Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Sve su prilike i da će igrati.

    Nego gde su Rafini navijači?
    Nešto ih slabo ima po forumu, kao da su na odmoru do finala..

    trljaju ruke i peku prase
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Posebno jer nikada nisu igrali jedan protiv drugog na USO.
      pa zato sam i napisao da očajnički žele...što nije greh naravno

      a ESPN je tu da ispuni želje malim sirotim amerikama na pokvaren način...što JESTE GREH
      Last edited by Beocca; 29-08-19, 14:54.
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by joshmor View Post
        trljaju ruke i peku prase
        Pa vidim ja da su gotovani. Njih ne zanima kako je to prase došlo tu, bitno je da se krka.

        Naseckajte bar kupus salatu srećkovići..!!

        Comment


        • a ne,za bilje je novak
          Wizard

          Comment


          • U uzivo temi se ne pise dok nema meceva, a kad ih ima samo se ti uzivo mecevi komentarisu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Duci izgubi prvi set!
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                I ESPN i TSN i neka Australijska što sam nahvatao traže pretplatu, tako da ne funkcioniše ono. Verovatno ima neka država gde je besplatan streaming, ali me mrzelo da tražim dalje. Ako zna neko, lako ćemo ih prevariti [emoji3]

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Jel se našlo neko rešenje, ovo što ES radi je prešlo sve granice, debili treba ih zabraniti
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Ode I drugi set ,nece ipak Dusan Noletu preko puta mreze.Kudla se na Wim odlicno zabavljao a ceka ga I domaci veliki stadion.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Kudla je najsmssniji moguci R3 protivnik,njega moze samo sa slajsom i bez prvog servisa rutinirati,laksi je od oba prva prorivnika,opet ako Dusan preokrene mogao bi da preda,sto da ne i onako sutra snage imati nece ni za sta

                    Comment


                    • sa Dusanovim slajsom a on igra jednorucni Bh,trebalo bi prirodniji da je i da pravi Kudli problem,ali Denis odlicno parira svojim.Poslednji poen drugog seta bas iznudio gresku.U sustini svejedno za protivnika Novaku,jedino faktor publika-domaca
                      Last edited by Maxx-a; 29-08-19, 18:01.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Evo Stanojlo se vraca u formu,gle cuda bas pred mec sa Novakom

                        Najgori zreb u istoriji slemova za bilo kog iz Big 3,jos je i povredjen a i dalje je po kladionicama prvi favorit,sta ti ljudi gledaju

                        Comment


                        • Opasno igra Stan, odlično udara.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Jaooo kud okrenuh na Stanka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jel moguće da Lorenzi sprda Kecmanovića
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • E moj Kecmane ovakve sanse se ne smeju propustati Lorenci,bas los turnir za nase

                                Comment

                                Working...
                                X