Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Hahhahahahah Izdrzi Shminka, budi jak
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Protiv Wawrinke mora da ima poseban plan igre. Wawrinki ne odgovara sporija igra i igra kada dobija lopte po sredini terena, kada je on taj koji mora da pronalazi ugao. On voli kada dobija lopte koje padaju oko servis polja po dijagonali, sa bekhend strane onda bas lako preuzima inicijativu.

      Mislim da mora Novak da poradi na tome kada igra protiv Wawrinke. Ok, shvatam da nije mogao bolje zbog povrede sinoc ali generalno imam utisak da ne igra na pravi nacin protiv Wawrinke.

      Ako se sastanu Federer i Wawrinka, ubijedjen sam da ce ga Federer neutralisati sporim slajs udarcima.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Nemoj i ti kao Novak protiv Wawrinke
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Ne znamo se od juce Maro, kakve prozivke opusteno. Imas svoj cvrst stav vidim i na kraju nije nicije da te ubedi da ga promenis, niti obrnuto. Diskutuje se.
          Novak je 2016.vec bio ozbiljno povredjen, sada isto imao problem gde nije mogao da da maksimum, a to sto su mu organizatori namestili ovakav zreb je uzasno, ali ne bi se ni sa laksim bolje proveo to sada vidimo, mozda otisao kolo dalje. Imao Sten srece, ali i znanja. Ono nadigravanje na RG nikad mu necu zaboraviti, tu sam najbolje videla kako je opasan, a Novak nemocan, nadigrao ga je totalno. Ovo ostalo moze da se diskutuje, ali opet iz ovih ili onih razloga Novak je bio prosto los.

          E sad to sto Fedovci po difoltu vole i drugog Svajcarca, a mi ne mozemo da ga smislimo i imamo nocne more, druga prica, svako ima svoje. Zato se i javljaju, jos pobedio Noksija, a ti osporavas tu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hahahahahahah
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Onaj Rg 2015 to nije bio Stan, to je bilo cudoviste,ajde sto je dobio Novaka nego i Rogera jedini put u zivotu na slemu,pritom je te godine Roger bio u dobroj formi i na sljaci

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                @Marija
                Sramotno je koliko nipodastavas Vavrinku i njegove rezultate, nista drugo necu da kazem
                ovo sam promasio

                sramotno je kad rafu i novaka nazivas nadrogiranim
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Na USO 2016 Novak je u sf imao Monfisa, u qf Congu koji mu je predao.

                  Vavrinka je u qf imao Delpa, pa onda u sf Nišikorija koji je imao problem sa skočnim zglobom...


                  Na AO 2014 Nadal je imao Federera u SF ,u qf Dimitrova...

                  Vavrinka je u QF imao Novaka, težak meč, dobijen u pet setova, dva dana kasnije je imao Berdiha sa kojim se takođe mučio u pet setova, a onda na povređenog Rafu.

                  Na RG 2015 Novak je dobio Nadala u qf iznenađujuće rezultatski lako ali je preumoran otišao u sf protiv Mareja koje se oteglo na dva dana, i onda u finalu Vavrinka...

                  Vavrinka je u qf imao Federera ( koji hteli mi to da priznamo ili ne nije neki šljakaš)...a onda u sf Congu...i dva dana odmora.

                  Ili samo izgleda da Rafa i Novak koji i kada su povređeni bolji su od pola tura ili bar onih koji im se pogode u žrebu do finala...
                  U finalu nekada uspeju da se izvuku (kao Novak na Vimbldonu) a nekada ne...zavisi od protivnika...da li će znati da iskoristi...
                  Vavrinka je juče znao, kao i u prethodna dva puta...to nije ništa loše, ali upada u oči...
                  Federer nije neki sljakas.... Sad mislim da sam sve procitao u zivotu. Hoces statistiku, hoces titule, hoces rezultate ili ne mora da ti to prikazujem? To sto se svi ovi drugi rodili u eri gde Nadal brutalno dominira na sljaci je sasvim drugo, ali reci da Fed nije neki sljaker...

                  Druga stvar, nema nikakve garancije da ne bi dobio Nadala u ono finale cak i da nije Rafa bio povredjen. Prvi set jos nije bila povreda ozbiljna pa ga je Stan razneo.

