Announcement

Collapse
No announcement yet.

G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

    Slazem se caniggia7, mislim da bi trebalo da krenemo dalje.
    Sigurno je da se necemo oko svega sloziti, i ne treba, ali oko ovog nemilog dogadjaja se svi slazemo--ogromna tragedija, ali pre svega za njega i njegove roditelje.
    I nikakve istrage i pronalazenje eventualnih krivaca, njega nece vratiti u zivot.

    Comment


    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

      Vesna daj brze zatvaraj temu nek se malo smire strasti pa kad se priblizi Aragon negde sledecu sredu i cetvrtak da otvorimo temu Aragon i nastavimo dalje.Koliko god da nam ga je zao ipak on nama nije bio niko blizak i moramo dalje.Bolje zatvoriti temu jer kako je krenulo doci ce do ozbiljnih svadja i banovanja a to sigurno ne zelimo.
      sigpic

      Comment


      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

        Znaci nebojsa ne znam odakle da pocnem. Aj da pocnem od toga sto ako smo moderatori? Mi ne smijemo da imamo misljenje? Ili ne smijemo da budemo normalni ljudi? Sta si se odjednom ti potresao, i pronasas se uvrijedjen nije mi jasno?

        Prvo tu su bila ambulantna kola, drugo tu su bili ljekari, neko pametniji od tebe i mene kome je posao da donosi odluke na lice mjesta je donio odluku da se skloni sa staze i da se trka nastavi. Dal si ti u tom trenutku znao koji je tip povrede? Komentatori koji su bili na stazi nisu nista primjetili, nisu smatrali da treba istaci crvenu zastavicu sve je teko normalno i ljudi su bili ubijedjeni da je sve uredu. Svaki komentator je nastavio trku i niko nije imao info o Tomizavi. Milion puta se desilo na stazi da neko pane ne pomjera a kad ustane sve oke, nista nije bilo samo imao blagi potres.

        Dakle milion i jedno pitanje i milion i jedan odgovor kako bi moglo biti bolje i sl. Jednostavno postoji protokol na stazi koji je usvojen i oko kojeg su debtaovali kompetentni ljudi i donijeli ga svijetlo dana. Jedno je prvo skloni covjeka sa staze. Redari su to uradili.
        Ako si se toliko potresao onda pisi nekom iz Dorne pismo, pa mu objasni problematiku i njega nauci kako treba da vodi trku.

        Nismo ni ja ni vesna krivi sto imamo misljenje i sto ga iznosimo. Ljudski zivot je za nas vrijedan ali svakog dana gledamo u stvarnom zivotu nesrece i kako su se stvari mogle bolje odvijati u korist nama dragih ljudi pa nisu i sto? Zivot ide dalje.

        Iskreno da ti kazem mene je zao sto je covjek poginuo ali se nisam previse opteretio time. Valjda u svom zivotu imam prece neke ljude da brinem o njima a ne o vozacima.

        Ako ti se ne svidja kako ja razmisljam, to je uredu. Ni mene se ne svidja kako ti razmisljas. Status quo idemo dalje.

        Takodje mislim da smo potrosili sve price koje su se mogle povesti na temu njegove smrti.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

          [quote author=vesna8.11 link=topic=2822.msg166141#msg166141 date=1284060858]

          Sigurno je da se necemo oko svega sloziti, i ne treba, ali oko ovog nemilog dogadjaja se svi slazemo--ogromna tragedija, ali pre svega za njega i njegove roditelje.
          I nikakve istrage i pronalazenje eventualnih krivaca, njega nece vratiti u zivot.
          [/quote]
          Na zalost nece, ali kako ne shvatas da moze da pomogne da se sledeci put iste GRESKE ne ponove!
          [quote author=caniggia7 link=topic=2822.msg166137#msg166137 date=1284060467]
          E stvarno smo prava srpska g...a.
          [/quote]
          Vidi, ja nisam nikoga vredjao. Stoga moram da te upozorim, jer to moderatori ocito nece uciniti, da malo povedes racuna sta pises... @R&}*
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

            Brate izvini ovo sam pisao u afektu jer mi stvarno smetaju komentari i bolje je da se tema zatvori.Nisam nikog zeleo da uvredim ali jednostavno tako se osecam.Ok pazicu ali nemoj ni ti ni neko drugi vise molim vas da se svadjate na ovu temu.Zaboga pa decko je poginuo.
            sigpic

            Comment


            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

              Tomizawu ne bi spaslo nista!!Niti redari da su se drugacije ponasali niti organizatori da su prekinuli trku,kada te 2 motora koja idu preko 200 km na sat pregaze,tu nema pomoci,kobna unutrasnja krvarenja su neminovna u takvim slucajevima.svidjalo se vama to ili ne!!

