Announcement

Collapse
No announcement yet.

G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

    http://www.motogp.com/en/videos/2010...llow+your+line

    Comment


    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

      @Srdjan Erceg Da stvarno surovo da se mi ponasamo najnormalnije a decko umire a oni su to znali jer ne moze neko da ima povrede koje ''nisu opasne po zivot'' pa da umre ni sat vremena posle!...Velika sramota za organizatore ali i da se kazne najsurovije njega vise nema i to nista ne moze ispraviti...Ne znam da li cu ikada vise moci da gledam motogp i uzivam kao ranije,jer navijala sam za Tomizawu u moto2 kategoriji jer je bio uvek nasmejan i srecan,simpatican bas sam ga volela i od osecaja velike srece jer je bio medju prvima cak i vodio trku dosla sam do potpunog ocaja! Ne znam samo da li mogu da spavaju nocu posle svega...Nisu nista govorili i lagali su da bi se nastavila trka motogp...Njihova losa organizacija i pohlepnost za novcem je ubila dete,neka uzivaju sada u svom krvavom novcu!
      Pozdrav!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

        @nucle0 nisu nista redari krivi sem sto su ISPUSTILI vozaca koji po pravilu ne bi trebalo da se pomera,ljudi se ne pomeraju posle takve nesrece zbog kicme i vrata! A i da nisu zaustavili tu trku moto2 iako su trebali po svim pravilima,mada za tako nesto ne treba da budu pisana pravila treba da imate osecanja i svest za tako nesto,to je vise od pravila! kako su mogli da dozvole da se motogp odrzi dok decko od 19 godina umire a umro je u 14:20 dok smo svi mi mislili da je dobro i smejali se,ja da sam tamo ako nisam vec zaustavila moto2 zaustavila bih trku motogp-a sigurno jer ne bih mogla dozvolim da se sve nastavi normalno kao da nista nije bilo a jedan mlad zivot je ugasen na najgori nacin!
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

          Potpuno razumem sve koji su ovoliko ogorceni i na organizatore i na redare.Pokusala sam da budem objektivna, u smislu da niko ne moze unapred da zna kako ce reagovati u datom momentu.
          Ovo govorim na osnovu iskustva.
          Sto se tice toga da se trka najjace kategorije trabala otkazati, ne slazem se, ma kako to grozno zvucalo.Svi ti vozaci su se opredelili za takav rizik, i svesno su usli u njega iz ogromne ljubavi
          prema brzini i motorima. I policajci ginu na duznosti i vatrogasci, pa i u momentu kada se tako nesto dogodi, ostali nastavljaju da rade i dalje. Ne prekidaju zapoceto.I trke u Indiju nisu otkazane
          posle pogibije onog decaka. Zivot ide dalje, jednostavno je tako i to se mora prihvatiti.A nemoguce je spreciti ovakve nesrece. Mozemo samo da se nadamo da ih nece vise biti.

          Comment


          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2822.msg165656#msg165656 date=1283955806]
            @nucle0 nisu nista redari krivi sem sto su ISPUSTILI
            [/quote]

            Otvorenu cu ti reci preuvelicavas i pravis veliku buku oko gluposti.

            Moras da shvatis da u toj brzini i cilju da ga sto prije odvedu na bezbjedno ljudi ispadaju. Napisah da su i Randy-a ispustili kad je slomio nogu. Prosto nije pogodno ici po onome pjesku. Budi realna pa probaj na plazi na more nekog da nosis a da se ne poklizas ne propadnes i sl, a jos si u zurbi da spasis nekome zivot.

            Znate citam ove vase postove, jasno mi je da vam je zao mladog zivota, i da je jako tuzno sto je Tomizava poginuo al vecina ljudi je ovdje pocela da preuvelicava svoje zaljenje. Kao sto rekoh jeste tuzno, ali nije toliko tragicno.

            Sad dok kucam vidim da je vesna izbacila post i potpuno je upravu. Ljudi heroji ginu svaki dan. Iz dana u dan bez prestanka, greske se desavaju, ispustili ga pa sto? Sad je to odjednom prevelika tragedija. Iskreno da vam kazem nisam primjetio do sad da vlada tolika ljubav prema njemu i da ga pominjete. Sad kako je poginuo ispade da je mogao zvijezde sa neba da skine.

