Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada mu aplaudiraju a prekosutra protiv Federera će opet da zvižde...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa jos bolje, to mu daje energiju. I onda kad odu na spavanje, znace da je pobedio Rodzera zahvaljujuci njima.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Nije trebao da im se izvinjava, to je bilo bijedno, ali ih je lijepo sjebao, ne znaju kako da se postave, cak ih je i kupio. Novak nikad nece nauciti, Medjedov za dva dana ih potpuno unistio
        sigpic

        Comment


        • MA dobro, publika je uvek na Rogerovoj strani, ali danas Medvedevu uopste nisu zvizdali, za razliku od prethodnih meceva, na kraju je dobio i aplauze.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sasvim prirodno i normalno da se izvini, u afektu je bilo, što ne znači da neće opet biti besan, ali bitno je znati stati i povući crtu, to nas razlikuje od onih drugih. Bravo Medo!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Šta god Novak da uradi neće ga gotiviti, ne zavaravajte se.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                MA dobro, publika je uvek na Rogerovoj strani, ali danas Medvedevu uopste nisu zvizdali, za razliku od prethodnih meceva, na kraju je dobio i aplauze.
                Skontali da mu to pomaže...
                A opet nće odoleti prekosutra.
                Svakako msm da Meda nema šanse u sf, premoren je.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pa bilo bi suludo da ih je sad provocirao, tako da ja mislim da ih je on lagano kupio tim svojim ludackim govorima
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ma jest se on njima izvinio i privremeno smirio odnose ali ce mu se vazda pratit svaki potez i ako malo iskoci iz savrsenog ponasanja odmah ce mu naskociti na glavu, dok drugi mogu brisati straznjice, pazuh i pljunut u peskir i dati ga djetetu od 4 godine, niko se nece obazrijeti na to. Frustrirajuci dvostruki arsini

                    Comment


                    • Ima 2 dana odmora Medo

                      Comment


                      • Ok je sto je rekao to sam ja, naelektrisano, kontroverzno ali nije trebao da im se izvinjava. Oni su danas bili korektni, on isto, samo to izvinjenje mi para usi, mogao je reci hvala i cao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Skontali da mu to pomaže...
                          A opet nće odoleti prekosutra.
                          Svakako msm da Meda nema šanse u sf, premoren je.
                          Prvo, Roger nije prosao u SF, drugo polufinala su tek u petak
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Tek ce u petak da osjeti pravu gnjev isfrustrirane i bez mrve respekta publike, ovo do sad je mala maca bila.

                            Comment


                            • Protiv Dimitrova ce biti veoma nezgodno, bice jako tesko, bice 3:0.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • On sa lakocom udara loptu, uspori ritam, pa ga ubrza u sekundi, pa je daleko od osnovne i sve vraca, pa je unutar terena i udara nenormalno jako i ravno. Jednostavno jako je tesko igrati protiv njega, a ima i servis i izuzetan kontinuitet. On moze ozbiljno da naskodi Federeru, ali Nadal dok igra tenis nista mu nece moci bojim se. Nadal je rodjen da ovakve rutinira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X