Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo evo ispravio i bez da si mi pisao

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Neka ga junior i onako mu je ovo samo dečija igračka, poklon od tatka, nek se igra dete.
      Ma frka je ako bi se taj plej povredio. Ne mora Filip i tada ulaziti ali bi ga ugasili sto se tice organizacije napada...

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Dzenkins, Gist i plej

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
        Po onome sto je napisano (nisam gledao TV), Dzenkinsa i Kuza je pomenuo odvojeno... Tako da nemam pojma. Inace, zavanicno je Djenka u KKCZ opet.

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Ma frka je ako bi se taj plej povredio. Ne mora Filip i tada ulaziti ali bi ga ugasili sto se tice organizacije napada...
          On meni ima talenat da izorganizuje, izvrti pik, nije on da je tupav za košarku.....samo fizikalije......igrač manje u odbrani.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            On meni ima talenat da izorganizuje, izvrti pik, nije on da je tupav za košarku.....samo fizikalije......igrač manje u odbrani.
            Ma buraz, sa ovim fizikalijama je igrac manje u odbrani i u KLS tako da necemo dalje. Verovacemo i nadacemo se da ce nam pleja posluziti zdravlje.

            Nego, ima li kakvih imena naravno za pleja pitam

            Comment


            • Odlican prelazni rok.
              Al aj da ne bude da je sve idealno.
              Filip kao nuzno zlo.
              Mozda je mogao da se dovede neki talenat vise, da budemo nesto mladji tim. Imamo zasigurno dobar budzet, tu je EL. Mogki smo to iskoristiti potpisivanjem nekog mladjeg stranca na vise godina posebno na poziciji 1 koja je postala toliko deficitarna.
              Elem kad ce vise utakmice????

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Biće tesko uklopiti,biće tesko isplatiti,nisam siguran da je sve pokriveno finansijski ali hajde da verujemo da znaju sta rade

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m
                    Jović bi bio slag na tortu!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      On meni ima talenat da izorganizuje, izvrti pik, nije on da je tupav za košarku.....samo fizikalije......igrač manje u odbrani.
                      Mislim da bi njegove igre trebalo gledati u svetlu EC, a ne ABA. On ce protiv EL bekova imati problema i u napadu (prenos lopte, uglovi dodavanja, court vision (ne znam kako je to na srpskom), opet naravno sve vezano za visinu...), a da ne pricam o odbrani.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m
                        Nam


                        Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

                        Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

                        Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

                        Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

                        Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
                        Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
                        Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

                        Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

                        Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

                        Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.
                        Last edited by Šarac; 05-07-19, 10:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Po onome sto je napisano (nisam gledao TV), Dzenkinsa i Kuza je pomenuo odvojeno... Tako da nemam pojma. Inace, zavanicno je Djenka u KKCZ opet.
                          I ja sam tako razumeo. Pomenuo je Dzenkinsa, Brauna i Kuzmica kao vec zavrsene igrace i jos 3 pojacanja od kojih ce 2 biti plej i centar. Jedino ako ne ceka KC-a i dalje... Mada ne lici mi na Covica da tako gomila ne bas jeftina pojacanja...

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Nam


                            Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

                            Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

                            Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

                            Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

                            Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
                            Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
                            Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

                            Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

                            Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

                            Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.
                            Sarac, je l' ti to nama indirekto porucujes da je Teo i dalje opcija? Inace, sto se tice tvog upisa, potpuno se slazem. Koliko je interesovanje za kosarku palo one sezone kad je Alimpijevic vodio tim, toliko je trenutno cela zvezdaska javnost vise nalozena na KK nego na FK.

                            Comment


                            • Kc nam ne treba!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Nam


                                Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

                                Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

                                Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

                                Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

                                Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
                                Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
                                Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

                                Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

                                Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

                                Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.
                                Na ovo tvoje
                                Ne zaboravi 20% od Gudurica. Prica se da je to 200.000
                                Svaka pobeda 37.000 evra
                                Verujem da ce se pojaviti dosta,, manjih,, sponzora


                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X