                  Sramota je da kazes za trikratnog osvajaca GS turnira da je neko ko zmuri i udara i da je imao srece pri osvajanju tih slemova. Sva tri slema je osvoijo pobedjivsi broja 1, sta vise od toga. Da potsetimo da skor izmedju njega i Novaka ja GS turnirima je 4-4 i ako se ne vaeam nikad Novak nije dobio njega u 3 ili 4 setova. Bila je jedna predaja Stana i tri puta po 3-2,valjda sam dobro preracunao.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Prle! View Post
                    Sreća pa se dobro sjećam USO-a 2016. godine, Novakovog masakra nad Edmundom i nivoom tenisa koji povrijeđen, rovit ili nespreman čovjek nikad ne može pronaći.

                    A sjećam se dobro i trećeg seta tadašnjeg finala, koliko je dobro Novak igrao i kakav tempo razmjena je Wawrinka morao izdržati da bi ga prelomio na kraju.
                    Vavrinka je "ukrao" to finale kao sto je Novak "ukrao" finale u Uimbldonu ove godine.

                    Novak je bio povrijedjen. To je cinjenica. I tako povrijedjen je bio ravnopravan u finalu. Da nije bio povrijedjen, mislim da bi uzeo titulu. Novakov pad u cetvrtom setu, poslije 2:1 nije bilo sigurno da ce Vavrinka pobijediti, je ne malim dijelom bio izazvan povredom.

                    Nikada ne bih rekao da je Vavrinka uzeo USO nezasluzeno. Imamo povreda i povreda. Vecina igraca manje vise stalno vuce neku povredu. Jedno je povreda Nadala na AO 2014, kad nije mogao da servira. Da nije bilo finale, Rafa bi predao. Drugo je povreda Novaka od jucer. Ako se gledaju brojevi, Novak je totalno nadigran. Nikad ga Vavrinka ne bi tako nadigrao da nije povrijedjen. Svejedno, u prva 4 gema smo imali brutalni (mislim da si tu rijec upotrijebio) nivo tenisa. No, Novakovo rame nije moglo to da izdrzi na duzi period.

                    Treca je povreda ono sto je bilo na USO 2016. Novak je bio skoro OK. Vavrinka moze da izdrzi razmjene sa Novakom na kraci period cak ako Novak igra i top tenis. To je Stan dokazao u 5. setu na AO 2015. Svi Novakovi problemi sa Stanom izviru od nekih 10-tak brutalnih razmjena koje je Vavrinka tom prilikom dobio.

                    Ako su obojica top, na sljaci, takve razmjene vise iscrpljuju Novaka. Zato mislim da Novak ne moze da pobijedi top Stana na sljaci bez da doda novi element u svojoj taktici. Na sporom hardu kao sto je Australija, Novak ce na kraju da ga slomi izdrzljivoscu. Njihov mec 2015. mi je dobar primjer na to. Na brzom hardu bi Novak trebao imati jasnu prednosta. U finalu 2016. je Novak bio taman toliko povrijedjen da je izgubio prednost. Tada je Novak imao jednu novinu koje jucer nije bilo. Igrao je visoko u Stanovu BH stranu.

                    Bilo kako bilo, ako Novak ne nadje efikasniju taktiku za Vavrinku, njihove meceve ce nastaviti da odredjuju "sitnice" tipa ko je u boljoj formi, cije tijelo manje pati, koji su uslovi...

                    Problem za Novaka je tezi od kada je njegova kondicija pala i od kada je izgubio nekadsnju superiornost u razmjenama.

                    Comment


                    • Originally posted by joshmor View Post
                      ovo sam promasio

                      sramotno je kad rafu i novaka nazivas nadrogiranim
                      Pa da, cim argumenata nema, onda se potegne za ovim, iako ti tada nisi ni bio na forumu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Rozder uvece igra, jebem ti kako namestaju.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa da, cim argumenata nema, onda se potegne za ovim, iako ti tada nisi ni bio na forumu

                          to jeste argument i zauvek će biti argument kad si ti u pitanju
                          Wizard

                          Comment


                          • To nije argument, to je spinovanje diskusije.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • zovi kako hoćeš,marim

                              ali nije spinovanje,nego istina
                              Wizard

                              Comment


                              • Koja nema nikakve veze sa trenutnom diskusijom, a ona je da ovde neki omalozavaju Stanove uspehe i njegova 3 slema.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X