              Comment


              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                caniggia ja se nisam uvrijedio ja nisam srbin &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                A necu te ni upozoravati jer znam da si rekao to iz dobrih namjera a ne da bi nekog ponasob uvrijedio $a$7#

                Sto se tice nebojse, ne znam sto je tvoj problem sto mi iznosimo svoje misljenje. Niti zasto si se na nas okomio sto imamo drugce misljenje od tebe, al dokazao si svoju poentu ne slazes se s nama i ajde tu da stanemo i zakopamo sjekire.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                  [quote author=ogre81 link=topic=2822.msg166151#msg166151 date=1284061726]
                  Tomizawu ne bi spaslo nista!!Niti redari da su se drugacije ponasali niti organizatori da su prekinuli trku,kada te 2 motora koja idu preko 200 km na sat pregaze,tu nema pomoci,kobna unutrasnja krvarenja su neminovna u takvim slucajevima.svidjalo se vama to ili ne!!
                  [/quote]

                  @R&}*

                  Slazem se potpuno. Dva bike-a, ni odijelo ne pomaze. Brza reakcija pa pokusaj da mu spasis zivot ako ne mozes nista drugo je jedino resenje bilo ja mislim ali nije ni to funkcionisalo.
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                    Necemo nikoga "izbrisati" niti necije postove brisati,
                    Cinjenica da se takve stvari dogadjaju, i da ce se nazalost i ubuduce dogadjati, to je gotovo sigurno.
                    Ali, hajdemo dalje, mislim da je svako kazao sta je imao da kaze i da je svako izrazio svoje zaljenje.

                    Comment


                    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                      Bolje je tako Lawliet vidis kuda ovo vodi.Ok ako cemo da se raspravljamo ajde onda da se raspravljamo na temu Rossija.Lorenza,Pedrose i ostalih a ne da se svadjamo na temu mrtvog coveka.Zamisli da ne daj boze neko tvoj umre na taj nacin a cujes da ljudi pricaju ovakve stvari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                        Ja bih rado pricao o onome obilasku Rossija kad je okinuo Stonera old school style pravo da ti kazem %&ES7

                        Bio sam odusevljen.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                          A sta da kazemo za Lorenca? Vec drugi put za redom ga pobedjuje maleni Pedroza.
                          Mora da mu to ni najmanje ne prija. $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg166173#msg166173 date=1284062604]
                            Ja bih rado pricao o onome obilasku Rossija kad je okinuo Stonera old school style pravo da ti kazem %&ES7

                            Bio sam odusevljen.
                            [/quote]

                            Moze brate samo nemoj da se Tomiju prevrcu kosti u grobu od ovakvih komentara.Sjajno obilazenje toga je falilo ove sezone.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                              [quote author=vesna8.11 link=topic=2822.msg166178#msg166178 date=1284062730]
                              A sta da kazemo za Lorenca? Vec drugi put za redom ga pobedjuje maleni Pedroza.
                              Mora da mu to ni najmanje ne prija. $#^%RT
                              [/quote]

                              Titula je Lorenzova.Potvrdice je vec u Maleziji.A Pedrosa ce ostati mali kao sto je i bio dosad.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                                To je ono sto je meni jos zanimljivije. Jesi primjetila kako bolje radi Hondin motor, kako ih kida cim se dohvate nekog pravca.
                                O tome sam pricao sva ova nova pravila najvise njima odgovara. Svakome je problem u trci da nadoknadi dvije sekunde u zadnjih 7 krugova a Pedrosa pravi razliku od 4 sekunde u 3. Nenormalno potpuno kako ta masina radi.
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X