Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom na fizicko stanje Nadala mogu reci da sam zadovoljan i vise nego sto bi trebao biti. Izjavio je Rafa da je imao stomacne probleme, valjda neki virus ili trovanje, ne znam, pa zato i dobio grceve u obe ruke, a kasnije malo i u nogama. Srecom je tu bio fizio, izmasirao ga, progutao je malo so i uspeo da zavrsi mec.

    Ako je sve ok do sutra ocekujem laganih 3 0 protiv Matea. Ne vidim kako ce njegov prosecan bh da se nosi sa Rafine top spin forhend udarce.
    OVAKO

    Comment


    • Mali off... moram prosto da pohvalim naseg clana Kobe od Skopje

      Covek kome srpski nije maternji i to se vidi pise pravilo: S OBZIROM NA... a ne ko vi dragi moji Srbi: obzirom
      Bravo Kobe!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Možda je dečko poreklom Srbin i ima nekoga pa zna, nije sigurno naučio na foumu. Jer ne uči se to tako lako, ja njih ništa ne razumem.

        Mislim ništa, baš slabo. Ako je naučio na forumu kapa dole

        Comment


        • Ne znam gde je Stefko naucio, ali ne znam ni Srbi bome gde su ga ucili
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Možda je dečko poreklom Srbin i ima nekoga pa zna, nije sigurno naučio na foumu. Jer ne uči se to tako lako, ja njih ništa ne razumem.

            Mislim ništa, baš slabo. Ako je naučio na forumu kapa dole
            Nemam veze sa Srbijom, ama bas nikakve veze. U pravo si da nisam naucio na forumu, jer sam naucio jos ranije, pre svega od srpske filmove, muzicke emisije, TV soua itd itd. Naravno i forum mi je pomogao, vec koliko sam godina ovde, 5-6 mozda i jace. Imam frke ponekad sa padezima, jbg u nasem jeziku nema niti jedan, u vasem koliko su vec, sedam ako se ne varam, ali dobro snalazim se dovoljno taman da me razumete svi.

            Inace ranije dok sam bio klinac kad su mi neke Srbe govorile da pricam makedonski sporije mislio sam da me troluju i da namerno to rade, al sad kontam da vama je stvarno tesko da nas razumete, narocito ako neko prica brze. Jbg mi smo izrasli sa srpskim emisijama, niste vi sa makedonskim.

            P.s. Hvala Olja
            OVAKO

            Comment


            • Ma ti super pricas/pises, tu i tamo omasis neki padez, ali toliko Srba redovno masi, tako da nema problema
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • секоја чест Kobe

                Comment


                • Nego jel zvao Rafa Markeza na svadbu, nemo slučajno da mu ne izbaksuzira, već dve trke za redom gubi u poslednjoj krivini
                  Last edited by Dekson; 05-09-19, 16:17.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bravo za njega...

                      E,sad' Vlajko i za Matea da otvori temu
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Dajte joj posao na SK. Kakav Ozmo, Visko, Pralica i ostala boranija. Ovo je ekspert ove igre.

                        Comment


                        • Bravo Bjanka!
                          Pre godinu dana bila je 208.
                          Prosle godine izgubila u prvom kolu kvalifikacija na USO od Olge, a gde je sada, jos ako dobije majku-kraljicu bice 5. Svaka cast!
                          U finalu ce biti tesko pogotovu sto je vec imala problema sa publikom protiv Tauzend, ali zna sta je ceka, a devojka ima strasnu volju i fokus i sve je moguce, zasto da ne [emoji41]

                          Nek se ponovi...



                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • A Olga koja je prva uzela titulu nestala sa scene potpuno.
                            Kakav je greh sto takve udarce I toliki intezitet nisu ukrotili. DA igra za 20% manje agresivno I sa vise kontrole vec bi bila u 30 najboljih.
                            Potreban joj je fokus I dobar strucnjak jer talenta ima koliko hoces. Strasna ce biti konkurencija na wta touru.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ide Grigor do finala, ubiće Medu varijacijama i slajsom.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • ne znam ko ide,al mi drugo pada na pamet-ako rafinjo osvoji USO,moze i AO pa ima dva karijerna slema.

                                dakle izjednacava se po slemovima sa pantom,plus ima pozitivan skor i to debeli sa njim,masterse sije,zlato sa OI ima.jebe ga samo taj zavrsni


                                edit
                                plus ima milion RG.samo ga W jebe

                                ma moze milion rekorda da skine za polaK godine



                                ciska,pocakaj jos malo
                                Last edited by Beocca; 06-09-19, 14:53.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X