Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malinovskiy pokidao mrezu, nerealno snazan udarac.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Last edited by ognjen; 24-06-20, 22:11.

    Comment


    • Sjajan igrač, reprezentativac Ukrajine, demolirao je nesrećnog Krstajića pre godinu dana (5-0), a bio je izuzetno korektan i fer i sportski se borio.

      Malinovski je primer za uzornog sportistu.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Okrenu rezultat Atalanta, pomalo zbunjena reakcija golmana Lazia.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Osvoji Sari ni kriv ni duzan .

          Comment


          • Ima jos da se igra.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Teško Juve gubi 4 boda u Seriji A, pogotovo kad mu se sada ovako otvorilio.

              Comment


              • Prokockase nebeskoplavi dva razlike. Bas mi je zao.

                Strasna je ova Atalanta, nema predaje, svi grizu maksimalno.

                Sari ima +4 i sa ovakvom trenutnom igrom tesko ce prokockati sansu koja mu se otvorila da uzme titulu.

                Kakva bomba Ruslana

                Comment


                • A i Lacio ima, reklo bi se, teži raspored do kraja prvenstva u odnosu na Juve, plus dolazi Juventusu na noge u Torinu, plus kasni 4 boda.

                  Dakle, deveta uzastopna.

                  Comment


                  • Nije doveden Sari da bi uzeo titulu u ligi. Zna se na sta Juventus puca vec duzi niz godina.

                    Gatuzo ga naguzio u Kupu, jos guzenje da padne u LS i bivsi je.

                    Comment


                    • Ja mislim da mi čekamo Pepa da završi sa Sitijem, te da će Sari voditi i iduće godine tim, izuzev ako ga ne prejebe mlađani Inzagi.

                      Comment


                      • Moje misljenje je da mu je LS ove sezone presudna sto se tice naredne sezone i klupe.

                        Sto se mene tice ja vam zelim finale LS i naravno PORAZ, nije da se niste navikli na to.

                        Comment


                        • Poraz u finalu LŠ nam dođe kao Jutarnja kafa, taj neki ritual.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Teško Juve gubi 4 boda u Seriji A, pogotovo kad mu se sada ovako otvorilio.
                            Nemoj brate baksuzirati, da je Max trener ne bih se zabrniuo ali sa ovim kretenom se nikad ne zna...
                            Inace Atalanta fantasticno igra ove sezone, ludilo ekipa, dodji Gasperini u Juve i preporodi nas!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bio je Gasp u Interu i nije se baš dugo zadržao.

                              Gasp je pravi trener za ekipu tipa Atalante, dakle ne favorit, ekipa da napravi simpatičan rezultat iz senke.

                              Comment


                              • Kakav je ovo penal za Lazio sunce ti zarko

                                Comment

                                Working...
                                X