Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinski,ramenu se u zube ne gleda

    Sad da Lajovic pobedi i preda se carima ramena

    Comment


    • више ме занима изјава пораженог..
      sigpic

      Comment


      • Ali evo neće o ramenu da priča...
        Msm da nije ništa toliko dramatično...
        Vuče već neko vreme...
        Od Vimbldona možda?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Teško će ići ovako, povreda nije bezazlena, neće da priča o tome. Da su lakši protivnici pa da se i nadamo, ovako slučajno najteži i slučajno mora dobiti 3 najbolja igrača, u ovom stanju nemoguće.

          Comment


          • Ko rame rani, dve srece grabi.

            Comment


            • Ovo su sada već nagađanja, mislim da nije ozbiljno ali moze da mu oteza posao.
              Evo stavio je i torbu na levo rame, znači nije tako kritično.
              Iskreno, nisam optimista da je prvi favorit nakon svega.

              Comment


              • Mora da igra pod inekcijama, nema druge.

                Comment


                • Originally posted by Centurion View Post
                  Ovo su sada već nagađanja, mislim da nije ozbiljno ali moze da mu oteza posao.
                  Evo stavio je i torbu na levo rame, znači nije tako kritično.
                  Iskreno, nisam optimista da je prvi favorit nakon svega.
                  Nadal je svakko prvi favorit, ima odlican zrijeb, odlicnu formu, turnir na kojem je imao izuzetne igre i rezultate i uslovi mu najvise odgovaraju jer su bas spori. Novak ima Vavrinku, Medjedova i Federera, njegov put je jako tezak. Federer ima lak put do polufinala ali je u losoj formi i vec se previse trosi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Konstantno se iztezao,ne znam sta je problem mozda je istegnuce,to se moze resiti kroz par dana,ali mec u petak mu nece pomoci sigurno u tome

                    Na kraju krajeva sve je u ramenu,a u ramenu sve

                    Comment


                    • Serenin stajling
                      Ali dobro je , noćas bar suknju ima preko...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Tesko da moze da se resi u par dana kada je dosao sa tim problemom, na prvim treningu je imao masaze, bas kao veceras, dok je ostatak ekipe zagledao sta se desava i gde ga to tacno boli, pa sutradan na treningu opet itd, itd...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nadal je svakko prvi favorit, ima odlican zrijeb, odlicnu formu, turnir na kojem je imao izuzetne igre i rezultate i uslovi mu najvise odgovaraju jer su bas spori. Novak ima Vavrinku, Medjedova i Federera, njegov put je jako tezak. Federer ima lak put do polufinala ali je u losoj formi i vec se previse trosi.
                          ali novak ima i problem sa ramenom (ako ga ima,ja sam tu uvek sumnjicav,jer je glup ako takav igra)

                          a glede podloge,pa fed je cuo da je podloga brza

                          a sad ozbillno,svakako ce se zakuvati samo da dejka ne uzme

                          ako uzme rafa na jedan je od feda,ako uzme nolidza na jedan je od rafe..a mozda se desi i iznenadjenje

                          po meni,ameri su dosad bili najvise fer sto se tice namestanja,austrakijanci ubedljivo najgori

                          no sad se umesao ESPN,silno zele fedal mec,s tim da fed pobedjuje posle trista godina i onda je definitivno GOAT

                          malko sam pjan,jos sam nesto hcio,al batali sad
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by joshmor View Post
                            ali novak ima i problem sa ramenom (ako ga ima,ja sam tu uvek sumnjicav,jer je glup ako takav igra)

                            a glede podloge,pa fed je cuo da je podloga brza

                            a sad ozbillno,svakako ce se zakuvati samo da dejka ne uzme

                            ako uzme rafa na jedan je od feda,ako uzme nolidza na jedan je od rafe..a mozda se desi i iznenadjenje

                            po meni,ameri su dosad bili najvise fer sto se tice namestanja,austrakijanci ubedljivo najgori

                            no sad se umesao ESPN,silno zele fedal mec,s tim da fed pobedjuje posle trista godina i onda je definitivno GOAT

                            malko sam pjan,jos sam nesto hcio,al batali sad
                            Posebno jer nikada nisu igrali jedan protiv drugog na USO.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Sve su prilike i da će igrati.

                              Nego gde su Rafini navijači?
                              Nešto ih slabo ima po forumu, kao da su na odmoru do finala..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Sve su prilike i da će igrati.
                                Polako, serdare, Novak je to.

                                Comment

                                Working...
                                X