Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sudija da l' si realan

    Comment


    • Cirkus.

      Comment


      • Da golman nije bio debil, ne bi bilo ni penala.
        sigpic

        Comment


        • Kaisedo je krenuo da pada ceo metar pre prvog kontakta sa golmanom.

          Golman ovde ništa nije kriv, sudija je pogrešio, po mom mišljenju.

          Comment


          • Možda, ali je kontakta bilo a golman nigde na lopti nije bio.

            Pre toga je (možda) greši u prvom poluvremenu kada nije svirao još dva penala: jedan za obaranje SMS-a u šesnaestercu, drugi za igranje rukom Badelja.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam za te situacije u prvom delu, ali ovaj penal je diskutabilan baš.

              Comment


              • Da se ovakav penal dosudio za Juve, cela Italija bi bila na nogama, ali neka, navikli smo vec.

                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Fabri je generalno loš sudija.

                  Ali posle one šarade od pre dve godine, mene više sudije ne interesuju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Golman kači igrača, baš je očigledan nameran pokret levom nogom prema igraču u cilju rušenja.
                    Penal kao suza.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Kakav fudbal igra Atalanta, ovo nisu istine.

                      Melem za oci su Papu i ekipica.

                      Comment


                      • Kakva dva gola Muriela
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Golman kači igrača, baš je očigledan nameran pokret levom nogom prema igraču u cilju rušenja.
                          Penal kao suza.
                          Kakav si ti samo lik, ovo ti cist penal. Golman u petercu nije napravio bukvalno nikakav pokret nego jbni Caicedo nagazio na loptu i izgubio ravnotezu i zato je pokusao da odglumi, uspeo na kraju zbog retardiranog sudije. Plus je Bastos trebao da fasuje crveni, a i Parolo drugi zuti.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Kakav si ti samo lik, ovo ti cist penal. Golman u petercu nije napravio bukvalno nikakav pokret nego jbni Caicedo nagazio na loptu i izgubio ravnotezu i zato je pokusao da odglumi, uspeo na kraju zbog retardiranog sudije. Plus je Bastos trebao da fasuje crveni, a i Parolo drugi zuti.
                            Ma Jugoslavija, pusti ga, troluje, ja sam navikao na njega.

                            Smažem se sa bice, u Italiji je greh jedino kada se pogreši u korist Juventusa.

                            Po mom mišljenju nije bio penal, ali opet nigde nisam napisao da je to učinjeno namerno i tsl. Pogrešio čovek kao što svi grešimo, šta sad, idemo dalje.

                            Comment


                            • ....

                              Real Madrid right-back Achraf Hakimi has arrived in Milan to complete his £40m transfer to Inter.
                              Loïc Remy is leaving Lille to join Filippo Inzaghi's Benevento. He's due to undergo his medical this week and will sign a three year deal. (
                              Atalanta have signed Simone Muratore from Juventus for around €7m
                              Inter chief executive Beppe Marrotta says the club have yet to agree an extension to Alexis Sánchez's loan from Manchester United, which is due to expire next week.

                              Comment


                              • Benvento proslavio povratak u elitu sa Super Pipom.



                                klik na sliku, preozbiljan video !

                                Prevelike emocije Serija A, bilo i ostalo.

                                Comment

                                Working...
                                X