            Meni licno je zhao sto je poginuo, ali to se desava. Rossi Vetel realno nemoj da preuvelicavas, mislim malo je glupo da bas toliko zalis kao da ti je clan familije, jos fali samo da mu na sahranu podjes.

            I jos neshto na MotoGp temu kad sam postavio koga bi voljeli najvise da vidite u GP kategoriju jedan glas je samo bio za nekog drugog a Tomizavu nisam naveo, a sada odjednom on bi bio veliki sampion uzeo titulu i sl. Bezveze.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

              LL kao prvo ovo jeste tragedija,a posle nisam ga kao sto kazes zalila kao clana porodice ali navijala sam za njega i dosta me je pogodilo to ali vidim da ti ne mozes to da razumes ali ljudi su razliciti i razlicito reaguju na stvari ja sam izuzetno emotivna i ne moram da se pravdam tebi i mislim da je glupavo sto si mi napisao to jos samo fali na sahranu da mu podjem nisi imao potrebu za tim ako ti se ne svidjam zaobidji me a ne ti uvek moras nesto moje da prokomentarises mani me se!...a to sto kazes ljudi ispadaju to je njihov posao isto kao kada bi neko ko radi u bolnici dao pacijentu kome se stanje pogorsava i pocinje da se gubi da pogresan lek i kaze pa greske se desavaju!A randy je polomio nogu dok je tomizawa umirao mislim da se to veoma razlikuje iako nisu verovatno znali da umire videlo se da je tomizawin incident mnogo ozbiljniji i da se ne pomera...a za anketu nisam ni glasala ali od ponudjenih sam rekla da je elias najbolji! ako si hteo nesto da kazes mogao si reci kao vesna normalno a ne tako kao sto si rekao svako ima pravo na misljenje!
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                I dalje preuvelicavash... fghj48d ^&amp;*ST*^#
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                  ne zelim ni da se trudim da napisem bilo sta...
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                    Hajde da malo smirimo strasti.R_R_V, potpuno te razumem da si van sebe i ogorcena i na organizatore i na sve ljude zaduzene za trke.Samo, jos si isuvise mlada da bi razumela kako zivot funkcionise.I bolje je tako. Na kraju, nismo svi isti. Neko moze mnogo vise da podnese, neko mnogo manje. Primetila si, a i svi ostali, da niko nije napisao ni jednu rec o trkama, o pobednicima, ni o cemu. Ja licno ne mogu, ne da ne zelim, vec jednostavno ne mogu da nateram sebe da napisem ijednu rec.Sve mi je jos uvek besmisleno i potpuno nevazno.
                    Ono sto je LL hteo da kaze je, da taj redar koji ga je ispustio, uopste nije kriv. Mozda bi se to i tebi desili, da si bila na njegovom mestu. Oni su bili na licu mesta, videli iz blizine sav taj uzas. Zar treba da okrivljujemo coveka koji je mozda bio toliko potrsen onim sto je video pa je napravio jednu malu gresku.A sigurna sam da ta greska nije dovela do Tomizavine smrti.Velike unutrasnje povrede su glavni &quot;krivac&quot;. A nastale su, kao sto znamo strahovitim udarcem motora.Bojim se da bi kraj bio isti, bez obzira na tu gresku, koja nije opravdanje, ali je pokazatelj da su i ti redari bili u soku, znaci da su ljudi koji imaju srce, a ne roboti.

                    Comment


                    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                      Vesna razumem ja sta hoces da kazes i mozda si u pravu ... sigurno su bili u soku ali ja sam vise ogorcena na organizatore trke nego na njih...ali nebitno je to sad sve!Uglavnom slazem se sa tobom!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2822.msg165727#msg165727 date=1283965397]
                        Vesna razumem ja sta hoces da kazes i mozda si u pravu ... sigurno su bili u soku ali ja sam vise ogorcena na organizatore trke nego na njih...ali nebitno je to sad sve!Uglavnom slazem se sa tobom!
                        [/quote]

