Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medo ovom pobjedom ide na 4. mjesto.

    Mislim da je Thiem bio dosta baksuzan zbog bolesti. Da je bio zdrav mogao bi mnogo u ovim uslovima.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Meni niste jasni, pa šta je trebalo da radi, da navlači mržnju i dalje na sebe? Zbog čega? On nije bad guy, samo običan impulsivan čovek
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Trebao je da im pošalje srca.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Meni niste jasni, pa šta je trebalo da radi, da navlači mržnju i dalje na sebe? Zbog čega? On nije bad gay, samo običan impulsivan čovek
          Da se zahvali kad su vec bili korektni danas i to je to, a ne da se izvinjava, tu je pokazao da ipak nije dovoljno karakteran covjek. Jer karakteran covjek se nikad ne bi izvinio djubradima. Stav i karakter su veoma bitni, oni nisu zasluzili izvinjenje.
          sigpic

          Comment


          • Jel konacno imamo nekoga prihvatljivog ko ce naslediti ovu trojicu?
            Ludacki nivo.

            Sedam.
            Broj gemova koje baby goat uzima veceras.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Meni niste jasni, pa šta je trebalo da radi, da navlači mržnju i dalje na sebe? Zbog čega? On nije bad guy, samo običan impulsivan čovek
              Isto što i do sada da govori da su mu oni dali snagu da pobedi...a oni neka misle
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Kao Nole što im se nikad nije izvinio nakon ispada sa Rodikom.

                Ali svejedno, šta god da uradi biće hejtovan.
                Previše je puta nadigrao njihovog heroja.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Da se zahvali kad su vec bili korektni danas i to je to, a ne da se izvinjava, tu je pokazao da ipak nije dovoljno karakteran covjek. Jer karakteran covjek se nikad ne bi izvinio djubradima. Stav i karakter su veoma bitni, oni nisu zasluzili izvinjenje.
                  Ma gluposti.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Stav i karakter definisu covjeka. Mlad je i jos nije kasno, jos nije ni formiran covjek maltene, ali je razocarao mnoge veceras. No to ne mijenja cinjenicu da je teniska masina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Federer je 2011 u polufinalu RG pokazao koliko je pametan.
                      Zato je posle bio opamecen na skoro svim bitnim turnirima.
                      Originally posted by Chiwwi View Post
                      Šta god Novak da uradi neće ga gotiviti, ne zavaravajte se.
                      Naravno da nece jer im rusi planove a nikad blizi da im srusi najbitniji.


                      Definitivno u Medjedu nema goriva vise, jedino sta moze da ga spasi u 1/2 je strah sa druge strane od demoliranja u finalu.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by cacanin; 03-09-19, 22:41.

                      Comment


                      • Волим да гледам Меду и навијам за њега, али ово је крајњи домет .... Федерер и Рафа су друга димензија..
                        sigpic

                        Comment


                        • Imam osjećaj da će Dimitrov večeras iznenaditi.

                          I uzeti više od osam gemova.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • I ja imam osecaj da moze do 10,e sad za 11 ce biti gusto vec,zavisi koliko je Roger raspolozen

                            Comment


                            • Pazi ove indijance, napisali "Goats in action"
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Pazi ove indijance, napisali "Goats in action"
                                Gde, ko?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X