadala, uprkos porazu..

                  Prva dva ovogodisnja slema su imala dosta jednostrana finala, ali zato ova druga dva, W i USO.. Fantazija! Kao Novakovom navijacu, krivo mi je sto je direktni rival za titulu GOAT-a uzeo slem, ali mi je drago sto je pobijedio tenis. Naravno, mislim na igru, ne na ishod. U ovakvim finalima je tenis pobijedio ko god da prevagne na kraju.. Jer postoji zebnja da ce, nakon odlaska Velike trojke u penziju, kvalitet tenisa rapidno pasti. Ali Medo nagovjestava nesto malo drugaciju buducnost ovog divnog sporta i mislim da ce vec sledece godine Velika trojka biti na pravim mukama od njega. Naravno, ako sacuva tijelo, jer ovakvim tempom nije bas pametno igrati bez pauze. Ipak je rijec o visokom igracu, ali koji za sada maksimalno koristi svoju mladost i dzigljavost (mrsavost), tako da ima prebrze reakcije i nije mu tesko u punoj brzini sagnuti se i cucnuti na najteze lopte. Plus ima energije da igra od jutra do sjutra. Preopasan..

                  Comment


                  • Originally posted by Dekson View Post
                    Kako GOAT kad nema nijedan završni masters? Tu nema lakog žreba i provlačenja
                    Rafa je sada glavni kandidat za GOAT-a. Istina, da je ove godine imao srece na USO, ali i Novak je ima srece prosle godine. Nema WTF, ali ima Olimpijadu. Trka za titulu GOAT-a nece zavrsiti jasnim pobjednikom, tj. da isti igarc ima i najvise slemova i najvise nedjelja kao br 1 i najvise godina koje je zavrsio kao br 1 i da je osvojio sve vazne turnire.

                    Zato ce presudjivati broj selmova.

                    Osim toga, Rafa moze da osvoji WTF ove godine ako su i Federer i Novak povrijedjeni.

                    Comment


                    • Originally posted by Dekson View Post
                      Kako GOAT kad nema nijedan završni masters? Tu nema lakog žreba i provlačenja
                      Sramota je da se finale Wtf ne igra na 3 dobijena,taj turnir je postao smesan od kada su ga izbacili,isto je i sa Olimpijadom,ubijaju sport,ta 2 meca nista ne bi nacinili stetu igracima da se igraju na 3 dobijena seta,jedan ko nijedan

                      Comment


                      • WTF i Olimpijada ne mogu biti vazniji od broja slemova i mastersa. Kad Nadal jednom prestigne Fedju u broju slemova, on je matematicki GOAT i tu je tacka. Kazem, matematicki, jer subjektivne procjene ce uvijek biti bazirane na nekim drugim parametrima, ne na ciframa. Tu prvenstveno mislim na navijace Federera, koji vec par godina unazad (od kada je opasnost od obaranja njegovog slem-rekorda postala realna) nagovjestavaju da ce za njih uvijek postojati samo jedan GOAT, pa sve da ga prestignu u svim trofejima i razbiju mu sve rekorde.

                        Ali, kazem, broj slemova, broj nedelja No1 i broj mastersa su tri najvaznije kategorije. Sve ostalo je manje vazno..

                        Comment


                        • Po meni bi WTF trebao biti najmerodavniji za titulu GOAT-a jer tu igraju 8 najboljih u sezoni i igra svako sa svakim, najrealniji pokazatelj učinka jednog igrača tokom sezone u toj godini.
                          Sam plasman i mogućnost igranja WTF-a zahteva odredjneju konstantnost u postizanja dobrih rezultata tokom cele godine igranja.

                          Slem može da igra svako, WTF ne, već samo 8 najboljih.
                          Last edited by Dekson; 09-09-19, 11:17.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            WTF i Olimpijada ne mogu biti vazniji od broja slemova i mastersa.
                            Jako cudna logika. WTF je daleko najavznij turnir poslije slemova. I Nadal ga nikada nije osvojio. To je znak da ima odredjeno ogranicenje. Njegovih 4 USO su fantastican uspjeh. Hard nije njegova podloga. Recimo da je 2017. i ove godine imao srece. Ali 2010. i 2013. je pobijedio Novaka, najboljeg na hardu.

                            Te dvije godine je i dosao u finale WTF-a. Novak ga je pomeo 2013. a Federer ga je vies lako nego tesko dobio 2010.

                            Da se WTF igra na sljaci, bila bi druga pjesma.

                            Znacaj Olimpijade je u prvom redu simbolicki.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Rafa je sada glavni kandidat za GOAT-a. Istina, da je ove godine imao srece na USO, ali i Novak je ima srece prosle godine. Nema WTF, ali ima Olimpijadu. Trka za titulu GOAT-a nece zavrsiti jasnim pobjednikom, tj. da isti igarc ima i najvise slemova i najvise nedjelja kao br 1 i najvise godina koje je zavrsio kao br 1 i da je osvojio sve vazne turnire.

                              Zato ce presudjivati broj selmova.

                              Osim toga, Rafa moze da osvoji WTF ove godine ako su i Federer i Novak povrijedjeni.
                              Ta 2 turnira ne mogu biti jednaka, nikad.
                              WTF>>>>> OI
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ta 2 turnira ne mogu biti jednaka, nikad.
                                WTF>>>>> OI
                                U ovom trenutku WTF>OI. Ali,...

                                Kada je WTF poceo on je bio skoro vazan kao slem. Bio je vasniji od AO. Od tada mu znacaj konstantno pada. Danas je daeleko iza slema. Po misljenju je glavni razlog za to odluka da top igraci moraju igrati masterse.

                                Kad je Olimpijada pocela, bila je beznacajna. Ko je o njoj razmisljao. Medjutim, znacaj Olimpijade konstantno raste. Uvjeren sam da ce sa vremenom postati vaznija od WTF-a.

                                Comment

                                Working...
                                X