                        Upravo o tome se i radi, mozemo mi da razbijamo glavu, moze ceo svet to da radi, bice i istrage, ali na zalost, Tomizavi to nista nece pomoci.
                        A bojim se da su ovakve tragedije neminovne, cak i tamo gde sve funkcionise na najvisem nivou.Jer je ovaj sport upravo takav, prepun opasnosti.
                        A pitanje je, da li bi ga toliko voleli da je drugacije?
                        Ovo sada prelazi u filozofsko razmisljanje, pa ako ovako nastavimo, mozemo doci do zakljucka da smo svi mi pomalo krivi za njegovu smrt.Jer da ne uzivamo gledajuci ih kako bukvalno lete po stazama, oni se ne bi ni bavili ovim sportom.
                        Bolje da prestanem, dok se nekom ne smuci moje pisanje &amp;%@5w8&amp;*

                        Comment


                        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                          Ne zasluzujes da odes tako
                          za tobom od nas sad place svako
                          sve si prolazio lako
                          nisi znao za polako

                          U miru sad pocivaj
                          nazalost dosao je kraj
                          u nasim srcima ostajes znaj
                          a tvoja dusa ide u raj.

                          Shoya R.I.P.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                            L.Lawliet i Vesna8.11 ne mogu da verujem kakve postove pisete!? $%&amp;RQa Ipak ste moderatori!!!
                            Sve sto se dogodilo u Mizanu od trenutka pada pa dok konacno nisu izdali saopstenje da je Tomizava preminuo je nedopustivo! Ljudski zivot je vazniji od svega. Da li iko normalan moze da opravda krajnje neprofesionalno ponasanje redara koji su nesrecnika vukli kao olupinu motora? Pa valjda je jasno da samo doktor moze da dozvoli pomeranje povredjenog i to samo kada na licu mesta ustanovi da taj postupak nece dodatno pogorsati zdravstveno stanje povredjenog. I zna se na koji nacin se vrsi pomeranje i trnsport povredjenog itd. Cim je doslo do tako teskog pada moralo se momentalno reagovati prvo sa zutim zastavama, a potom sa crvenom. Lekari sklanjaju telo a redari olupine ciste stazu od krhotina itd. Mora da se zna ko sta radi! Pa i u ratu prvo naucis da je ljudski zivot nesto od primarne vaznosti, a kamoli u nekim bezveznim trkama...
                            Naravno da ce jedna ozbiljna drzava da sprovede istragu protiv svih koji su na ovaj ili onaj nacin svojim nestrucnim postupcima dodatno ugrozili zivot povredjenom. I ko ste vi da tvrdite da je Tomizava bio vec na stazi mrtav! Pa takvu procenu nijedan lekar ne bi dao, ali vi znate!
                            Da je tamo ,ne daj boze, lezao neko vama blizak da li biste tada imali razumevanje za postupke redara pitam ja vas. Postoji nesto sto se zove ubistvo iz nehata!
                            Ne mogu da verujem sta sve na ovom forumu mogu da procitam!
                            http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                            Comment


                            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                              Stvarno ne razumem taj ton. Ja ni jednog momenta nisam kazala da ljudski zivit ne vredi, naprotiv, ako si sve sto sam napisala, video bi da je suprotno.
                              Samo sam iskazala svoje vidjenje dogadjaja, sto ne znaci da sam u pravu. Ali i ostali ne moraju biti u pravu. Mi nismo bili tamo, ne znamo kako se sve odvijalo, ne znamo u kakvom su stanju, mislim na psihu, bili redari, mozemo samo da nagadjamo.
                              Izvini, ali ja nisam kazala da je Tomizava bio mrtav vec na stazi, naprotiv, kazala sam da je borba za njegov zivot trajala do 14h i 20min. i da se s obzirom da je trka bila u toku, nije smelo reci da je preminuo, jer bi to mozda, izazvalo jos neku nesrecu.
                              I na kraju, kazala sam da smo svi mi pomalo krivi za njegovu smrt.Bar ja tako osecam, da li i ti?
                              Mislim da cemo za sada zavrsiti sa ovom temom, ne zbog kritika, vec sto je isuvise tesko.Bar je meni, a ne mogu nista uraditi.

                              Comment


                              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                                E stvarno smo prava srpska g...a.Covek je poginuo,jedan mlad zivot je otisao a mi se svadjamo.Dajte ljudi nemojte pisati takve komentare.Mislim da bi najbolje bilo da moderatori zakljucaju ovu temu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X